ellenai 12.01.04, 06:31 no bo to na forum nie widze:((((((((buuuuuuuuu:(( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jacaaa2 Re: jacaaa spi?????? 12.01.04, 15:19 ojjjj spał i to smacznie,a i jeszcze we wtorek i w środe też nie bede sie zrywał :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: jacaaa spi?????? 12.01.04, 15:25 o to fajnie ze jacaaa sobie pospi:)))))))))ehhehe,no to wiem juz teraz i nie bede jacyy molestowac postami na forum,ale to do srody tylko hehehhepozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lilly Re: jacaaa spi?????? 12.01.04, 16:23 elle nie molestuj,publicznie to nie powinnas,naprawde!hihi Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: jacaaa spi?????? 12.01.04, 16:35 lilly gorszysz sie??/nie ma czym hehhehe,nic zlego nie robie hehehhe Odpowiedz Link Zgłoś
jacaaa2 Re: jacaaa spi?????? 14.01.04, 22:12 własnie idzie zaraz spać bo jutro niestety po 5 pobudka DOBRANOC! Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: jacaaa spi?????? 14.01.04, 22:24 dobranoc i zamelduj sie rankiem:) kukne na forum:)))))))))cmok Odpowiedz Link Zgłoś
jacaaa2 Re: jacaaa spi?????? 15.01.04, 05:28 melduje sie troche póznawo i już znikam <cmok> Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: jacaaa spi?????? 15.01.04, 05:43 aj moze zdazysz przeczytac,ze ci zycze milego dnia:))))cmok Odpowiedz Link Zgłoś