isemena
31.03.10, 15:34
Witam
Ze względu na to, że sama wychodzę za mąż w tym roku i szukam wielu rożnych
informacji, zrobiłam forum, gdzie wszystko poskładałam w całość
sale, orkiestra, dj, kościoły, cukiernie , kwiaciarnie itp
Wszystkie informację tam zawarte znalazłam na różnych forach
Zapraszam wszystkich do rozwijania i wypowiadania się na tym forum
weselebielsko.pl/topic.php?id=4