filunia26
27.11.06, 11:21
Witam serdecznie. Pragnę dołączyć do waszego grona. Wg moich obliczeń wynika
że termin będzie 22.07.2007. To moja pierwsza ciąża. W środę pierwsza wizyta
u ginekologa, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Mdłości męczą mnie od
zeszłego tygodnia, ale od wczoraj nawet mysl o jedzeniu przyprawia mnie o
jeszcze większe.