Dodaj do ulubionych

Trzy pytania

26.09.21, 22:38
Cześć, jestem sportowcem. Aktualnie zmieniłem trenera i w związku z tym postawiłem karty i poproszę o pomoc w interpretacji.

Co o mnie myśli trener?
As Buław, 10 Buław, Paź Monet

Widzi mnie jako osobę chętną do pracy, treningu, pełną zapału i zaangażowania oraz ambitną. Uważa też że to początek naszej współpracy i mimo że sporo umiem jest jeszcze trochę rzeczy do poprawy i przetrenowania.

Jak będzie się układała nasza współpraca?
Świat, Głupiec, Słońce

Tu same Wielkie Arkana się pojawiły. Powinno być dobrze? Ktoś pomoże?

I ostatnie pytanie zadałem, może trochę ogólne i długoterminowe ale jakaś odpowiedź się pokazała. Czy w ciągu 5 najbliższych lat będę odnosił sukcesy?

8 Buław, Koło Fortuny, 6 Buław

Te karty pokazują że wszystko będzie się toczyć bardzo szybko i dynamicznie. 6 Buław przy KF mówi że fortuna bedzie sprzyjała i będzie dużo zwycięstw i dobrych wyników.

Poproszę o pomoc, czy dobrze interpretuje
Obserwuj wątek
    • kleopatra40 Re: Trzy pytania 27.09.21, 09:25
      magicznyb555 napisał:

witaj odpowiem....

> Cześć, jestem sportowcem. Aktualnie zmieniłem trenera i w związku z tym postawi
      > łem karty i poproszę o pomoc w interpretacji.
      >
      > Co o mnie myśli trener?
      > As Buław, 10 Buław, Paź Monet

Trener mysli o tobie jako o mlodym czlowieku, ktory ma w sobie wielki zywiol, energie, bywasz ten niecierpliwy (as palek). 10 palek - moze cie takze odbierac jako kogos, koku czasem trudno udzwignac pewien ciezar treningow, oraz odbiera cie tez jako osobe, ktora dopiero raczkuje, zdobywa doswiadczenie, uczy sie swojego fachu (sport) paz monet.

>
      > Widzi mnie jako osobę chętną do pracy, treningu, pełną zapału i zaangażowania o
      > raz ambitną. Uważa też że to początek naszej współpracy i mimo że sporo umiem j
      > est jeszcze trochę rzeczy do poprawy i przetrenowania.
      >
      >
      > Jak będzie się układała nasza współpraca?
      > Świat, Głupiec, Słońce

Jestescie oboje troche z innych swiatow (karta swiat), jednak on da ci szanse na otwarcie sie na swiat (karta swiat), na nowe poczatki, na nowa sportowa przygode (glupiec). Mozliwy tez wyjazd w najblizszym czasie karta swiat i glupiec. Ta wspolpraca moze byc dosc owocna (slonce).

>
      > Tu same Wielkie Arkana się pojawiły. Powinno być dobrze? Ktoś pomoże?
      >
      >
      > I ostatnie pytanie zadałem, może trochę ogólne i długoterminowe ale jakaś odpow
      > iedź się pokazała. Czy w ciągu 5 najbliższych lat będę odnosił sukcesy?
      >
      > 8 Buław, Koło Fortuny, 6 Buław

Tak beda sukcesy, moze nie takie narazie wielkie i spektakularne, ale beda, karta 6 palek...napewno cos sie diametralnie zmieni, zrobisz postepy (kolo fortuny), badz cos cie nagle w tym przedsiewzieciu zaskoczy, cos sie zmieni (kolo).
      >
      > Te karty pokazują że wszystko będzie się toczyć bardzo szybko i dynamicznie. 6
      > Buław przy KF mówi że fortuna bedzie sprzyjała i będzie dużo zwycięstw i dobryc
      > h wyników.
      >
      >
      > Poproszę o pomoc, czy dobrze interpretuje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka