Dodaj do ulubionych

Dom weselny Apollo

04.01.07, 09:36
Czy znacie może ten dom weselny w BB?
Obserwuj wątek
    • eska2000 Re: Dom weselny Apollo 08.01.07, 14:15
      Rozmawialam z dziewczyna, ktora bedzie tam miala wesele w maju czy czerwcu,
      mowila ze jest atrakcyjny cenowo, wlasciciel bardzo konkretny i ogolnie byla
      bardzo pozytywnie nastawiona. Aha, i wspominala cos o darmowych noclegach dla
      czesci gosci jesli wesele dla min. 100 osob.
      Ale niestety nie znam nikogo, kto juz mialby tam wesele (wiesz, wrazenie
      wrazeniem...).
    • polabb Re: Dom weselny Apollo 14.03.07, 09:20
      Ponawiam swoje pytanie... Czy miał ktoś z Was tam wesele lub może był tam na weselu?
    • kleo24bb Re: Dom weselny Apollo 28.01.08, 13:52
      czy ktoś może jeszcze miał wesele w Domu Weselnym Apollo i mógłby podzielić się swoją opinią na jego temat? z góry bardzo dziękuje, pozdrawiam
      • nataliakaps Re: Dom weselny Apollo 29.01.08, 19:48
        Sala ogólnie ciemna pomalowana na czarno i bardzo wysoka. Jedzenie
        kiepskie i obsługa też. Ja nie polecam można podejść i pooglądać.
        Kuchni brak noszą wszystko z teatralnej polem. Jak poprosisz o kawe
        to czekasz w nieskończoność. Kiszka całą parą. NIE POLECAM
        • kleo24bb Re: Dom weselny Apollo 29.01.08, 22:32
          dzieki za odpowiedz, na szczescie nie zarezerwowalismy zadnego terminu ;) bylismy z narzeczonym ogladac ta sale, przyznam, ze jej wyglad nie powalil nas na kolana ale od biedy mogla by być ;) Pytałam tak bardziej od strony organizacyjnej jak to wyglada, obsluga, jedzenie itd ;) dzieki jeszcze raz :) pozdrawiam
          • polabb Re: Dom weselny Apollo 30.01.08, 13:33
            Nie polecam Ci też Wielkiego Żarcia, jedzenie do bani tzn podaja zimne na stoły,
            obsługa tez nie najlepsza. Ogólnie powiem że po porównaniu Apollo i Wielkiego
            Zarcia Apollo wychodzi lepiej.
          • polabb Re: Dom weselny Apollo 30.01.08, 13:38
            Ja miałam wesele w Apollo w sierpniu zeszłego roku i nie narzekam. Jestem
            zadowolona z obsługi. I wcale nie jest tak jak pisze poprzednicza, jedzenie było
            w porzadku i ciepłe, obsługa sie uwijała, jak poproszono o kawe to tez była
            podana od razu. To wszystko chyba wydaje mi się zalezy od organizatorów wesela
        • kacha83.dwa Re: Dom weselny Apollo 07.10.08, 16:13
          Mialam tam wesele i jakos nie przypominam sobie zeby sciany były
          czarne, teraz sa tam takie fajne swiatełka. owszem jest wysoka ale
          na srodku jest zaje....ta kóla od któej mozna pociągnąć
          tiule,przynajmniej ja tak miałam.jedzenia pyszne i gościom tez
          bardzo smakowało.na kawe czy herbate nie czekałam dłuzej niz 3 min.
          wiec nie wiem , ja mam do tej sali wielki sentyment i jakbym miałą
          robic jeszcze raz to bym sie nawet nie zastanawiała...
    • oposek23 Re: Dom weselny Apollo 01.04.08, 16:28
      polabb jesli mialas tam wesele to po co pytasz???????? bezsensu.....
      • vobi Re: Dom weselny Apollo 08.04.08, 11:58
        oposek, ale pytala rok temu....
        • polabb Re: Dom weselny Apollo 12.04.08, 13:22
          Dzieki vobi :)
          • kacha83.dwa Re: Dom weselny Apollo 07.10.08, 16:06
            Witam. Miałam tam wesele w czerwcu tego roku.Jestem bardzo
            zadowolona zarówno z sali jak i obsługi. Sala wyglądała ślicznie tym
            bardziej , że jest po remoncie;)gorąco polecam . W cenie miałam
            noclegi gratis dla polowy goscie naprzeciwko.Jedzonko pycha nie
            wspominajac o torcie, goscie do teraz go miło wspominaja bo był
            pyszny!!!Jako dodatkowe danie wziełam szyneczki z kapusta, poprostu
            raj dla podniebienia!!!!polecam
            • sylwia_blue5 Re: Dom weselny Apollo 13.10.08, 23:51
              Jeśli mogłabyś mi coś e więcej na temat Apollo przesłać na e-maila
              to byłabym wdzięczna. Tzn. ile wyniósł całkowity koszt wesela itp.:-
              ) Pozdrawiam.
              • klaudkar Re: Dom weselny Apollo 11.09.09, 03:36
                witam! czy mial moze ktos wesele w Apollo w 2009 r? jakie wrazenia?
    • zespoltango bardzo kiepsko 11.09.09, 22:44
      Witam.

      W zasadzie budzetowa wersja domu weselnego. Wszystko tylko
      połatane, poklejoje a na scenie i za kulisami kurz i brud.
      Już w korytarzyku wejściowym wita gości zapaszek rodem z GS w Pcimiu
      Dolnym. Toalety jak na dworcu Koziegłwy. Brak kuchni i wszystko
      donoszone czy dowożone. Jedzenie słabe. Podejście szefa takie sobie.
      Współpraca pomiedzy kuchnią a zespołem żadna.
      Po 23 chcą by ograniczać światło co powoduje, że ewentualny
      kamerzysta nie ma jak pracować.
      Nie podpiszę wiecej umowy na grę w Apollo.
      Odradzam. Weźcie katering i strażnicę zaoszczędzicie sobie nerwów.
      Jest to jedno z kilku miejsc gdzie nie bedziemy grali.


      Pozdrawiam.
      Grzegorz
      • klaudkar Re: bardzo kiepsko 16.09.09, 00:17
        a można wiedziec jaki lokal polecacie na wesele ok 130 os? a tak
        przy okazji:) nie mamy wybranego zespolu , a widze ze ktos tu sie
        udziela na forum, wiec zapytam czy macie moze swoja jakas plyte??
      • mario8425 Apollo- OK 02.10.09, 11:09
        Masakra, co za opinia!! Na tym weselu to chyba byłeś w 2006 kiedy rzeczywiście tam kuchni nie było! Od minimum 1,5 roku jest kuchnia i ciepłe jedzenie! Obsługa w porządku i jedzenie też bardzo dobre! I nie mówię tego sama, bo same dobre rzeczy słyszę od osób,które się tam bawiły! Sama byłam na dwóch weselach i byłam bardzo mile zaskoczona. Sala super! Poza tym, to że na 2010 rok jest tylko jeszcze 1 termin wolny to też o czymś świadczy! Szef- super gość! A zespoły muzyczne to mają tak wygórowane ambicje co to sal i jedzenia, że na przyjęciu dla prezydenta to może by nie narzekali! Strażnica i nie jeden catering się kryje przy apollo! Ludzie nie patrzcie na opinie od zespołów, tylko od gości! Tyle co Wam mogę doradzić!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka