nating
28.02.08, 09:23
czytałam że znowu masz częste karmienie w nocy.
To ja w woli zmotywowania napisze Ci, że ja już mam o wiele lepiej :D
Przez dwa miesiące dawałam małej tylko raz mleko w nocy, przy innych pobudkach
dostawała tylko wodę albo nic tylko była znowu uspana.
Tyle, że ja karmię sztucznym.
I robiłam tak: prawidłowo na 150 ml wody daję sie 5 miarek mleka. Tak robiłam
na początku. Po dwóch tygodniach zmniejszyłam ilość miarek na 4, po następnych
dwóch tygodniach na 3, a poźńiej na 2. Także piła nie wiadomo co, ale ...
Teraz, od trzech dni wystarcza jej tylko woda. Budzi sie dwa razy. Biorę ją na
ręce. Przytulam, trochę kołyszę i odkładam.
Życzę powodzenia w odzwyczajaniu.
Ile waży Twój smyk ??? Moja 10,7 kg- wczoraj ważona