Dodaj do ulubionych

zdjecia z chrztu

10.09.08, 08:54
Chrzcilismy Ole w niedziele,po mszy wiec sama uroczystosc trwala krotko.
mala byla wesola,caly czas gadala,ksiadz smial sie ze swojego meza tez pewnie przegada :)))
oto kilka zdjec;
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07c0174a2b3826d2.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a957b865eda34c4f.html
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/266f91b21608a156.html
Obserwuj wątek
    • asiak_83 Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 09:01
      Śliczne zdjęcia, mała wyglądała jak księżniczka :)

      A zdjęcie z braciszkiem? wymiata:) Widać, że bardzo się kochają:)
    • lilka.k Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 09:02
      No, no..jaka elegantka..super wyglądala..mamusia tez sliczna :)
    • aga_n20 Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 09:08
      Piękne zdjęcia:), Świetnie wyglądałyście, no i Kuba też:)), super miałas
      spódnicę a Ola kieckę. no pewnie się cieszysz że już za tobą i macie spokój:))
      • edzia.79 Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 09:17
        bardzo sie ciesze i jstem zla ze chrzcilismy tak pozno bo obiecalam sobie ze ochrzcze ja jako niemowlaka.
        niestety chrzestny mial klopoty ze zrobieniem bierzmowania.
        • zumali Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 09:40
          Slicznie Ola wyglada :-) Oba dwa dzieciaczki masz cudne :-)

          My chrzcilismy tydzien wczesniej i wlasciwie bardzo sie ciesze, ze
          tak pozno - roczne dziecko wygladajace jak aniolek, smigajace po
          Kosciele mnie rozczula normalnie. Ksiadz mogl sobie z Nia pogadac,
          dali sobie czesc :) Super bylo!
          • joasia83m Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 09:43
            Pięknie wyglądaliście, a Ola jak aniołek, cudo!
            • a.zaborowska1 Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 10:38
              Suuuper :-))
              no i jak sentymentalnie co ja widzę. Bazylijka... ślub tam brałam
              • edzia.79 Re: a.zaborowska 10.09.08, 13:52
                ja tez :))))
                i starszaka tam chrzcilismy
    • lipiec_2007 Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 10:42
      fiu fiu...

      pogoda tez wam dopisala, prawda?
      • zabka1233 Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 11:25
        Jaka mała dama ,ślicznie wygladała , mama tez zreszta:D
    • agasar79 Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 11:40
      jak księżniczka :)))
      • asuzi Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 11:59
        śliczna mama i córci, jak ksiezniczka, braciszek uwielbia siostrę, kochane maluchy
    • klarysa007 Re: zdjecia z chrztu 10.09.08, 22:33
      Cudnie!!! Elegancka z was rodzinka :)
      • ankas4 Re: zdjecia z chrztu 11.09.08, 18:42
        SLICZNA ! pieknie ja ubraliscie! zdjecia ciesza oko:)

        Pozdrawiamy
    • boazeria Re: zdjecia z chrztu 12.09.08, 17:51
      zadko mam zcas na forum ale akurat udlo mi sie trafic na chrzciny!
      \kochana wygladasz swietnie! malenka tez super- co za panna juz! a
      jaka sukienka sliczna!
      pozdrawiam serdecznie
      • nika1201 Re: zdjecia z chrztu 14.09.08, 13:17
        Jejku, naprawdę jestem pod wrażeniem, cudna panienka i cudna sukienka
    • domatorka.amatorka Re: zdjecia z chrztu 14.09.08, 15:46
      ulala ale śliczne z Was panienki;-) Mała świetnie wyglądała w tej
      sukience-niczym księżniczka a i Ty prezentujesz się tak,że tylko pozazdrościć;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka