Dodaj do ulubionych

Kawa i życzenia dla dzieciaków!

01.06.08, 07:49
Dzieciarnia już od 6 dawała czadu, ale zaraz je kłąde znowu spać..mąż też idzie spać, więc sama siedzę i piję kawę!
I dużo zdrowia i uśmiechu zyczę dzieciakom forumowym, niech zawsze tak przepełniają dumą rodziców!
Obserwuj wątek
    • edzia.79 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 08:00
      wszystkiego najpszego dla lipcowyh maluchow i ich rodzenstwa.
      my juz na pelnyh obrotach
      • moni_30 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 08:08
        Wszystkiego naj dla naszych wszystkich forumowych dzieciaczków (nie tylko
        lipcowych, ale i majowych, czerwcowych, sierpniowych oraz dla wszystkich
        starszaków)!!!!
        Aby Dzień Dziecka trwał dla nich cały rok!!!
    • borowka78 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 08:12
      Buziaki dla wszystkich dzieciaczkow:-)

      ja chodze na rzesach;/ Szym obudzil sie glodny o 4.30;/ na dobre
      wstal 6.25...teraz znowu zapakowalam go do lozeczka. Starszak juz
      tez na nogach, ide po druga kawke:)
      • lilka.k borówka 01.06.08, 08:18
        U nas podobnie, na noc 330 kaszy, potem w nocy jeszcze raz tyle i rankiem też cała butla...a juz nie jedli mi w nocy...ech, co zrobic.
        POranek nie zaczał mi sie dobrze z mężem, ale moze potem bedzie lepiej...
        • borowka78 Re: borówka 01.06.08, 09:37
          o relachach maz-zona wole nie wspominac:( tragedia...ale stres w
          pracy,choroba tesciowej...masakra;/

          a Szym na kolacje malo zdjadl, bo panu nie smakowala kaszka, ehhh...

          i musze cos zorganizowac na dzisiaj sama, buuu...na skoki redbulla z
          dwoja nie bede sie pchac;/ kurde-moze spacer nad rzeka....marudze;P

          chyba wstalam lewa noga;)
          • borowka78 Re: borówka 01.06.08, 09:38
            a Szym jeszcze NIGDY nie wciagnal takiej ilosci kaszki jednorazowo
            (!!) ja Twoje chlopaki-podziwiam ich spust:)
            • lilka.k Re: borówka 01.06.08, 09:44
              Ja też podziwiam i co chwilę mleko kupuje, znika w strasznym tempie ;)
              Za to w dzien juz im nie daje, bo to przesada by była.
    • effka_81 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 08:32
      Dla naszych dzieciaczków dużo buziaczków, uśmiechu na twarzy i dużo radości;))
      Rośnijcie zdrowo!!!
      My niedawno wygrzebaliśmy się z wyrka, Oliwka o dziwo spała do ósmej!!
      Miłej niedzieli i świętowania to Wielki dzień naszych dzieciaczków
      • kamamama2 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 08:40
        U mnie też kiepska nocka i o 5.30 na nogach ehh
        Jedziemy na festyn rycerski, jak sie mała prześpi.
        jakoś mi gorzej dziś, echh
        oby nasze dzieci były zawsze zdrowe i uśmiechnięte!
    • klarysa007 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 09:25
      A moje paskudy jakoś dziś wyjątkowo pospały :)
      Wszystkiego dobrego dla wszystkich dzieci i tych co dziecko w duszy mają :D
    • joasia83m Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 09:55
      Nasze Kochane Dzieci :******************
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka