polabb 04.01.07, 09:36 Czy znacie może ten dom weselny w BB? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eska2000 Re: Dom weselny Apollo 08.01.07, 14:15 Rozmawialam z dziewczyna, ktora bedzie tam miala wesele w maju czy czerwcu, mowila ze jest atrakcyjny cenowo, wlasciciel bardzo konkretny i ogolnie byla bardzo pozytywnie nastawiona. Aha, i wspominala cos o darmowych noclegach dla czesci gosci jesli wesele dla min. 100 osob. Ale niestety nie znam nikogo, kto juz mialby tam wesele (wiesz, wrazenie wrazeniem...). Odpowiedz Link
polabb Re: Dom weselny Apollo 14.03.07, 09:20 Ponawiam swoje pytanie... Czy miał ktoś z Was tam wesele lub może był tam na weselu? Odpowiedz Link
kleo24bb Re: Dom weselny Apollo 28.01.08, 13:52 czy ktoś może jeszcze miał wesele w Domu Weselnym Apollo i mógłby podzielić się swoją opinią na jego temat? z góry bardzo dziękuje, pozdrawiam Odpowiedz Link
nataliakaps Re: Dom weselny Apollo 29.01.08, 19:48 Sala ogólnie ciemna pomalowana na czarno i bardzo wysoka. Jedzenie kiepskie i obsługa też. Ja nie polecam można podejść i pooglądać. Kuchni brak noszą wszystko z teatralnej polem. Jak poprosisz o kawe to czekasz w nieskończoność. Kiszka całą parą. NIE POLECAM Odpowiedz Link
kleo24bb Re: Dom weselny Apollo 29.01.08, 22:32 dzieki za odpowiedz, na szczescie nie zarezerwowalismy zadnego terminu ;) bylismy z narzeczonym ogladac ta sale, przyznam, ze jej wyglad nie powalil nas na kolana ale od biedy mogla by być ;) Pytałam tak bardziej od strony organizacyjnej jak to wyglada, obsluga, jedzenie itd ;) dzieki jeszcze raz :) pozdrawiam Odpowiedz Link
polabb Re: Dom weselny Apollo 30.01.08, 13:33 Nie polecam Ci też Wielkiego Żarcia, jedzenie do bani tzn podaja zimne na stoły, obsługa tez nie najlepsza. Ogólnie powiem że po porównaniu Apollo i Wielkiego Zarcia Apollo wychodzi lepiej. Odpowiedz Link
polabb Re: Dom weselny Apollo 30.01.08, 13:38 Ja miałam wesele w Apollo w sierpniu zeszłego roku i nie narzekam. Jestem zadowolona z obsługi. I wcale nie jest tak jak pisze poprzednicza, jedzenie było w porzadku i ciepłe, obsługa sie uwijała, jak poproszono o kawe to tez była podana od razu. To wszystko chyba wydaje mi się zalezy od organizatorów wesela Odpowiedz Link
kacha83.dwa Re: Dom weselny Apollo 07.10.08, 16:13 Mialam tam wesele i jakos nie przypominam sobie zeby sciany były czarne, teraz sa tam takie fajne swiatełka. owszem jest wysoka ale na srodku jest zaje....ta kóla od któej mozna pociągnąć tiule,przynajmniej ja tak miałam.jedzenia pyszne i gościom tez bardzo smakowało.na kawe czy herbate nie czekałam dłuzej niz 3 min. wiec nie wiem , ja mam do tej sali wielki sentyment i jakbym miałą robic jeszcze raz to bym sie nawet nie zastanawiała... Odpowiedz Link
oposek23 Re: Dom weselny Apollo 01.04.08, 16:28 polabb jesli mialas tam wesele to po co pytasz???????? bezsensu..... Odpowiedz Link
kacha83.dwa Re: Dom weselny Apollo 07.10.08, 16:06 Witam. Miałam tam wesele w czerwcu tego roku.Jestem bardzo zadowolona zarówno z sali jak i obsługi. Sala wyglądała ślicznie tym bardziej , że jest po remoncie;)gorąco polecam . W cenie miałam noclegi gratis dla polowy goscie naprzeciwko.Jedzonko pycha nie wspominajac o torcie, goscie do teraz go miło wspominaja bo był pyszny!!!Jako dodatkowe danie wziełam szyneczki z kapusta, poprostu raj dla podniebienia!!!!polecam Odpowiedz Link
sylwia_blue5 Re: Dom weselny Apollo 13.10.08, 23:51 Jeśli mogłabyś mi coś e więcej na temat Apollo przesłać na e-maila to byłabym wdzięczna. Tzn. ile wyniósł całkowity koszt wesela itp.:- ) Pozdrawiam. Odpowiedz Link
klaudkar Re: Dom weselny Apollo 11.09.09, 03:36 witam! czy mial moze ktos wesele w Apollo w 2009 r? jakie wrazenia? Odpowiedz Link
zespoltango bardzo kiepsko 11.09.09, 22:44 Witam. W zasadzie budzetowa wersja domu weselnego. Wszystko tylko połatane, poklejoje a na scenie i za kulisami kurz i brud. Już w korytarzyku wejściowym wita gości zapaszek rodem z GS w Pcimiu Dolnym. Toalety jak na dworcu Koziegłwy. Brak kuchni i wszystko donoszone czy dowożone. Jedzenie słabe. Podejście szefa takie sobie. Współpraca pomiedzy kuchnią a zespołem żadna. Po 23 chcą by ograniczać światło co powoduje, że ewentualny kamerzysta nie ma jak pracować. Nie podpiszę wiecej umowy na grę w Apollo. Odradzam. Weźcie katering i strażnicę zaoszczędzicie sobie nerwów. Jest to jedno z kilku miejsc gdzie nie bedziemy grali. Pozdrawiam. Grzegorz Odpowiedz Link
klaudkar Re: bardzo kiepsko 16.09.09, 00:17 a można wiedziec jaki lokal polecacie na wesele ok 130 os? a tak przy okazji:) nie mamy wybranego zespolu , a widze ze ktos tu sie udziela na forum, wiec zapytam czy macie moze swoja jakas plyte?? Odpowiedz Link
mario8425 Apollo- OK 02.10.09, 11:09 Masakra, co za opinia!! Na tym weselu to chyba byłeś w 2006 kiedy rzeczywiście tam kuchni nie było! Od minimum 1,5 roku jest kuchnia i ciepłe jedzenie! Obsługa w porządku i jedzenie też bardzo dobre! I nie mówię tego sama, bo same dobre rzeczy słyszę od osób,które się tam bawiły! Sama byłam na dwóch weselach i byłam bardzo mile zaskoczona. Sala super! Poza tym, to że na 2010 rok jest tylko jeszcze 1 termin wolny to też o czymś świadczy! Szef- super gość! A zespoły muzyczne to mają tak wygórowane ambicje co to sal i jedzenia, że na przyjęciu dla prezydenta to może by nie narzekali! Strażnica i nie jeden catering się kryje przy apollo! Ludzie nie patrzcie na opinie od zespołów, tylko od gości! Tyle co Wam mogę doradzić! Odpowiedz Link