Dodaj do ulubionych

Narty 2016

12.01.16, 08:28
Gdzie?

Moi Chłopcy szaleją za nartami, w ubiegłym roku byłam z nimi w Nowym Targu na nartach - miły, cichy kameralny stok, w sam raz na naukę, ale w tym roku to już za mało im będzie.

Macie jakieś sprawdzone miejscówki na białe szaleństwo, żeby i ładnie było i plajta nie groziła i dzikich tłumów nie było? Najlepiej z pomysłami na noclegi ;).

A może ktoś się z nami ma ochotę wybrać? Urlop planuję 13-20 stycznia.
Obserwuj wątek
      • joasia83m Re: Narty 2016 13.01.16, 13:29
        ja 14-21 będę w Bieszczadach, ciekawe czy jeszcze naśnieżone będą stoki..
        Tu planujemy zajrzeć:
        bieszczady-zima.pl/narty-bieszczady/wyciag-narciarski-bystre/
        i do Ustrzyk
        • mareszka Re: Narty 2016 13.01.16, 13:38
          W Ustrzykach wyciąg jest faaaajny :) i tam latają ci ze spadochronikami speedriding. Ale to nie dla Dzieci jest :)

Bardzo dobrze wspominam Ustrzyki Dolne. Niedrogo i mało ludzi.

Ja chyba jednak o Szczyrku myślę. O dziwo ceny są rozsądne za wyciągi a wybór jest ogromny (bodajże 12 wyciągów objętych karnetem). Jeszcze szukam noclegów w cenie dla zwykłych śmiertelników.
          • badowimo Re: Narty 2016 17.01.16, 21:59
            my planujemy Murzasichle pod koniec kolejnego tygodnia na kilka dni i tam Małe Ciche, byliśmy rok temu i jest superowo, po drodze Termy w Szaflarach, może kulig i sromotny powrót do szkoły. Słabo z miesjcówkami. W małopolskim są teraz ferie, obdzwoniłam w piątek z 20 baz, już traciłam nadzieję ale się udało ostatni pokój:(
    • smolineczka Re: Narty 2016 16.01.16, 07:09
      od dzisiaj mamy ferie, ale na narty jedziemy za tydzień, w tym roku do Jaszczurówki.
      z mojego doświadczenia wynika, że w Bukowinie Tatrzańskiej z dzieckiem jest idealnie; na drugim miejscu bardzo dobrze wspominam Tylicz
    • rabarbar1980 Re: Narty 2016 17.01.16, 22:47
      Wszystko pięknie, ale zaczyna się sezon feriowy, więc przy dobrej pogodzie wszędzie będzie tłoczno. Ja jadę na Słowację ? ceny nawet niższe niż w Polsce, warunki zwykle lepsze, mniej ludzi... Polecam wszystkim ten kierunek :)
      • mareszka Re: Narty 2016 18.01.16, 08:29
        A możesz jakieś konkrety sprzedać?

Gdzie jest fajnie? Jakie są mniej więcej koszty skipassów i po ile chodzą noclegi? No i dla młodych paszport chyba jest potrzebny? (przynajmniej w teorii)?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka