mariusz.ania.k Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 08.01.08, 12:40 już była rozmowa na ich tematforum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=46390&w=72875451 Odpowiedz Link
krzysiu.r Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 08.01.08, 13:47 bardzo fajny zespól polecam! Odpowiedz Link
anetunieczka25 Re: LAVADO moze byc! 18.03.08, 19:10 Musze powiedziec ze bylam tez ostatnio na probie i pan mnie rozwalil!!!!!Po zagraniu paru piosenek pan opowiadal o zespole i mowil ze niegraja z dyskietek ani pol live hahahahaha, smiechu warte a z czego oni graja jak nie z dyskietek? chyba niewidzieli zespolu na zywo? pozatym sa strasznie drodzy jak na zespol 3 osobowy, aczkolwiek niezle spiewa wokalistka i goscie rowniez, ale ja napewno zdecyduje sie na zespol 5 osobowy.Pozdrawiam Odpowiedz Link
kamer2 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 19.03.08, 21:43 Zespół LAVADO z całą pewnością gra ,,z ręki,, a nie z żadnych dyskietek ,wiem bo ich dobrze znam .Często filmuje wesela na których grają . Pozdrawiam wszystkich ,,forumowiczów,, :) Sławek Krajs Odpowiedz Link
panteras65 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 20.07.09, 22:54 Witam byliśmy na weselu gdzie grał ten zespół i jesteśmy bardzo zadowoleni bawiliśmy się fantastycznie,super muzyka zabawy prowadzone profesjonalnie z góry polecamy . Odpowiedz Link
pensja88 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 12.06.09, 20:27 ja również polecam będą grali na moim weselu mam nadzieje ze goście będą zachwyceni;p Odpowiedz Link
pensja88 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 12.06.09, 20:28 napiszcie jak u Was na weselu się prezentowali Odpowiedz Link
drugitomtom12 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 18.06.09, 17:49 Grali na moim weselu w maju tego roku .Polecam wszystkim--poprostu rewelacja.Wszyscy byli zachwyceni.Swietne głosy i ten saksofon............:) Odpowiedz Link
aniolki222 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 21.06.09, 14:21 słuchaliśmy ich ostatnio i własnie dlatego że grają z ręki to utwory są dalekie od oryginału brzmienie masakra! Odpowiedz Link
korel2 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 29.07.09, 16:09 Polecam wszystkim ten zespół,są poprostu super.Wszyscy goście z naszego wesela byli nimi zachwyceni.Co do brzmnienia zespołu i podobięństwa utworów do orginałów to wcześniejszy post to jakaś bzdura--Chyba oni sluchali innego zespołu.... Odpowiedz Link
edytka1709 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 26.08.09, 19:10 A czy maja oni swoja str internetowa.Gdzie mozna ich posłuchac i zobaczyc?Ile osob liczny ten zespol i czy sa bardzo drodzy?Bede wdzieczna za inf. Odpowiedz Link
koziol1985 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 26.08.09, 19:52 Zespół raczej nie ma strony internetowej.Nas zaprosili na próbe [wrażenie super ale na naszym weselu było jeszcze lepiej].Za dwudniowe wesele zapłaciliśmy 3700 zł [skład 4 osobowy] ale zamiawialiśmy ich ponad rok temu więc nie znam aktualnej ceny. Odpowiedz Link
mamrotek.2 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 31.08.09, 13:07 ostatnio bawilismy sie na weselu z zespołem Lavado..osobiście bardzo polecam,chłopaki sa niesamowici,super bawia towarzystwo,gitarzysta extremalnie gra na gitarze;)Wokalistka bardzo dobrze śpiewa,naprawde polecam;) Odpowiedz Link
quickshotduet Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 15.09.09, 22:26 Super zespół na wesele www.quickshot.ecom.net.pl Odpowiedz Link
chwila-prawdy Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 02.10.09, 13:03 Witam wszystkich, ludzie pomyslcie że tutaj jestescie sterowani przez same zespoly... "bardzo dobry zespol weselny to LAVADO" - żenada. Jestescie aż tak tępi że nie znacie innych sposobow na reklame? Tez gram w zespole i nie ma tu w ogole wzmianki o nas, i bardzo mnie to cieszy. A moze tylko dlatego nie ma ze po prostu jej tu nie dodałem jak konkurencja. Pozdrawiam klientów którzy nie dają sie sterowac tutaj zespolom... Odpowiedz Link
korel2 Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 08.10.09, 23:02 Nie wiem kto założył ten post ale wiem że tak jak pisałem wcześniej zespól lavado grał na moim weselu i było super. P.s My wybraliśmy zespół po przesłuchaniu a nie po wejściu na to forum!! Odpowiedz Link
lunakama Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 15.01.14, 00:16 To może powinieneś podać nazwę zespołu w którym grasz i poczytać jakie opinie są na Wasz temat. Osobiście byłam na weselu 11.01.2014 i potwierdzam profesjonalność zespołu LAVADO Odpowiedz Link
58sylwia Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 27.01.14, 14:25 "lunakama" czy posiadasz może jakiś krótki materiał z gry zespołu na telefonie czy innym urządzeniu? Odpowiedz Link
agus249 Re: Odsprzedam termin zespołu muzycznego LAVADO z 09.01.14, 14:49 dlaczego pani chce odpsrzedac termin? Odpowiedz Link
darquus Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 11.01.14, 08:46 A czy posiadają perkusję akustyczną? Odpowiedz Link
subiektywnyzarlok Re: bardzo dobry zespół weselny to LAVADO polec 11.02.14, 16:22 Byliśmy z żoną na sylwestrze w zeszłym roku na sali Lea gdzie grał właśnie ten zespół. Polecam! Odpowiedz Link
pablo12f Re: Odsprzedam termin zespołu muzycznego LAVADO z 11.02.14, 08:50 a jaki jest koszt zespolu na jeden dzień? I ile godzin grają? Odpowiedz Link