Dodaj do ulubionych

zespół Protest i Avanti

18.12.07, 21:33
Znacie może zespół "Protest" lub "Avanti"? Szukam fajnego zespołu na
9-10 sierpnia 2008r. i trafiłam na te dwa, ale nie bawiłam się przy
ich muzyce. Co o nich sądzicie? Zależy mi na opiniach!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka