13.11.08, 21:40

...właśnie odstałam wiadomość że zmarła moja koleżanka,miała tylko
33 lata i całe życie przed sobą ,boże jakie to niesprawiedliwe...
siedze i rycze :(
Obserwuj wątek
    • joaska_29 Re: [*] 13.11.08, 21:46
      Współczuje ogromnie, tak mi przykro.
      Chorowała?
      • burdziaa Re: [*] 13.11.08, 21:48
        Współczuje rodzinie, młodo odeszła :(
        • kristin4 Re: [*] 13.11.08, 21:53
          Współczuje i kondolencje. :(((
      • kogosia Re: [*] 14.11.08, 12:57

    • gapix Re: [*] 13.11.08, 21:51
      (*)(*)(*)

      Bardzo mi przykro. To zawsze bardzo dotyka gdy chodzi o Kogoś nam bliskiego.

      Chorowała czy miała wypadek?

      "śpieszmy się kochać ludzi,
      tak szybko odchodzą"
    • yvonne79 Re: [*] 13.11.08, 21:55
      Współczuję... To bardzo przykre :(
      Przytulam!
      (*)
      • olus-ia80 Re: [*] 13.11.08, 21:59
        Bardzo Ci współczuje.Przytulam
        [*]
    • atenette Re: [*] 13.11.08, 22:01
      Bardzo mi przykro [*]
    • silvii Re: [*] 13.11.08, 22:04
      (*)(*)(*)

      :((((((

      Silvii & Dan
      • 27agnes72 Re: [*] 13.11.08, 22:33
        [*]
    • dziunia27 Re: [*] 13.11.08, 22:35
      Boziu:(
      współczuje:(
      a co się stało?
      jeśli można..
    • klarysa007 Re: [*] 13.11.08, 22:49
      Bardzo mi przykro.
      • jasiek-2007 Re: [*] 13.11.08, 23:18
        współczuję [*]
    • zabka11 Re: [*] 14.11.08, 08:04
      Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych:(
      Zapalam światełko (*)(*)(*)
    • lilka.k Re: [*] 14.11.08, 08:07
      Za mloda na umieranie...przykro mi..2 dni temu mialam podobne wiesci z pracy...
      • dorka3078 Re: [*] 14.11.08, 08:09
        [*]
    • agatka_1979 Re: [*] 14.11.08, 08:27
      taka młoda dziewczyna... :-(

      przykro mi bardzo...
    • ab_78 Re: [*] 14.11.08, 10:17
      bardzo mi przykro :(((((((((
      • anmroz Re: [*] 14.11.08, 12:44
        Współczuję :(, trzy tygodnie temu też pożegnałam swoją koleżankę z pracy.
    • agusiajasia Re: [*] 14.11.08, 13:01
      Ojej, przykro. Tak młodo umierać.. to niesprawiedliwe.
    • asuzi Re: [*] 14.11.08, 14:33
      współczuję bardzo, wiem że to przykre jak umiera młoda osoba, ma
      plany, marzenia i nagle bach i nic.. pustka, kilka mies. temu zginął
      w wypadku moój kolega z podstawówki, do tej pory ni emogę się z tym
      pogodzieć, trzymaj się
    • metanira Re: [*] 14.11.08, 14:52
      Boże... Bardzo współczuję :(
      Ja mam 33 lata...
    • sylpal13 Re: [*] 14.11.08, 14:58
      przytulam...
    • chmurcia4 Re: [*] [*][*] 14.11.08, 15:02
    • a.zaborowska1 Re: [*] 14.11.08, 16:58
      bardzo mi przykro :-((((((
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka