Dodaj do ulubionych

Super wesele ALPIN Szczyrk

07.05.08, 23:06
Witam
Chciałam się podzielić z Wami moimi wrażeniami i odczuciami z mojego ślubu i wesela, które odbyło się a Hotelu ALPIN w Szczyrku. Piszę, bo chcę z całego serca polecić ten Hotel, tym wszystkim, którzy chcą mieć wesele z klasą.
Wszystko, ale to absolutnie wszystko było super- począwszy od wystroju / przepiękny/, obsługi / szybko i sprawnie/, jedzenia / wyśmienite - brawo dla Szefa Kuchni/ po całą koordynację imprezy.
Szczególne jednak chciałabym zaznaczyć i wyróżnić osobę, bez której z pewnością nie byłoby tak pięknie, a mianowicie Panią Marzenę - osobę, która zajmowała się organizacją, koordynacją i kontrolą całej imprezy. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz wielka klasa - to z pewnością mogę powiedzieć o Pani Marzenie i Jej pracy. Długo bym tu jeszcze musiała pisać, ale zakończę może jednym zdaniem:
POLECAM Z CAłEGO SERCA!!!!
Obserwuj wątek
    • agnykwiat Re: Super wesele ALPIN Szczyrk 19.05.08, 11:41
      Witam Cie serdecznie,

Tak sie ciesze, ze znalazlam opinie na temat Hotelu Alpin i wesela
      tam, i do tego takie pozytywne.
      Ja tez bede miala tam wesele, juz niedlugo.... :-)
      Stresuje sie strasznie, jak to bedzie itd. Jak jedzenie i w ogole
      wszystko po kolei. Zdecydowalam sie na to najdrozsze menu, gdzie
      wszystko jest wliczone lacznie z alkoholem itd. Nie wiem czy to
      dobra decyzja, bo cena pomiedzy jednym z najtanszych a tym za 250zl
      jest znaczaca.
      Jak sie udalo wesele na dwoch salach tzn balowa osobna?
      Czy moglabys dac mi jakies wskazowki z Twojego doswiadczenia na co
      zwracac uwage, co moze unikac itd.
      Bede miala kapele goralska, Ty rowniez zdecydowalac sie na to?
      Gdzie robiliscie sesje zdjeciowa? (Nie jestem ze Szczyrku)
      Mam tyle pytan..

Dziekuje Ci za odpowiedz

Pozdrawiam serdecznie
      Agnieszka
    • misiocyty Re: Super wesele ALPIN Szczyrk 03.08.08, 13:56
      My byliśmy na wesele w Alpinie dwukrotnie, w minionym roku. Wszystko wychodzi w
      sumie ok, ładny wystrój, obsługa ok itd. Jednynym mankamentem i to takim bardzo
      wyraźnym jest malusia sala kominkowa do tańczenia. Mieści się tam niewiele par,
      więc przy weselu na dużą skalę osób jest to bardzo niewygodne i z imprezy robi
      się bardziej posiadówka przy stołach, bo ludzie nie mają gdzie tańczyć. Poza tym
      wszystko jest ok, jedzenie super, lokal bardzo przyjemny. pozdrawiamy!
    • baranek1234567 Re: Super wesele ALPIN Szczyrk 02.02.14, 15:11
      Na prawdę świetne miejsce na wesele. W roli fotografów byliśmy już tam kilka razy. Polecamy bardzo hotel Alpin.

Zdjęcia z wesela w hotelu Alpin:

sandra-kuba.pl/slub/hotel-alpin-szczyrk-wesele-magdy-i-roberta-fotografia-slubna-szczyrk.html
    • djadus Re: Super wesele ALPIN Szczyrk 27.03.14, 07:31
      Grałem tam nie jedno wesele i imprezę i zawsze mi się podobało zawsze było smacznie i zawsze z klasą - tak więc zdecydowanie POLECAM
      W sumie (i może dlatego) trafiła tam też moja siostra (w dniu jej wesela :-)).
    • alicja_1992 Re: Super wesele ALPIN Szczyrk 25.06.18, 11:19
      Jestem z Bielska i zamarzyło mi się wesele w Szczyrku. Poszukiwaliśmy z narzeczonym długo sali weselnej, ale w końcu udało się i było wspaniale :) Mnie Alpin przeraził cenami. Było profesjonalne podejście i dużo marketingu, ale ceny zdecydowanie warszawskie i w mojej ocenie nieadekwatne do tego co mieliśmy dostać. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na przyjęcie weselne w Orlim Gnieździe w Szczyrku i na zapewnienie wszystkim Gościom noclegów na cały weekend z pełnym wyżywieniem i wstępem na saunę i jacuzzi. Wyszło nas to o połowę taniej niż w Alpinie, w którym nawet nie uwzględniliśmy noclegów nawet dla naszych najbliższych! W Orlim Gnieździe była świetna atmosfera, gigantyczna sala, profesjonalni kelnerzy no i pyszne jedzenie. Pokoje w wyższym standardzie bardzo ok.
    • calina1 Re: Super wesele ALPIN Szczyrk 23.10.19, 15:52
      Do momentu wesela wszystko szło zgodnie z planem. Jednak po weselu zostały nam wydane OCHŁAPY, zamiast jedzenia. Łącznie 5 pudełek ( ciasta, ciasteczka, mięsa). Dodam, że płaciliśmy dodatkowo za 5 osób, których na weselu nie było. Czyli w 5-ciu pudełkach znajdowało się jedzenie ze stołów dla 70-ciu gości weselnych + 5-ciu nieobecnych.W odpowiedzi usłyszałam" ale to chyba dobrze,że goście dużo zjedli"-nie skomentuje. Najwidoczniej 5-ciu nieobecnych było z nami DUCHEM przy stole...I tak na koniec imprezy można sobie zepsuć opinię

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka