sabba 08.07.03, 21:20 ...wlasnie slucham, i slucham i slucham i slucham...i bosko mi:)))))) Ja chce na kooooooncert!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marceliszpak tak , tak , ten karaoke daje niezle koncerty 09.07.03, 11:51 po tym wczorajszym jeszcze mi szumi w glowie :) Odpowiedz Link Zgłoś
tripis wpadam do bramy w pospiechu... 09.07.03, 11:53 pozdrawiam cieplo i lece dalej! do roboty... Odpowiedz Link Zgłoś