19.03.08, 16:14
auriko!!!!
gdzie mozna kupic taki wozek ktory masZ??
Jest naprawde suuuper a ja nadal nie mam spacerowki :(
I ile on kosztuje??
Bo ze jest ok??
Obserwuj wątek
    • aurinko Re: auriko! 19.03.08, 16:37
      Jeszcze nie kupiłam, lada dzień ma być w sklepie internetowym, sprzedawali w
      zeszłym roku modele 2007 i teraz mają mieć nową dostawę, czekam zatem jak na
      szpilkach na informację kiedy będzie można zamówić. Wózek jest drogi ale wart
      swej ceny (około 200€), Mała będzie nim jeździła do końca aż całkiem wyrośnie z
      wózka. Wózek jest dość lekki, zresztą opis i film można zobaczyć na stronie sklepu
      www.babynet.pl/pokaz_podkat.php?idkat=1
      Mi akurat nie podobają się tradycyjne spacerówki dlatego szukałam czegoś innego.
      A ten bajecznie się prowadzi, jest idealnie wyważony, nie przewraca się jak
      wiszą na rączkach zakupy, łatwo się składa i zajmuje bardzo mało miejsca.
      Tapicerka cała się zdejmuje do prania.
      Nie wiem ile dokładnie będzie kosztował model 2008, póki co trzymam kasę ze
      sprzedaży dotychczasowego wózka, leżaczka (Mała odkąd nauczyła się raczkować nie
      dała się wsadzić w leżaczek) i maty edukacyjnej.
        • aurinko Re: auriko! 19.03.08, 23:14
          Titanium Spider to zupełnie inny wózek, szczerze mówiąc, to wg mnie tania chińska podróba, ale jest tani i nie można od niego wymagać nie wiadomo czego. Jest ogólnie na forach dość chwalony ale nie wiadomo co z jakością na dłuższą metę no i wykończenie ponoć tandetne.
          Ten, który chcę kupić nazywa się Buggster i jego producentem jest TFK. Można znaleźć na E-bayu np. tutaj cgi.ebay.pl/BUGGY-TFK-BUGGSTER-S-CRASH-MARINE-NEU-PORTOFREI-1322_W0QQitemZ320229976579QQihZ011QQcategoryZ15470QQcmdZViewItem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka