Dodaj do ulubionych

Nigel i Kroke...

08.07.03, 21:20
...wlasnie slucham, i slucham i slucham i slucham...i
bosko mi:)))))) Ja chce na kooooooncert!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • marceliszpak tak , tak , ten karaoke daje niezle koncerty 09.07.03, 11:51
      po tym wczorajszym jeszcze mi szumi w glowie :)
      • tripis wpadam do bramy w pospiechu... 09.07.03, 11:53
        pozdrawiam cieplo i lece dalej!
        do roboty...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka