dziunia27 07.08.11, 17:08 bo mam pytanie, czy zapinacie lipcowe jeszcze węwnetrznymi pasami? czy już tym zwykłym samochodowymi? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alcea3 Re: Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9- 07.08.11, 20:16 wewnetrznymi. Odpowiedz Link
pabia_a Re: Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9- 07.08.11, 21:07 pasami samochodowymi Odpowiedz Link
bobimax Re: Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9- 07.08.11, 21:22 A mogłabyś wrzucić zdjęcia jak przypinasz tymi pasami samochodowymi. Odpowiedz Link
dziunia27 bobimax 07.08.11, 22:01 tu w instrukcji obsługi jest obrazek mocowania dziecka : www.allegro.maked.pl/CONECO/ZENITH/CONECO_ZENITH_MAKED.pdf strona 6 obrazki C niewiem czy link zadziała, najwyżej wpisz w google coneco zenith instrukcja obsługi;) Odpowiedz Link
dziunia27 Re: Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9- 07.08.11, 21:54 bo ja właśnie tymi wewnetrznymi, a czytałam w instrukcji że jak dzieć ma po wyżej 15 kilo to trzeba (czy można) tymi samochodowymi.. teraz się zastanawiam;) Odpowiedz Link
marigold222 Re: Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9- 12.08.11, 10:10 powyżej 15 kg powinno sie przepiąc na pasy zewnętrzna a pow 18 to już mus, bo we wewnętrzne wytrzymują max 18 kg, potem w razie zderzenia mogą nie utrzymać ciężaru dziecka w wyrwać się z zaczepów Odpowiedz Link