Dodaj do ulubionych

jacaaa spi??????

12.01.04, 06:31
no bo to na forum nie widze:((((((((buuuuuuuuu:((
Obserwuj wątek
    • jacaaa2 Re: jacaaa spi?????? 12.01.04, 15:19
      ojjjj spał i to smacznie,a i jeszcze we wtorek i w środe też nie bede sie
      zrywał :))))
      • ellenai Re: jacaaa spi?????? 12.01.04, 15:25
        o to fajnie ze jacaaa sobie pospi:)))))))))ehhehe,no to wiem juz teraz i nie
        bede jacyy molestowac postami na forum,ale to do srody tylko hehehhepozdrawiam
        • lilly Re: jacaaa spi?????? 12.01.04, 16:23
          elle nie molestuj,publicznie to nie powinnas,naprawde!hihi
          • ellenai Re: jacaaa spi?????? 12.01.04, 16:35
            lilly gorszysz sie??/nie ma czym hehhehe,nic zlego nie robie hehehhe
            • jacaaa2 Re: jacaaa spi?????? 14.01.04, 22:12
              własnie idzie zaraz spać bo jutro niestety po 5 pobudka DOBRANOC!
              • ellenai Re: jacaaa spi?????? 14.01.04, 22:24
                dobranoc i zamelduj sie rankiem:) kukne na forum:)))))))))cmok
                • jacaaa2 Re: jacaaa spi?????? 15.01.04, 05:28
                  melduje sie troche póznawo i już znikam <cmok>
                  • ellenai Re: jacaaa spi?????? 15.01.04, 05:43
                    aj moze zdazysz przeczytac,ze ci zycze milego dnia:))))cmok
                    • jacaaa2 Re: jacaaa spi?????? 15.01.04, 17:17
                      nie zdążylem i teraz czytam
                      • ellenai jakies wnioski hehh cmok?n/t 15.01.04, 18:10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka