Dodaj do ulubionych

sala Camilla

09.04.08, 13:49
całkiem fajna sala. czy mial tam ktoś swoje wesele?
Obserwuj wątek
      • atena-24 Re: sala Camilla 28.08.08, 22:29
        jezeli chodzi o jedzenie to nam smakowalo a nawet zaryzykowalabym powiedziec ze pyszne, obsluga nie najlepiej bo to kelnerzy z gastronomika ktorzy przyzwyczajeni do obslugi w malych restauracjach a nie na weselach. akustyka dobra sala ok.
        co do wlasciciela na poczatek zbyt duzo obiecywal i np jedzenie ktore mialo zostac i mielismy je zabrac po weselu nagle zniknelo a kucharki twierdzily ze to kelnerzy wszystko zjedli bo byli glodni :|
        po kilku slowach nagle jedzenie sie znalazlo ale i tak malo jak na taka duzą ilosc gosci.
    • ilona82.pl Re: sala Camilla 01.06.08, 13:32
      Witam,
      bardzo proszę osoby, które organizowały lub bawiły się na weselu (bądź komunii)
      w Camilli o podzielenie się spostrzeżeniami dotyczącymi obsługi oraz jedzenia.
      • tyr07 Re: sala Camilla POLECAM SERDECZNIE 24.08.12, 09:43
        Witam,
        Z tej strony Agnieszka i Krzysztof,14.07.2012r. organizowaliśmy wesele właśnie na sali Camilla. Po uroczystości byliśmy miło zaskoczeni, wszystkie ustalone wcześniej szczegóły były dopracowane z należytą starannością, właściciel dopilnował wszystkich uslaeń menu,wystroju itd. obsługa na najwyższym poziomie miła i uprzejma nie było problemu z kawą czy herbatą,na stole przez całe 2 dni imprezy panował porządek,nie brakowało jedzenia!!!Jedzenie smaczne domowe, a najlepszy był bogracz i kurczak w sosie słodko kwaśnym- był przepyszny. Tort jaki mieliśmy był wyśmienity,pieczony na miejscu. Sala czysta przestronna, z możliwością wyjścia na zewnątrz,pomocny był bardzo pokój dany do dyspozycji nam Młodym gdzie na spokojnie można było się przebrać. Przed imprezą i w trakcie jej trwania współpraca z właścicielem ukladała się bardzo dobrze. POLECAM SERDECZNIE!!!!
    • krzysztof-czewa Re: sala Camilla 13.08.09, 20:56
      Na sali Camilla miałem przyjemność bawić się w pierwszy weekend sierpnia.
      Zacznijmy więc od początku.
      Sala: Przy 100 osobach jest jeszcze wiele miejsca na parkiecie i przy
      stołach. Spokojnie wszyscy wygodnie potańczą i zjedzą, absolutnie nie ma ścisku.
      Niektórzy mogą się obawiać iż parkiet z kafelek nie zdaje egzaminu. Nic bardziej
      mylnego, zero poślizgu a tańczy się znakomicie. Fajną sprawą jest oświetlenie
      włączane wieczorem, stwarza taki fajny klimat na parkiecie:)
      Jedzenie: bardzo smaczne i duże porcje, nikomu nie zabraknie:)Bardzo
      dobrze doprawione, nic dodać nic ując.
      ObsługaKelnerzy bardzo dobrze sobie radzą , na kawę czy herbatę czeka się
      dosłownie chwilkę. Poza tym bardzo mili i uprzejmi. Wydawanie posiłków idzie
      szybko i sprawnie. Wiem co mówię , bo sam niegdyś pracowałem w tym fachu.
      Podsumowując , Camilla to bez wątpienia jedna z ciekawszych sal weselnych w
      naszym mieście i z czystym sumieniem mogę ja polecić każdemu. Niebawem sam
      ustalę termin na moje wesele.
      Mam nadzieje iż w jakiś sposób mógłbym pomóc wam w wyborze.
    • znajoma0 Re: sala Camilla 17.08.09, 00:18
      Według mnie sala również wygląda mało efektownie, sztuczne kwiaty
      zwisające z okien, na ścianie niezbyt ładny dekoracyjny element
      umocowany na stałe.Ściany w kolorze pomarańczowym z delikatnym, ale
      widocznym grzybem,w miejscu gdzie się tańczy-na płytkach przyklejona
      bordowa wykładzina, odklejająca się przez środek.W cenie dekoracja
      sztuczna na stół-dla jak mnie okropna.Nie ma tarasu z prawdziwego
      zdarzenia tylko wybetonowany kawałek, a i widok niezbyt ciekawy, bo
      za płotem rozwlające się szklarnie.Oglądałam tą salę pod koniec
      kwietnia, właściciel obiecywał zmiany,m.in kamień na ścianie.Może
      teraz jest tam ładniej, ale jak wiadomo są gusta i guściki, wieęc
      moze komuś sie tam podoba, mnie nie.
      • majseb Re: sala Camilla 17.08.09, 10:01
        To prawda każdemu podoba się coś innego.. ja akurat miałam wesele w Camilli w
        lipcu.... wykładzina na podłodze jest zdjęta i i teraz tańczy się na kafelkach,
        które nie są nawet takie śliskie... co do sztucznych kwiatów i dekoracji to
        wcale nie musisz ich mieć... akurat ja z przyjaciółką mamy mega pomysły i
        zrobiłyśmy same bukiety na stoły z żywych kwiatów a przed "młodymi" na stole
        również mieliśmy piękną kompozycję... a czym byliśmy jeszcze miło zaskoczeni to
        tym że za Parą młodą stała bardzo ładna dekoracja w postaci tzw. altanki z
        białych kwiatów.... zresztą tak naprawdę to dekoracja zależy od Młodych jak się
        podobają sztuczne kwiaty to dobrze a jak komuś nie pasują zawsze sami mogą
        załatwić dekorację lub komuś to zlecić... My jesteśmy bardzo zadowoleni z
        Camilli z jedzenia i obsługi...
    • mlodzi2009 Re: sala Camilla 23.10.09, 16:23
      My mieliśmy tam wesele i rzeczywiście sala ładna ale polecić jej nie możemy
      właściciel musi się jeszcze sporo nauczyć. O problemach z barkiem czy o
      zaniedbywaniu stołu z młodzieżą dowiedzieliśmy się w trakcie wesela, a o reszcie
      wad powiedzieli nam goście(szkoda że dopiero po weselu). Talerze przy stole dla
      młodych zmieniane były stanowczo za rzadko nikt nie sprzątał papierków.
      Właściciel wcześniej zapewniał nas, że jedzenia wystarczy a nawet zostanie.
      Jedzenia nie zostało a nawet powiedziałbym że było za mało.Chociaż trzeba
      przyznać, że smakowo niezłe. Właściciel obiecał że będzie miał opakowania na
      spakowanie pozostałego jedzenia, po pierwszym dniu okazało się jednak że ich nie
      ma. Niektórzy goście czekali godzinę na herbatę,bardzo mało surówek, zabrakło
      nawet klusek, generalnie porcje jak dla małych dzieci... Po zakończeniu imprezy
      obsługa próbowała ukryć resztę alkoholi z barku licząc że tego nie zauważymy:/.
      Jeśli dało by się cofnąć czas to na pewno nie wybralibyśmy tej sali. Gdyby nie
      naprawdę świetny zespół(Afera z Jaskrowa) ,to nasze wesele byłoby wielką
      porażką. Jeśli chcecie żeby goście się super bawili to nie ma lepszego zespołu.
      • majseb Re: sala Camilla 23.10.09, 19:56
        to prawda że właściciel musi dopracować parę szczegółów... ale dziwi mnie to że
        obiecał wam opakowania, my z góry wiedzieliśmy że opakowania są w naszym
        zakresie a jedzenia zostało u nas mnóstwo... my nie mieliśmy problemów ani z
        herbatą ani z talerzykami... ale każdy ma inne doświadczenia... my byliśmy z
        sali bardzo zadowoleni...
        • krzysztof-czewa Re: sala Camilla 29.03.10, 11:07
          Przyznam szczerze że wiele opinii o sali mnie dziwi. Mianowicie chodzi o pewne
          rozbieżności. Jak wspominałem wcześniej byłem gościem na sali w sierpniu 2009 roku.
          Ale do rzeczy:
          -Małe porcje? ja potrafię zjeść i uważam że porcje były duże i w zupełności
          wystarczające. Jednak właściciel zapewniał iż będą jeszcze większe.
          -Bordowa wykładzina? - ja takiej w ogóle nie widziałem, sala jest wyłożona
          kafelkami, ale o ślizganiu nie może być mowy. Prędzej się ktoś poślizgnie na
          parkiecie niż na tych kaflach.
          -Nie zostało jedzenia? - kolega dostał taką ilość po weselu że mógłby zrobić
          jeszcze konkretną imprezę.
          -Opieszałość obsługi? Według mnie goście uwijają się świetnie. A coś o tym wiem
          jak taka praca wygląda.
          -Pseudo taras? taras jest naprawdę duży i przestronny.
          Ja z czystym sumieniem sale polecam. Sam będę miał tam wesele w przyszłym roku i
          nie mam cienia obaw. Właściciel to naprawdę świetny gość i można się z nim
          dogadać pod każdym względem. Takie mam odczucie jako gość i jako klient.
          Mam nadzieje że rozwiałem pewne wątpliwości. A jeżeli ktoś wątpi nich jedzie na
          sale i się przekona na własne oczy.
          • krismon Re: sala Camilla 24.06.10, 13:54
            sala godna polecenia.jesteśmy bardzo zadowoleni:)) mieliśmy tam wesele w miniony
            weekend. dokładnie jest tak jak w poprzednim poście;
            - jedzenie dobre i dużo; po pierwszym i drugim dniu jedzenie jest nam zwracane,
            a było tyle tego,że starczyłoby jeszcze na jakieś małe przyjęcie:);
            - kelnerzy- o co ich poprosiliśmy to dostaliśmy, nawet jak ktoś chciał dokładkę,
            a jęśli ktoś się spóźnił dostawał wszystkie poprzednie dania gorące;
            - na zewnątrz piękna zieleń, fajny taras;
            - sala klimatyzowana, zawsze czysto w toaletach, podłoga jest pociągnięta
            specjalnym preparatem,aby się nie ślizgać.
            - szef otwarty jest na wszelkiego rodzaju zmiany,i naprawdę można z nim dużo
            rzeczy ustalić wg własnych pomysłów.

szczerze polecamy tą salę zarówno na małe jak i duże przyjęcia:)
            • anecioszka Re: sala Camilla 14.08.10, 17:09
              My rowniez jestesmy BARDZO zadowoleni! Wesele mieslismy 31 lipca i naprawde goraco polecamy sale Camilla. Obsluga oraz wlasciciel, ktorego pozdrawiamy serdecznie, to w 100% profesjonalisci! Wszystkie potrawy byly bardzo smaczne, kelnerzy serwowali je szybko i sprawnie, na stolach nie brakowalo niczego! Wlasciciel bardzo mily i zyczliwy, otwarty na propozycje. Sala przestronna, bardzo ladnie udekorowana, zawsze czyste toalety, duzy taras, dookola sali mnostwo zieleni. Polecamy! Aneta i Rafal
    • cotonfield Re: sala Camilla 21.08.10, 22:13
      witam właśnie zamówiłem sobie termin w sali camilla na przyszły rok i prosił bym
      o wysłanie na gg 3530216 swojego numeru telefonu chciał bym porozmawiac na temat
      sali czy wsyztsko jest tak fajnie pieknie jak opisane na forum pozdrawiam serdecznie
        • brzydula243 Re: sala Camilla 05.10.10, 09:51
          Witam bardzo serdecznie,
          Nazywam się Izabela i jestem Panną Młodą, która dwa dni temu (2-3.10.2010) bawiła si.ę w Camilli. Z czystym sumieniem polecamy moze nie w 100, ale w 99%:) ten 1% to malutki minusik za bvrak altanki na zewnatrz, ale trwaja juz prace wiec w nastepym sezonie napewno bedzie super. Jedzsenie wysmienite i naprawde duzo, obsluga przemila, o wszystko mozna poprosic i nie ma zadnych problemow. Kawka i herbtaka roznoszone kilka razy w ciagu nocy, ale na zamowienie oczywiscie tez dostae sie od razu. Sala ogromna, wielki pqarkiet, gdzie szalala cala nasza rodzinka:) Pan Łukasz właściciel otwarty na wszelkie propozycje i koncepcje.
          Dziękujemy za wspaniała obsługę i zabawę, życzymy wszystkiego najlepszego Panie Łukaszu:)
          ps. gdyby ktoś chcaił zapytać o więcej szsczegółów podaję swój nr 696055007.
    • nitkaf83 Re: sala Camilla 03.11.10, 20:14
      Nie byłam gościem lecz grającym w zespole i muszę przyznać, że to jedno z nielicznych miejsc gdzie człowiek / gość czuje się ważny. Przeważnie zespół jest traktowany jak "robol" no cóż taka praca a tu miłe zaskoczenie. Obsługa przemiła, jedzenie pyszne i co najważniejsze Dużo i czuje się jakoś tak rodzinny klimat.
    • eweeeelinak Re: sala Camilla 06.04.11, 11:29
      Witam, mam prośbę czy mógł by mi ktos napisać co sądzi o sali CAMILLA :
      -jakie jedzenie , ile i jak roznoszone
      - współpraca właściciela
      - warunki na sali
      - czy jedzenie można samemu komponować itp. ????????
      Bardzo proszę o info
      Z góry bardzo dziękuje
    • grazynawalaszczyk Re: sala Camilla 27.05.11, 09:14
      Jeżeli chodzi o salę Camilla to miałam wesele córki 21.05.2011r. Jest wspaniała , obsługa super, godna polecenia . Własciciel bardzo uprzejmy i kompetentny . Jedzenie bardzo dobre. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego miejsca . Dzięki takim ludziom jak właściciel i obsługa był to najwspanialszy dzień dla nas rodziców , młodych i gości . Za co bardzo dziękuję.
    • grazynawalaszczyk Re: Zespół Armagedon 27.05.11, 09:35
      Świetny zespół , bardzo fajnie śpiewają oraz zabawiają gości i oczywiście są wspaniałymi ludźmi. Wszyscy goście weselni byli po wielkim wrażeniem , a ja matka pani młodej jestem im za to bardzo wdzięczna , dzięki takim ludziom welele było najpiękniejszym dniem dla nas rodziców i młodych
    • leleczek Re: sala Camilla 01.06.11, 16:13
      Witam My Mieliśmy tam Wesele 28.05.2011r. i polecamy różnego rodzaju imprezy właśnie tam. My jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co słyszałam na innych salach to jest różnie... Tutaj nic nie jest określone z góry można sobie wszystko uzgodnić np. menu można sobie zmieniać i mieszać z tego co dostaliśmy. Kelnerzy cały czas chodzili i wymieniali talerzyki z gorącymi napojami też nie było problemu. Jedzenie wszyscy moi goście chwalili i mówili że jeszcze nie jedli na weselu takiego dobrego rosołu. Bardzo ładnie zadbany plac i nowa altanka. Na sali dużo miejsca i goście jak tańczyli to nie obijali się o siebie. Ładne i czyste łazienki i pokój do dyspozycji. Gorąco Polecam !!!
    • agataipiotr Re: sala Camilla 02.06.11, 22:49
      Panie Łukaszu!!! Wielkie dzięki dla Pana i całej załogi za
      zorganizowanie nam wspaniałego wesela, które odbyło się 30 kwietnia.
      Wszystkim przyszłym małżonkom polecamy ten lokal. Sala bardzo ładna,
      przestronna, jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła, a Pan Łukasz to
      człowiek, z którym nie da się nie dogadać:D Jeśli mielibyśmy jeszcze raz wybierać salę weselną to na pewno dokonalibyśmy takiego samego wyboru!!!!!Jeszcze raz bardzo dziękujemy i wszystkim gorąco polecamy Camillę !!!!
      • joapaw2882 Re: sala Camilla 06.06.11, 09:15
        cześć,
        Możecie mi podać jak to jest cenowo? za jeden dzień? bardzo bym prosiła o odpowiedź tu na forum lub na maila gazetowego. Z góry dziękuję i pozdrawiam
        • krzysztof-czewa Re: sala Camilla 09.06.11, 09:20
          Na rok 2011 cena za jeden dzień to 170 zł od osoby. W cenę oprócz 5 dań wchodzą napoje ( firmy Coca-Cola ) , soki oraz owoce.
          Każde danie można wybrać z kilku zestawów menu, nic nie jest ustalone z góry, klient ma pełną dowolność.
              • krzysztof-czewa Re: sala Camilla 21.06.11, 11:32
                Wszystkim narzeczonym zdecydowanie polecamy salę Camilla. Mieliśmy wesele 18 czerwca 2011 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściciel super gość! Świetna , miła i sprawna obsługa i bardzo dobre jedzenie. Nie mam tylko na myśli gorących dań ale również zimną płytę ( bardzo dobre wędliny prawdopodobnie swojskie :).
                Sala ma taras i dużą altanę gdzie goście mogą zapalić czy odetchnąć świeżym powietrzem.

PS. Panie Łukaszu wielkie dzięki za tak fajne wesele!!
                Sylwia i Krzysztof B.
                • om25 Re: sala Camilla 22.07.11, 22:25
                  Sala CAMILLA

My mieliśmy na Sali Camilla wesele 25-26 czerwiec 11r.
                  Jak byśmy mieli JESZCZE RAZ ROBIĆ to na pewno w tej sali.
                  Super Właściciel, wielki szacun dla

NIEGO ! :-)

Skromny bardzo wyrozumiały, uczciwy i pragnący zadowolenia wszystkich goszczących a zwłaszcza Młodych
                  A W TYM DNIU WSZYSCY TEGO PRAGNĄ!
                  U Niego czujesz , że przeżywa ten dzień z Tobą!
                  Obsługa bdb. , jedzenie wyborne, przyjemnie zagospodarowana przestrzeń na zewnątrz , z romantyczną altaną!
                  Sala ciepła kolorystycznie i Wszyscy dobrze się czuli!
                  Ceny nie wygórowane i kompromisowe rozliczanie!

Jeszcze raz POLECAMY GORĄCO ! ! !

Ola i Michał Sz. T.:500 391 317
    • barbara.wie Re: sala Camilla 21.08.11, 18:29
      W imieniu rodziców i nowożeńców, pragnę złożyć tu, na forum, podziękowania dla właścicieli
      lokalu Camilla, a zwłaszcza dla Pana Łukasza. To dzięki Wam, przyjęcie było świetnie
      zorganizowane, a goście nie szczędzili pochwał, co, nie ukrywam,sprawiło mi ogromną przyjemność.
      Serwowane dania były smaczne, kunsztownie podane i w wystarczającej ilości, obsługa kelnerska uprzejma i szybka. Gwarancję poczucia komfortu dopełniło przystosowanie techniczne dla niepełnosprawnych i klimatyzacja, a znajdująca się w niewielkiej odległości altana, była miejscem, do którego można było udać się na spacer i nieco odetchnąć po udanej zabawie. Zarówno my - rodzice, jak i młodzi, jesteśmy bardzo zadowoleni.
      serdecznie dziękujemy
      Barbara W z mężem oraz nowożeńcy: Marta i Piotr
      wesele 13.08.2011
    • mandarynola82 Re: sala Camilla 28.08.11, 15:05
      Mieliśmy wesele w sali Camilla. W lipcu 2011 . GORĄCO POLECAM. Jedzenie bardzo dobre, kelnerzy spisujący się bez zarzutu. Łukasz- właściciel super gość, w każdej sprawie można się dogadać. Bardzo pomocny, wiele podpowiada. Cena bardzo konkurencyjna. Gdybyśmy drugi raz mieli wybierać podjęlibyśmy taka samą decyzję w 100%.
      Dziękujemy i Pozdrawiamy
      Ola i Daniel[
      • margasia Re: sala Camilla 13.09.11, 20:00
        Bardzo serdecznie polecamy salę Camilla. Mieliśmy tam wesele 10.09.2011 i my oraz nasi goście byli zachwyceni. Przemiła obsługa, smaczne jedzenie, duży parkiet na którym dobrze się tańczy (na płytkach). Zespół ma specjalnie przygotowane miejsce (drewniany parkiet) dzięki, któremu akustyka jest bardzo dobra. Ale przede wszystkim należy zaznaczyć tutaj że właściciel jest bardzo sympatycznym, szczerym i na prawdę uczciwym człowiekiem.
        Dla pana Łukasza ważny jest na prawdę klient i robi wszystko aby ten ważny dzień był na prawdę udany.
        Kto zdecyduje się na tę salę nie będzie żałował. Sala Camilla bije konkurencje na łeb pod względem ceny i jakości obsługi oraz jedzenia. I co najważniejsze nie ma tam czegoś takiego jak u innych - imprezy tylko przez 11 godzin. W Sali Camilla nie ma ograniczenia godzinowego.
        POLECAMY w 100%
        gorące pozdrowienia dla właściciela od Kasi i Artura.
    • profmarcin Re: sala Camilla 04.10.11, 21:35
      Serdecznie dziękujemy raz jeszcze za zorganizowanie wspaniałego wesela. Od początku do końca współpraca układała się wzorcowo. Dzięki Panu Łukaszowi, który jest przesympatycznym i życzliwym człowiekiem, czuliśmy się na własnym weselu jak goście.
      Jedzenie było bardzo smaczne, obsługa profesjonalna i miła. Wszystkie prośby spełniane były od ręki. Goście bawili się fantastycznie :)
      Gdybyśmy raz jeszcze wybierali salę wybór padłby na pewno na Camille.

Pozdrawiamy
      Marlena i Marcin 3 IX 2011
    • michalkasia Re: sala Camilla 06.10.11, 09:25
      Mielismy wesele na sali Camilla 01.10.2011. Jestesmy bardzo mocno zadowoleni ze wszystkiego. Sala super, duza, ładna, fajny układ stołow, od razu sprawiala wrazenie bardzo przytulnej, a gdy doszla dekoracja (balony, zywe kwiaty itp) to spelnila nasze oczekiwania w 100%. No i przede wszystkim sala jest parterowa, jest piekne, podworko z ogrodem i grillem. Jedzenie bardzo smaczne i w duzych ilosciach, oczywiscie to co zostaje po imprezie zabiera sie do domu.
      No i na koniec rzecz najwazniejsza - wlasciciel Pan Łukasz to bardzo dobry, mily, sympatyczny i ugodowy czlowiek. Mozna ustalic z nim wszystko wedlug swoich oczekiwan.
      Polecamy wszystkim goraco ta sale, zapewniamy, ze bedzie to idealny wybor. Kasia & Michal.
    • mjakmisiek Re: sala Camilla 27.10.11, 18:24
      Czy wybrać sale Camilla??.
      W tym roku mieliśmy tam wesele, dużo zwiedziliśmy sal zanim wybraliśmy tą jedyną, którą okazała się być właśnie Camilla. Dużo jesteśmy związani z weselami ponieważ mam jest kucharką i z tego względu chcieliśmy żeby jedzenie było bardzo smaczne jak i dużo. Po rozmowie z właścicielem który gwarantował że jedzenia jest dużo jak i smaczne ciężko było uwierzyć. Uwierzyłem na weselu jedzenie przepyszne bardzo dużo, podawane półmiskowo a nie talerzowo. Dużo zostało i trafiło na stoły jako zimna płyta super!!!. Oczywiście z pierwszego dnia jak i z drugiego jedzenie można było zabrać sobie do domu. Właściciel Pan Łukasz Którego bardzo pozdrawiamy rewelacja coś chcieliśmy dodać od siebie żaden problem "Fontanna Czekolady" poprostu super. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem tej sali bardzo ale to bardzo Polecamy.
      Justyna i Łukasz
    • zuczek-1986 Re: sala Camilla 13.07.12, 22:32
      Sala jest przepiękna, właściciel bardzo wporządku. Mieliśmy tam wesele 26 maja 2012 i imprezka była mega udana. Kelnerzy dopisali, jedzenie pycha i bardzo dużo "nie do przejedzenia". Duży ogród, wielka altanka, ubikacja śliczna, sala wyremontowana. Świetne lustra we wnękach ścian. Przed weselem orientowałam się z mężem i jeździłam po salach. Wszędzie było drożej!!!A Pan Łukasz zagwarantował najniższą cenę, gwarancję jej niezmienności. Poza tym w cenie owoce, napoje, ciasto. Za dużą ilość gości dostaje się gratisa :) My wybraliśmy stół wiejski :P Jeżeli ktoś chciałby dopytać o szczegóły to możecie mnie odnaleść na fejsie- Katarzyna Gal :) odpowiem na każde nurtujące pytanie :))))) c
      • moni150 Re: sala Camilla 13.07.12, 23:45
        Nasze 2 - dniowe wesele na 120 osób odbyło się 16 -17.06.2012 oczywiście na sali CAMILLA. Było super. I w dużej mierze zawdzięczamy to Panu Łukaszowi (pozdrawiamy!) -
        właścicielowi, który doradza w kwestiach menu i w sprawach organizacyjnych.
        Jedzenie przepyszne, świeże, ładnie podane. Po zakończonej imprezie jedzenie
        zostało spakowane i je dostaliśmy do domu (starczyło na 3 dzień).
        Kelnerzy młodzi, sprytni - sprawna obsługa.
        Sala ładnie oświetlona, podłoga z płytek nie śliska (dobrze się tańczyło),
        bardzo dobra akustyka sali, sprawnie działająca klimatyzacja we wszystkich
        punktach sali (goście zwracali nam na to szczególną uwagę, że mało jest takich
        sal w Częstochowie). Ogród w czerwcu ładnie się prezentował, przygotowany
        plac zabaw dla dzieci. Na terenie ogrodu znajduje się także duża przestronna
        altana. Nie znaleźliśmy żadnych minusów. Oferta sali konkurencyjna na rynku.

Gorąco polecamy!!!
        Monika i Paweł
        • eweeeeelinak Re: sala Camilla 26.07.12, 07:29
          Na wstępie bardzo serdecznie pozdrawiam :). Sala super, wesela godne polecenia , współpraca świetna jednym słowem POLECAM. W tej sali miała moja siostrzenica wesele, jedzenie super, dużo jedzenia, obsługa na 6+, właściciel na 6+. Dziękuje w imieniu młodych i całej rodziny .
          • sylwiab877 Re: sala Camilla 12.08.12, 21:15
            Mielismy tam wesele w kwietniu tego roku. Sala jak najbardziej godna polecenia, na najwyzszym poziomie, jedzenie- w duzych ilosciach- pyszne! Obsluga profesjonalna, z wlascicielami mozna sie porozumiec w kazdej kwestii. Sa b.zyczliwymi ludzmi. Ogolnie duzy pozytyw!
            • aagnesoo85 Re: sala Camilla 16.08.12, 22:14
              My mieliśmy wesele na początku sierpnia tego roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sala od początku zrobiła na nas mega wrażenie, jedzenie naprawdę pyszne i duże porcje, obsługa miła i równie profesjonalna, a właściciel hmm.. doradzi, podpowie, pomoże a to jest duży plus. Szczerze polecamy salę i pozdrawiamy serdecznie Pana Łukasza. Agnieszka i Jakub
              • diuf21 Re: sala Camilla 29.10.12, 19:23
                Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia weselnego organizowanego pod koniec października. Jedzenia bardzo dobre, obsługa super, sala i dekoracja bardzo fajne. Właściciel bardzo w porządku, na każdym kroku pomaga, podpowiada i można rozwiązać z nim każdy problem. Polecamy sale Camilla.
                Paulina i Łukasz
                • paulincia7 Re: sala Camilla 28.04.13, 19:43
                  nasze wesele było 20-21 kwietnia 2013. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu imprezy. Jedzenie było pyszne, bardzo profesjonalna i miła obsługa a właściciel wspierający i pomocny. Nic dodać nic ująć. Gorąco polecamy.
                  Paulina i Andrzej
                  • kamila_i_kamil Re: sala Camilla 04.06.13, 19:55
                    zaczynamy od serdecznych pozdrowień dla pana Łukasza - właściciela sali. Obejrzeliśmy wiele sal w Częstochowie i nigdzie nie spotkaliśmy się z tak miłą, uprzejmą, ugodową i profesjonalną osobą! Pan Łukasz doradzi, pomoże i nie robi żadnych problemów - jest najlepszy :D Jeśli chodzi o samo wesele, to jedzenie przepyszne, pięknie podane, w dużych ilościach, obsługa wspaniała, pan barman super - musiał się u nas w drugi dzień napracować, bo przy barze była kolejka ;) sala jest piękna, ogród również. Dzieci były przeszczęśliwe, bo jest tam plac zabaw. Gdybyśmy jeszcze raz stanęli przed wyborem sali na 100% zdecydowalibyśmy się na salę Camilla! Jeszcze raz, w imieniu swoim, rodziców i naszych gości, którzy byli pod ogromnym wrażeniem, pozdrawiamy pana Łukasza, całą obsługę i życzymy wesel co weekend przez okrągły rok! Kamila i Kamil, 1 czerwca 2013
    • hiszpan481 Re: sala Camilla 14.09.13, 16:12
      Witamy. Nasze wesele odbyło się na sali Camilla 17.08.2013. Sala serwuje naprawdę przepyszne jedzonko - na czym nam bardzo zależało. W menu nie znajdziecie niczego wyszukanego ale jest z czego wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo grzeczna i pomocna. Ponieważ nikt nie jest doskonały to jedna uwaga - jeśli ktoś wymyśli sobie podanie tortu po obiedzie, zamiast deseru - to obsługa nie wyrabia z roznoszeniem kaw, herbat i tortu jednocześnie :) Poza tym małym nieporozumieniem serdecznie dziękujemy całej ekipie Sali Camilla i jej szefowi Panu Łukaszowi za przygotowanie naprawdę rewelacyjnego przyjęcia weselnego. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco pozdrawiamy. Anita i Maciek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka