monia81f 18.12.07, 21:33 Znacie może zespół "Protest" lub "Avanti"? Szukam fajnego zespołu na 9-10 sierpnia 2008r. i trafiłam na te dwa, ale nie bawiłam się przy ich muzyce. Co o nich sądzicie? Zależy mi na opiniach!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj