lajla84
30.10.07, 06:52
Jak tam u Was? Dużo macie bliskich na cmentarzach? No my z Nikolą
musimy odwiedzić obydwóch dzadków (naszych ojców) niestety :( Poza
tym 3 prababcie, 4 pradziadków i kuzyna Niki, który zmarł w 6
miesiącu ciązy - straszne.
Pomimo tego, że to takie smutne święto ja go bardzo lubię. Daje nam
czas na przemyślenie naszego życia i w pewien sposób przybliża nas
do tych, którzy już odeszli z tego świata...