Dodaj do ulubionych

Tynkowanie domu

02.03.08, 12:38
Planujemy tynkowanie domku jednorodzinnego. Wyborem rodzaju tynku
zajął się mąż, a moim zadaniem jest zaprojektować tą elewację
tzn.dobrać kolory ewentualne "ozdoby" np. obramowania okien itp. Mam
w związku z tym pytanie: gdzie mogę znaleźć takie podpowiedzi? Czy
zdana jestem tylko na własne obserwacje w terenie? Za wszelkie rady
będę wdzięczna.
Obserwuj wątek
    • viochm1102 Re: Tynkowanie domu 05.03.08, 01:07
      Mamy już ustalony termin z ekipą, a nie mam koncepcji: jaki tynk, kolor,
      wykończenie... Ostatnio coś mi tam zaświtało na temat ozdobników przy oknach,
      ale nie wiem gdzie coś takiego można dostać-kupić. Chyba będę śledzić ten wątek,
      może znajdę jakąś podpowiedź.
    • wajhman Re: Tynkowanie domu 24.08.19, 17:53
      Najlepszym sposobem będzie zastosowanie tradycyjnych sztukaterii gipsowych do wnętrz które pozwolą podkreślić klasyczny charakter pomieszczeń. Natomiast na elewację polecam sztukaterię elewacyjną wykonaną z elastycznego kompozytu na rdzeniu EPS 200, jest to obecnie najtrwalsza metoda wykonania obramowań okiennych na elewacji. Więcej można znaleźć bezpośrednio u producenta www.dwdecor.pl/sztukateria-elewacyjna
    • wajhman Re: Tynkowanie domu 24.08.19, 18:03
      Najlepszym sposobem będzie zastosowanie tradycyjnych sztukaterii gipsowych do wnętrz które pozwolą podkreślić klasyczny charakter pomieszczeń. Natomiast na elewację polecam sztukaterię elewacyjną wykonaną z elastycznego kompozytu na rdzeniu EPS 200, jest to obecnie najtrwalsza metoda wykonania obramowań okiennych na elewacji. Więcej można znaleźć bezpośrednio u producenta www.dwdecor.pl/sztukateria-elewacyjna
    • wajhman Re: Tynkowanie domu 24.08.19, 18:08
      Najlepszym sposobem będzie zastosowanie tradycyjnych sztukaterii gipsowych do wnętrz które pozwolą podkreślić klasyczny charakter pomieszczeń. Natomiast na elewację polecam sztukaterię elewacyjną wykonaną z elastycznego kompozytu na rdzeniu EPS 200, jest to obecnie najtrwalsza metoda wykonania obramowań okiennych na elewacji. Więcej można znaleźć bezpośrednio u producenta Tekst linka
    • wajhman Re: Tynkowanie domu 24.08.19, 18:10
      Najlepszym sposobem będzie zastosowanie tradycyjnych sztukaterii gipsowych do wnętrz które pozwolą podkreślić klasyczny charakter pomieszczeń. Natomiast na elewację polecam sztukaterię elewacyjną wykonaną z elastycznego kompozytu na rdzeniu EPS 200, jest to obecnie najtrwalsza metoda wykonania obramowań okiennych na elewacji. Więcej można znaleźć bezpośrednio u producenta dwdecor.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka