edzia.79
11.07.07, 10:37
Wlasnie sie dowiedzialam na forum Szpitale,zadzwonilam do Brodnowskiego i potwierdzil.
W RAMACH STRAJKU NIE MA MOZLIWOSCI WZIECIA ZZO!!!!!!!
no jak tak mozna,przeciez placi sie za to kase.
K... nie dosc ze nie ma miejsc w szpitalach,to jeszcze nie znieczulaja!!!!
to bym sie zdziwila jak bym pojechala rodzic!!!
I co teraz??? trzeba obdzwonic wszystkie warszawskie szpitale i spytac jakie jeszcze maja niespodzianki!!!
mam karte w Brodnowskim,wszystkie badania ktore robili mi na patologii,znam porodowke,lekarzy i co teraz???
musze zadzwonic do innego spytac jak sytuacja,moze na Inflancka ale tam jest zzo za darmo wiec pewnie tym bardziej nie zrobia!!!
cala ciaze nastawialam sie na Brodno,jest najtanszym szpitalem,zzo tylko 350,porod rodzinny darmowy :(
aaaaaaaaa............