edzia.79 30.05.08, 22:00 bo ja wygrzebalam 3 rampersy,jedno body i jedne spioszki bez stop na 12mies. uwazam ze sa super,cieniutkie,miekkie tylko te zatrzaski malo wytrzymale. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
enya81 Re: kupilyscie rampersy z Biedronki??? 30.05.08, 22:02 Edzia a to od dzisiaj ta oferta była? Bo ja w pracy to nie miałam jak podskoczyć. Odpowiedz Link
edzia.79 Re: kupilyscie rampersy z Biedronki??? 30.05.08, 22:10 od wczoraj ale u nas bylo ich jeszcze duzo tylko takie pokotlowane w koszu wie trzeba bylo szukac Odpowiedz Link
klarysa007 Re: kupilyscie rampersy z Biedronki??? 30.05.08, 22:52 Kupiłam 3 fajne bodziaki i jednego rampersa. Kurcze, strasznie zawyżoną mieli numerację. Ciuszki na 80 cm przymierzyłam do dwulatka!!! i były tylko ciut za małe! Ale wzorki i bawełna fajne :) Odpowiedz Link
asienka185 Re: kupilyscie rampersy z Biedronki??? 30.05.08, 23:39 Tak ja tez kupilam rampersy, całkiem fajne;-) Odpowiedz Link
patrice7 rampersy bleee 31.05.08, 09:14 nie wiem te rampery wydaja mi sie jakies wiesniackie ;) dla mnie ihih Uwielbiam za to pajace i w tym Malwina spi Odpowiedz Link
nating Re: kupilyscie rampersy z Biedronki??? 31.05.08, 09:31 kupiłam rampersy ale na 86 bo nie znalazłam na 80. Edzia, możesz zmierzyć mi długość swoich, porównam ile moje sa dłuższe. Może wybiorę się dzisiaj to bym dokupiła Odpowiedz Link
patrice7 Re: pati 31.05.08, 10:49 edytko nie chodzi mi tylko o te biedronkowe :)) jakos dziwnie woghole rampersy wygladaja :) wogole ich nie lubie i mnie sie nie podobaja :) Pisze ogolem a nie tylko o biedronkowych:) Odpowiedz Link
edzia.79 Re: pati 31.05.08, 10:56 Pati ale dzieciaki spia w rampersach wiec wygladaja tak samo jak pajacyki do spania tylko bez stopek :)) Odpowiedz Link
patrice7 Re: pati 31.05.08, 12:18 ale wlasnie ten brak stopek wydaje mi sie ajiois taki ... dziwney heheh Odpowiedz Link
moni_30 Re: pati 31.05.08, 12:43 Mój Julek śpi w rampersie i mnie się generalnie dzieci w rampersach bardzo podobają, Pati spójrz na mojego Julcia, czyż nie wygląda słodko i śmiesznie? :-) fotoforum.gazeta.pl/3,0,1234984,2,1.html Odpowiedz Link
patrice7 moni 31.05.08, 12:58 eeee Twoj Julcio jakby zalozyl na siebie worek po kartoflach wygladalby cudnie :)) Przystojniak! Pytalam Cie juz kiedys czy ma narzeczona :PP Odpowiedz Link
moni_30 Re: moni 31.05.08, 13:27 A co szukasz dla Malwinki? Jeśli tak, to zięcia masz zaklepanego, bo Julek jeszcze wolny :-) Odpowiedz Link
edzia.79 Re: nating 31.05.08, 10:45 ja kupilam na 12mies;od ramion do nogawki maja 54cm dla mojej chudziny sa troche przyduze ale lepsze takie niz za male. Odpowiedz Link
asuzi Re: nating 31.05.08, 15:42 gdzie kupiłaś mi się nie udało, byłam na brzeskiej i nie było Odpowiedz Link
edzia.79 Re: asuzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.05.08, 16:44 asuzi a co ty robilas na Brzeskiej hihihiihihi biedronka jest na Targowej to moze dlatego nie kupilas :)))))) Kupowalam na Grochowie kolo Ostrobramskiej,bylo duzo Odpowiedz Link