Dodaj do ulubionych

kupilyscie rampersy z Biedronki???

30.05.08, 22:00
bo ja wygrzebalam 3 rampersy,jedno body i jedne spioszki bez stop na 12mies.
uwazam ze sa super,cieniutkie,miekkie tylko te zatrzaski malo wytrzymale.
Obserwuj wątek
    • enya81 Re: kupilyscie rampersy z Biedronki??? 30.05.08, 22:02
      Edzia a to od dzisiaj ta oferta była? Bo ja w pracy to nie miałam jak podskoczyć.
      • edzia.79 Re: kupilyscie rampersy z Biedronki??? 30.05.08, 22:10
        od wczoraj ale u nas bylo ich jeszcze duzo tylko takie pokotlowane w koszu wie trzeba bylo szukac
    • klarysa007 Re: kupilyscie rampersy z Biedronki??? 30.05.08, 22:52
      Kupiłam 3 fajne bodziaki i jednego rampersa. Kurcze, strasznie zawyżoną mieli
      numerację. Ciuszki na 80 cm przymierzyłam do dwulatka!!! i były tylko ciut za małe!
      Ale wzorki i bawełna fajne :)
      • asienka185 Re: kupilyscie rampersy z Biedronki??? 30.05.08, 23:39
        Tak ja tez kupilam rampersy, całkiem fajne;-)
        • patrice7 rampersy bleee 31.05.08, 09:14
          nie wiem te rampery wydaja mi sie jakies wiesniackie ;) dla mnie ihih
          Uwielbiam za to pajace i w tym Malwina spi
    • nating Re: kupilyscie rampersy z Biedronki??? 31.05.08, 09:31
      kupiłam rampersy ale na 86 bo nie znalazłam na 80.
      Edzia, możesz zmierzyć mi długość swoich, porównam ile moje sa dłuższe. Może
      wybiorę się dzisiaj to bym dokupiła
      • edzia.79 Re: pati 31.05.08, 10:37
        rampersy sa do spania wiec bez roznicy jakie
        • patrice7 Re: pati 31.05.08, 10:49
          edytko nie chodzi mi tylko o te biedronkowe :))

          jakos dziwnie woghole rampersy wygladaja :) wogole ich nie lubie i mnie sie nie
          podobaja :)
          Pisze ogolem a nie tylko o biedronkowych:)
          • edzia.79 Re: pati 31.05.08, 10:56
            Pati ale dzieciaki spia w rampersach wiec wygladaja tak samo jak pajacyki do spania tylko bez stopek :))
            • patrice7 Re: pati 31.05.08, 12:18
              ale wlasnie ten brak stopek wydaje mi sie ajiois taki ... dziwney heheh
              • moni_30 Re: pati 31.05.08, 12:43
                Mój Julek śpi w rampersie i mnie się generalnie dzieci w rampersach bardzo
                podobają, Pati spójrz na mojego Julcia, czyż nie wygląda słodko i śmiesznie? :-)
                fotoforum.gazeta.pl/3,0,1234984,2,1.html
                • patrice7 moni 31.05.08, 12:58
                  eeee Twoj Julcio jakby zalozyl na siebie worek po kartoflach wygladalby cudnie :))

                  Przystojniak! Pytalam Cie juz kiedys czy ma narzeczona :PP
                  • moni_30 Re: moni 31.05.08, 13:27
                    A co szukasz dla Malwinki? Jeśli tak, to zięcia masz zaklepanego, bo Julek
                    jeszcze wolny :-)
                    • patrice7 Re: moni 31.05.08, 13:29
                      Tak zaklepuje! :))))
      • edzia.79 Re: nating 31.05.08, 10:45
        ja kupilam na 12mies;od ramion do nogawki maja 54cm
        dla mojej chudziny sa troche przyduze ale lepsze takie niz za male.
        • nating Re: nating 31.05.08, 12:14
          dzięki edzia za pomiary :))))
          • asuzi Re: nating 31.05.08, 15:42
            gdzie kupiłaś mi się nie udało, byłam na brzeskiej i nie było
            • edzia.79 Re: asuzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.05.08, 16:44
              asuzi a co ty robilas na Brzeskiej hihihiihihi
              biedronka jest na Targowej to moze dlatego nie kupilas :))))))
              Kupowalam na Grochowie kolo Ostrobramskiej,bylo duzo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka