lilka.k
29.07.08, 08:00
Kawe koncze, dzieciarnia mam nadzieje, ze zaraz zasnie...od 2 dni az do 4
sierpnia nie bede miala cieplej wody, bo cos robia w bloku u nas. Masakra
jakas normalnie, wiec lece zaraz grzac wode w czajniku i prowizoryczna wziac
kąpiel...
Uoalny dzien sie zapowiada..nie wiem jak siebie ubrac by sie nie spocic za
bardzo ;)