Dodaj do ulubionych

22.07.2007

27.11.06, 11:21
Witam serdecznie. Pragnę dołączyć do waszego grona. Wg moich obliczeń wynika
że termin będzie 22.07.2007. To moja pierwsza ciąża. W środę pierwsza wizyta
u ginekologa, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Mdłości męczą mnie od
zeszłego tygodnia, ale od wczoraj nawet mysl o jedzeniu przyprawia mnie o
jeszcze większe.
Obserwuj wątek
    • meniaaa Re: 22.07.2007 01.12.06, 21:32
      wg moich obliczen termin mam na 21.07. Miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok,
      poczatki sa ciezkie ...Powodzenia!!!
      • onka7 Re: 22.07.2007 02.12.06, 12:17
        u mnie wypada dokładnie 20:) czuję się tak strasznie, że brakuje mi aż anergii
        aby się cieszyć, mam nadzieję ze szybko to minie...zaczynam ósmy tydz
    • kami-danielito Re: 22.07.2007 03.12.06, 02:02
      Czesc Filunia, milo ze dolaczasz do naszego grona. Ja mam wizyte u Gino w
      piatek, pierwsze USG drugiej juz dzidzi. Termin mam na 16 lipca. Trzymaj sie,
      mdlosci musza wkrotce przejsc, straj sie zjesc cos czesciej ale w malutkich
      ilosciach, moze pomoze i pij duzo wody
      Kami

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka