lilka.k 01.06.08, 07:49 Dzieciarnia już od 6 dawała czadu, ale zaraz je kłąde znowu spać..mąż też idzie spać, więc sama siedzę i piję kawę! I dużo zdrowia i uśmiechu zyczę dzieciakom forumowym, niech zawsze tak przepełniają dumą rodziców! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edzia.79 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 08:00 wszystkiego najpszego dla lipcowyh maluchow i ich rodzenstwa. my juz na pelnyh obrotach Odpowiedz Link
moni_30 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 08:08 Wszystkiego naj dla naszych wszystkich forumowych dzieciaczków (nie tylko lipcowych, ale i majowych, czerwcowych, sierpniowych oraz dla wszystkich starszaków)!!!! Aby Dzień Dziecka trwał dla nich cały rok!!! Odpowiedz Link
borowka78 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 08:12 Buziaki dla wszystkich dzieciaczkow:-) ja chodze na rzesach;/ Szym obudzil sie glodny o 4.30;/ na dobre wstal 6.25...teraz znowu zapakowalam go do lozeczka. Starszak juz tez na nogach, ide po druga kawke:) Odpowiedz Link
lilka.k borówka 01.06.08, 08:18 U nas podobnie, na noc 330 kaszy, potem w nocy jeszcze raz tyle i rankiem też cała butla...a juz nie jedli mi w nocy...ech, co zrobic. POranek nie zaczał mi sie dobrze z mężem, ale moze potem bedzie lepiej... Odpowiedz Link
borowka78 Re: borówka 01.06.08, 09:37 o relachach maz-zona wole nie wspominac:( tragedia...ale stres w pracy,choroba tesciowej...masakra;/ a Szym na kolacje malo zdjadl, bo panu nie smakowala kaszka, ehhh... i musze cos zorganizowac na dzisiaj sama, buuu...na skoki redbulla z dwoja nie bede sie pchac;/ kurde-moze spacer nad rzeka....marudze;P chyba wstalam lewa noga;) Odpowiedz Link
borowka78 Re: borówka 01.06.08, 09:38 a Szym jeszcze NIGDY nie wciagnal takiej ilosci kaszki jednorazowo (!!) ja Twoje chlopaki-podziwiam ich spust:) Odpowiedz Link
lilka.k Re: borówka 01.06.08, 09:44 Ja też podziwiam i co chwilę mleko kupuje, znika w strasznym tempie ;) Za to w dzien juz im nie daje, bo to przesada by była. Odpowiedz Link
effka_81 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 08:32 Dla naszych dzieciaczków dużo buziaczków, uśmiechu na twarzy i dużo radości;)) Rośnijcie zdrowo!!! My niedawno wygrzebaliśmy się z wyrka, Oliwka o dziwo spała do ósmej!! Miłej niedzieli i świętowania to Wielki dzień naszych dzieciaczków Odpowiedz Link
kamamama2 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 08:40 U mnie też kiepska nocka i o 5.30 na nogach ehh Jedziemy na festyn rycerski, jak sie mała prześpi. jakoś mi gorzej dziś, echh oby nasze dzieci były zawsze zdrowe i uśmiechnięte! Odpowiedz Link
klarysa007 Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 09:25 A moje paskudy jakoś dziś wyjątkowo pospały :) Wszystkiego dobrego dla wszystkich dzieci i tych co dziecko w duszy mają :D Odpowiedz Link
joasia83m Re: Kawa i życzenia dla dzieciaków! 01.06.08, 09:55 Nasze Kochane Dzieci :****************** Odpowiedz Link