olus-ia80 31.07.08, 09:22 Ja ,dziś będę na basenie na Wejcherowskiej z żabką i naszymi pociechami kto dołączy ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maryjka60 Re: Wrocław-basen 31.07.08, 09:51 hej, a o której idziecie? może do Was dołączę? Odpowiedz Link
zabka11 Re: Wrocław-basen 31.07.08, 09:55 Witam, ja będę tam ok, 11tej, zajmę miejsce;P, Ola dojdzie ok. 13tej:) A Wy? będziecie? bo wczoraj to burzowo sie zrobilo! Odpowiedz Link
maryjka60 Re: Wrocław-basen 31.07.08, 09:56 to ja chyba dołączę też gdzieś koło 11-11.30 a gdzie mam Cię szukać? przy brodzikach pewnie? Odpowiedz Link
patrice7 Re: Wrocław-basen 31.07.08, 10:07 Doibra to ja tez przybede z olusia:)))) Ale mam pytanko czy ktos moze mi odsprzedac jedna pieluche do plywania?? nie chce kupic calej paczki jesli Malwina nie polubi wody ;) Odpowiedz Link
zabka11 Re: patrice7 31.07.08, 10:12 Ja Ci odsprzedam;0), kupiłam wczoraj całą paczkę. Fajnie że będziesz, do zobaczenia! Odpowiedz Link
patrice7 Re: patrice7 31.07.08, 10:59 aa i nie wiem ile z wami posiedze bo potem musze jechac dalej :) ale ciesze sie bardzo Odpowiedz Link
zabka11 Re: maryjka60 31.07.08, 10:10 Tak, przy brodziku,przy murku, mam taki wielki żółty koc, no i czarne pliko będzie obok stało. Ja też będę ok. 11.30. Do zobaczenia:) Odpowiedz Link