gismol77
28.01.13, 21:22
Dziś w Birmingham miałam ogromna przyjemność spotkać sie i wypić kawke w towarzystwie Lilki i Magdy Mk8. Dziękuje dziewczyny za miły czas.
Lilka, burgery przy kanale odnalezlismy, faktycznie bardzo dobre. Dzwonilam po wskazowki ale sie udało.