Dodaj do ulubionych

zespół Limits z Kościelca

19.08.09, 22:09
Witam, wybraliśmy zespół Limits na swoje wesele, które ma odbyć się
za rok. Teraz odbyło się wiele wesel i być może ktoś z forumowiczów
bawił sie w tym sezonie własnie przy tym zespole. Jeśli tak to
bardzo prosze o opinie o tej grupie muzycznej. Troszke sie obawim
gdyż słyszałam różne opinie, tzn że kiedyś zupełnie inaczej
przykładali się do swej pracy niż obecnie- tzn wkradła się im
rutyna, Tak wię jeszcze raz prosze o odczucia :)
Obserwuj wątek
        • salsa7 Re: zespół Limits z Kościelca 01.09.09, 16:52
          Witam.
          Grali u mnie w zeszłym roku. Dużo było oni na forum, proponuję poszukać :)
          Ja byłam bardzo zadowolona, nie opili się (jak niektórzy piszą), piosenki od
          tych starych szlagierów po nowe hity. U nas na weselu przeważali młodzi, ale
          była też pokaźna grupka starszych osób i myślę, że wszyscy się wybawili.
          Wnioskuję po ilości osób na parkiecie.
          My w zeszłym roku płaciliśmy chyba 2800 za 2 dni wesela (choć do ceny nie jestem
          pewna)
          Pozdrawiam.
          • kruszynkaaaa Re: zespół Limits z Kościelca 02.09.09, 20:28
            Dziękuje bardzo za odpowiedzi:) tak tak wiem, że wiele opini o nich
            jest na forum, jednak nie są one najświeższe i dlatego chciałam
            zasięgnąc opinii osób które w ostatnim czasie się przy tym zespole
            bawiły. Te plotki o tym że członkowie zespólu opijają się na
            weselach też ciutkę mnie zaniepokoiły, ale gdyby tak były zespół nie
            miał by aż takiego oblężenia jeśli chodzi o wolne terminy. My mamy
            zespół zamówiony za przyszły rok a cena na dwa dni to 3500 zł.
            • maserati123 Re: zespół Limits z Kościelca 21.12.09, 22:17
              Możesz być spokojna...mieliśmy ich na weselu w tym roku...wiadomo że
              po kilkunastu latach grania miewają gorsze dni...tak było u nas,
              kłopoty kadrowe,,,ale generalnie wysoki poziom...potrafią zabawić
              szerokie grono gości...grają wszystko, od staroci do
              nowości...powodzenia
      • dido99 Re: zespół Limits z Kościelca 04.05.10, 22:28
        A ja popieram wcześniejsze opinie jestem kelnerem na dość znanej
        sali i może to akurat przypadek ale zespół limits nieżle się opił na
        weselu i zrobili niezłą wtopę. Ja raczej nie polecam tego zespołu bo
        są naprawdę bardzo słabi i do tego piją to największe minusy
        kapeliale to przecież wy ryzykujecie
    • monia230.pl Re: zespół Limits z Kościelca 25.12.09, 17:19
      jak chcesz miec zespol ktory wszystko udaje zamiast grac to wez
      Limits ja bawilam sie przy nich dwa lata temu to nawet wokale mieli
      ponagrywane wez sobie lepiej zespol z perkusja na zywo polecam Afera
      a nie grupe taneczna ktora wezmie taka kase...
      • kruszynkaaaa Re: zespół Limits z Kościelca 27.12.09, 11:47
        do monia230.pl = moniu mam wrażenie że jesteś konkurencja , otóż
        pisałas na innych watkach i wymieniane tam zespoły wszystkie
        krytykowałas. można wiedzieć skąd znasz aż tyle zespołów i wiesz że
        wszystkie które były tam wymienione sa do bani??? a druga sprawa w
        wątku w pewnej tqwojej wypowiedzi jako wyjątkowo zespół dobry
        wymieniłas Armagedon który jest dokładnie kopią limitsu, więc
        zastano sie co ty piszesz dziewczyno!!!!!!!!!
        • monia230.pl Re: zespół Limits z Kościelca 27.12.09, 16:28
          droga kruszynko jak czytasz to czytaj ze zrozumieniem ja nie
          napisalam ze tamte zespoly sa do bani tylko ze sa malo znane i warto
          bylo by zwrocic uwage na znane zespoly ktore wymienilam a nie
          powiedzialam ze te zespoly w ktorych wymienilam armagedon sa dobre
          pozdrawiam.
      • natalka5430 Re: zespół Limits z Kościelca 04.05.10, 22:34
        Ja słyszałam złe opinie o tym zespole ale nie chciałam wierzyć w
        jakieś forum ale jak byłam u kumpeli na weselu to zmieniłam zdanie
        zespół tragedia wszystko z płyty łącznie ze śpiewaniem i do tego
        wieśniackie czary mary ochyda NIE POLECAM
        • ann.a.ja Re: zespół Limits z Kościelca 16.06.10, 19:11
          ale mam ubaw :)
          ja także poszukuję zespołu weselnego. Trafiłam na stronę www. tego zespołu- żenua ;/ Taki apel lekki - nie mamy już przełomu lat '90, ja naprawdę z chęcią zapłacę za zespół, który uświetni moje wesele 5 a nawet 6 tys. złotych, ale zespół musi mieć jakąś prezencję. Strona www. nie tylko tego zespołu ale wielu innych jest na bardzo niskim poziomie. Zdjęcia pana trzymającego stanik - nie bardzo wiem czy ma być zabiegiem marketingowym czy sposobem na znalezienie żony. Wokalistka ubrana jak na dyskotece w Łobodnie, czy innym Cykarzewie. Ja bym się wstydziła gości przyprowadzić na takie wesele. Zainwestujcie w siebie- a z pewnością Wam się to zwróci.
          I nie wiem jak gra zespół Limits, może świetnie- nie przeczę, ani nie potwierdzam- proszę tylko, szanujcie Nas- odbiorców- i pamiętajcie o efektach "pierwszeństwa". To nie są czasy, kiedy wyjście na wesele było wydarzeniem na pół wioski- i jedyną okazją na spróbowanie kawioru czy tatara. Świat się zmienił, jesteśmy wykształconymi ludźmi. Pozdrawiam
          • ann.a.ja Re: zespół Limits z Kościelca 16.06.10, 19:23
            zapomniałam dopisać jeszcze jednego spostrzeżenia, bo skoro to forum tzn. że mam
            ku temu prawo. Pierwsze słyszę, że zespoły weselne konkurują ze sobą opluwając
            się nawzajem na tego typu forach. Nie bardzo rozumiem jaki mają w tym cel?
            Jest coś takiego jak efekt synergii- wiecie co to? cyt. za pierwszą lepszą
            wikipedią to "współdziałanie różnych czynników, którego efekt jest większy niż
            suma poszczególnych oddzielnych działa". Wesela będą zawsze, nic się w tej
            kwestii nie zmieni. Nie obawiajcie się, że braknie Wam chętnych. Bardziej
            powinniście obawiać się braku zainteresowania, właśnie takim dziwnym
            zachowaniem. Ja jestem tak zniesmaczona czytaniem Waszych wpisów na forach, że
            dziś cały dzień zaczęłam szukać zespołu z gór. I wiecie co? Po upłynięciu kilku
            godzin moja skrzynka mailowa, zaczęła odbierać odpowiedzi na moje zapytania.
            TAK- ODPOWIEDZI. Skoro umieszczacie Państwo adres mailowy na stronie www. to
            znaczy, że on jest tak samo istotny jak tel. Jeśli nie macie Państwo w planach
            ściągać poczty przynajmniej raz dziennie, (każdy pracownik w szanującej się
            firmie ma obowiązek sprawdzać pocztę przynajmniej kilkanaście razy w ciągu
            dnia)to skasujcie adres. I apeluje do tych, którzy już zdecydują się
            odpowiedzieć- ja czyli potencjalny klient zastanawiam się nad tym co piszę i
            każdego odbiorcę mojego maila traktuje z szacunkiem. Tego samego oczekuje od
            Państwa. To nie jest korespondencja pomiędzy znajomymi, ale korespondencja
            biznesowa! Nie wysyła się żadnych "buziek, uśmieszków, zdrobnień" a
            niewybaczalnym jest robienie błędów ortograficznych. Naprawdę nie liczy się
            cena, ale jakość. Zapominacie, że najlepszą reklamą bądź ANTY reklamą jest
            MARKETING WIRUSOWY. Amen.
        • bercik224 Re: zespół Limits z Kościelca 17.06.10, 10:11
          Szczerze powiedziawszy Tragedia. Jak może ktoś wydać za zespół około 4 tys. a
          oni nawet NA ŻYWO NIE ŚPIEWAJĄ! WIĘKSZOŚĆ UTWORÓW Z WOKALAMI NAGRANE!!!!!!!! Z
          miksowane głosy! To już lepiej Dj sobie wziąść, bo to jest to samo. a
          przynajmniej dużo pieniędzy wam w portfelu zostanie. NIE POLECAM, bo jak się nie
          potrafi śpiewać to lepiej za inną robote się wziąść
    • ilona1105 Re: zespół Limits z Kościelca 23.01.11, 21:16
      witam!
      zespół ten stracił moje poszanowanie po pewnym incydencie, a mianowicie byliśmy umówieni z nimi na spisanie umowy, a tym czasem gdy przyjechaliśmy okazało się że na ten termin podpisali umowe 2 dni wcześniej z kimś innym, ponieważ wyleciało im z głowy że umawiali się z nami!!!!! a dla nich nawet zmieniliśmi termin swojego ślubu!!! było to bardzo nie odpowiedzialne z ich strony!!! tak nie traktuje się poważnych ludzi!
    • brzuchaczek Re: zespół Limits z Kościelca 24.01.11, 13:21
      Nie wiem nic na temat zapłaty i spisywania umowy ,ale bawiłam się na weselu gdzie grali .Od razu zaznaczam ,że nie jestem jakimś "typowym" mieszczuchem ,i nie obce mi są "wiejskie" klimaty ,ale zespół ,niezbyt przypadł mi do gustu . Rzeczywiście muzyka z płytek ,nie wiem czy całość ,bo nie zwracałam uwagi podczas każdej granej piosenki ,ale bądźmy poważni dwóch facetów nie może "robić " za cały zespół ,nie ma szans :-) .Wokal średni .Zabawy jak dla mnie zbyt prostackie (nie każdy lubi ,no i trzeba wziąć pod uwagę obecność dzieci na sali ,ale to pewnie da się ustalić z zespołem ).Muzyka pierwszego dnia jeszcze się dało wytrzymać ,drugiego koszmar -umc umc umc -doprawie każdej piosenki ,więc starsi (i ci którzy nie chadzają co sobota na dicho w cykarzewie ;-p) nie bawili się prawie wcale .Ogólnie ocena 3 (za urodę wokalistki :-) ) ,to tyle z moich prywatnych obserwacji .
    • brzuchaczek Re: zespół Limits z Kościelca 24.01.11, 13:22
      Nie wiem nic na temat zapłaty i spisywania umowy ,ale bawiłam się na weselu gdzie grali .Od razu zaznaczam ,że nie jestem jakimś "typowym" mieszczuchem ,i nie obce mi są "wiejskie" klimaty ,ale zespół ,niezbyt przypadł mi do gustu . Rzeczywiście muzyka z płytek ,nie wiem czy całość ,bo nie zwracałam uwagi podczas każdej granej piosenki ,ale bądźmy poważni dwóch facetów nie może "robić " za cały zespół ,nie ma szans :-) .Wokal średni .Zabawy jak dla mnie zbyt prostackie (nie każdy lubi ,no i trzeba wziąć pod uwagę obecność dzieci na sali ,ale to pewnie da się ustalić z zespołem ).Muzyka pierwszego dnia jeszcze się dało wytrzymać ,drugiego koszmar -umc umc umc - do prawie każdej piosenki ,więc starsi (i ci którzy nie chadzają co sobota na dicho w cykarzewie ;-p) nie bawili się prawie wcale .Ogólnie ocena 3 (za urodę wokalistki :-) ) ,to tyle z moich prywatnych obserwacji .
      • patrycja19px Re: zespół Limits z Kościelca 06.08.13, 13:22
        Nie umieją grać, puszczane karaoke , żenada , goście zawiedzeni, discopolo nonstop

kaszanka z grochówką, wokalistka nie śpiewa, muzyka puszczana z pendriva z pamięci USB.

Wygląd - strój jak na kąpielisko czy basen nie pasuje na wesele, bardziej do cyrku.

zespół poniżej oczekiwan.

Nie polecam, zdruzgotany i przybity gość weselny - Patrycja z Opola.
    • andrzejsa69 Re: zespół Limits z Kościelca 06.08.13, 18:02
      ten barman ma chyba z nimi jakiś układ , ja też byłem ostatnio z nimi na weselu i popieram opinie o rutynie.
      A Panu barmanowi życzę żeby posłuchał inne zespoły , lub zaczął się leczyć u laryngologa
      Pozdrawiam ,
      P.S Państwu życzę udanego wesela ( życzenia szczere )
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka