beata9660 13.11.08, 21:40 ...właśnie odstałam wiadomość że zmarła moja koleżanka,miała tylko 33 lata i całe życie przed sobą ,boże jakie to niesprawiedliwe... siedze i rycze :( Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gapix Re: [*] 13.11.08, 21:51 (*)(*)(*) Bardzo mi przykro. To zawsze bardzo dotyka gdy chodzi o Kogoś nam bliskiego. Chorowała czy miała wypadek? "śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" Odpowiedz Link
zabka11 Re: [*] 14.11.08, 08:04 Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych:( Zapalam światełko (*)(*)(*) Odpowiedz Link
lilka.k Re: [*] 14.11.08, 08:07 Za mloda na umieranie...przykro mi..2 dni temu mialam podobne wiesci z pracy... Odpowiedz Link
anmroz Re: [*] 14.11.08, 12:44 Współczuję :(, trzy tygodnie temu też pożegnałam swoją koleżankę z pracy. Odpowiedz Link
agusiajasia Re: [*] 14.11.08, 13:01 Ojej, przykro. Tak młodo umierać.. to niesprawiedliwe. Odpowiedz Link
asuzi Re: [*] 14.11.08, 14:33 współczuję bardzo, wiem że to przykre jak umiera młoda osoba, ma plany, marzenia i nagle bach i nic.. pustka, kilka mies. temu zginął w wypadku moój kolega z podstawówki, do tej pory ni emogę się z tym pogodzieć, trzymaj się Odpowiedz Link