Dodaj do ulubionych

Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9-25?

07.08.11, 17:08
bo mam pytanie,
czy zapinacie lipcowe jeszcze węwnetrznymi pasami?
czy już tym zwykłym samochodowymi?
Obserwuj wątek
    • alcea3 Re: Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9- 07.08.11, 20:16
      wewnetrznymi.
    • pabia_a Re: Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9- 07.08.11, 21:07
      pasami samochodowymi
      • bobimax Re: Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9- 07.08.11, 21:22
        A mogłabyś wrzucić zdjęcia jak przypinasz tymi pasami samochodowymi.
        • dziunia27 bobimax 07.08.11, 22:01
          tu w instrukcji obsługi jest obrazek mocowania dziecka :

          www.allegro.maked.pl/CONECO/ZENITH/CONECO_ZENITH_MAKED.pdf
          strona 6 obrazki C

          niewiem czy link zadziała, najwyżej wpisz w google coneco zenith instrukcja obsługi;)
    • dziunia27 Re: Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9- 07.08.11, 21:54
      bo ja właśnie tymi wewnetrznymi,
      a czytałam w instrukcji że jak dzieć ma po wyżej 15 kilo to trzeba (czy można) tymi samochodowymi..
      teraz się zastanawiam;)
      • marigold222 Re: Czy ktoś używa fotelika sam. Coneco Zenith 9- 12.08.11, 10:10
        powyżej 15 kg powinno sie przepiąc na pasy zewnętrzna a pow 18 to już mus, bo we wewnętrzne wytrzymują max 18 kg, potem w razie zderzenia mogą nie utrzymać ciężaru dziecka w wyrwać się z zaczepów
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka