aga415 06.07.12, 10:03 Dziewczyny z Wrocławia dajcie proszę namiary na fajny hotel/gospodę dla wycieczki, tak aby zrobić grilla czy ognisko, okolice Wrocławia i Wrocław. Pliess Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga415 Re: dajcie fajną miejscówkę oklice Wrocławia 06.07.12, 10:03 zapomniałam dodać na około 50 osób Odpowiedz Link
lilka.k Re: dajcie fajną miejscówkę oklice Wrocławia 06.07.12, 11:14 Tutaj jest fajnie, byłam kilka razy www.sielska-zagroda.pl/ Odpowiedz Link
ankas4 Miłocin 06.07.12, 23:38 www.milocin.com.pl/ To jest w kierunku na Poznań, okolo 7 km od Wrocławia, bardzo przyjemnie! Odpowiedz Link