Dodaj do ulubionych

dajcie fajną miejscówkę oklice Wrocławia

06.07.12, 10:03
Dziewczyny z Wrocławia dajcie proszę namiary na fajny hotel/gospodę dla wycieczki, tak aby zrobić grilla czy ognisko, okolice Wrocławia i Wrocław.
Pliess
Obserwuj wątek
    • aga415 Re: dajcie fajną miejscówkę oklice Wrocławia 06.07.12, 10:03
      zapomniałam dodać na około 50 osób
    • lilka.k Re: dajcie fajną miejscówkę oklice Wrocławia 06.07.12, 11:14
      Tutaj jest fajnie, byłam kilka razy
      www.sielska-zagroda.pl/
      • ankas4 Miłocin 06.07.12, 23:38
        www.milocin.com.pl/
        To jest w kierunku na Poznań, okolo 7 km od Wrocławia, bardzo przyjemnie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka