Dodaj do ulubionych

Zamiasty kwiatów na ślub ???

09.06.08, 07:38
Juz wiem że mozna kupić misia, słyszałam też o zyczeniach losót toto
lotka zamiast bukietów, ale może Wy mi podpowiecie co oryginalnego
zamiast kwiatów które itak zwiędną bo młodzi ich dostaną mnóstwo.
Chce coś ciekawehgo oryginalnego, wczoraj nawet w cukierni widziałam
kosz z ciasta wypełniony ciasteczkami, wyglądał świetnie ale , tak
myśle po weselu placków i ciastek będą mieć w domu troche i ja
wiem....kupować ten koszyk. aha kosztuje 39 zł.

Moze coś podpowiecie?
Obserwuj wątek
    • lilka.k Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 07:42
      Pamiętam jak Burdzia pisała własnie o czekoladkach, ze dostali zamiast kwiatów i potem jedząc wspominali jeszcze długo.
      Ja bym dała książkę, bo książek nigdy dość...taka z dedykacją to też świetna pamiatka.
    • klarysa007 Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 07:58
      Wszystko zależy od zażyłości z Młodymi i ich upodobań.
      Zwykle kiedy są to "tylko znajomi" daję bombonierki, takie w troszkę innym
      kształcie: beczułka, serce itp.
      Natomiast przyjaciołom daję od serca :)
      Tym bardzo związanym z Bogiem dałam książkę "Parami do nieba"; tym, którzy
      uwielbiają razem pichcić - patelnię przewiązaną WIELKĄ wstążką; takim, którzy
      dużo podróżują - kompas. :)
      • andzia84 Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 08:18
        może takie czekoladki z jakimś napisem
        www.chocolissimo.pl/do/chocotelegram
        imiona i dat aczy coć takiego
    • ewlinp Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 09:03
      mój szwagier dostał wielki słoik miodu z napisem "słodkiego, miłego życia!" a
      karteczka była wykonana własnoręcznie i doklejona zamiast etykiety... super do
      dzis mają w szafce i podjadają :)
      Aha no i dostali jeszcze mnóstwo ksiażek i misiów o które prosili, dla mnie
      bomba sama żałuję że nie wymysliłam czegos takiego u nas...
      • burdziaa Czekoladki 09.06.08, 09:10
        My juz na zaproszeniu prosilismy zamiast kwiatów słodkosci, na
        długie wspomnienia- dostalismy tyle czekolad, bombonierek i
        delikatesów,ze przez rok jedlismy :) a kwiatów oprócz tego tez
        mnóstwo....
    • azi81 Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 09:09
      a ja widziałam ostatnio w skjlepie ze słodyczami bukiet zrobiony z
      cukierkow :)
      wiec moze cos takiego??
      • joasia83m Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 09:19
        a moj brat chcial zamiast kwiatow ksiazki, wiec dostali ich cale mnooostwo,
        swietny pomysl
        • badowimo Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 09:23
          a jak tytuly sie zdubluja??:)
          • lilka.k No to oddadza do biblioteki... 09.06.08, 09:26
            Nie widzę problemu..
      • azi81 Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 09:21
        tu masz linka jak to mniej wiecej wyglada
        pp.allegro.pl/item375005410_bukiety_z_cukierkow_3_bukiety_wysylka_gratis.html
      • badowimo Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 09:22
        A ja widzialam film z pewnego wiejskiego wesela (w polowie lipca
        weselich bylo). Mlodzi dostali stos czekoladek o ktore nikt sie nie
        zatroszczyl, wiec jak po imprezie zabrali je do domu to wszystko
        plywalo...;(
        Ja osobiscie czekoladek bym nie dawala. A pomysl z miodkiem i
        dedykacja jest super, a moze jakis fajny pamiatkowy obraz na sciane.
        My dostalismy rzezbiona postac w drewnie, pasuje do kazdego wnetrza.
        Pozdrawiam
        • lilka.k Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 09:25
          Żeby dać obraz trzeba bardzo dobrze się znac. Inaczej moze to byc niedtrafiony bardzo prezent, ktory bedzie leżał w kącie.
      • burdziaa Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 09:24
        i takie bukiety z cukerków i batoników dosralismy z 10 :) ale nie
        zjedlismy ich, smaczeniejsze były bombonierki.
        • nika1201 Re: Zamiasty kwiatów na ślub ??? 09.06.08, 13:32
          Ja już dawno nie bylam na żadnym weselu, ale kiedyś, generalnie,
          hi,hi inne czasy to np. aniolki, malowane na desce, drewniane
          kwiaty, takie duże,stojące podpisane pod spodem( ich daliśmy
          najwięcej,u niektórych stoją już 7, 8, 9 lat), bukiet zrobiony ze
          smoczków zamiast kwiatów, obrazki na szkle malowane
          wlasnoręcznie,zawsze zależalo mi żeby bylo oryginalnie, i wtedy
          bylo, a dzisiaj to chyba już wszystko bylo:))))
    • anulka-m6 Już wiem! 09.06.08, 13:39
      To moje pierwsze dzieło juz oprawione czeka w szafie,
      fotoforum.gazeta.pl/3,0,1248654,2,1.html
      a do tego chyba faktycznie zrobie ten bukiet z cukierków, czekam aż
      mały wstanie i idziemy do sklepu po cukierki i dodatki do bukietu.
      Gorąca dzieki za ten pomysł.

      Czekoladki by też mogły być ale pani młoda niepozwala młodemu jesc
      bo jest za gruby.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka