Dodaj do ulubionych

PARTNERSKI - pomóżcie.

15.06.07, 13:39
Rozkład o który poprosiła mnie mama dotyczy mojego brata i jego dziewczyny.
1. Jak (on) widzi siebie w tym związku - GWIAZDA
2. Jak widzi ją - CESARZOWA
3. co ich połączyło - GŁUPIEC
4. Co trzyma ich razem (sytuacja obecna) - EREMITA
5. Przyszłość ich związku - MOC

Nie wiem jak to ugryźć. Zupełnie mnie to przerasta.
GWIAZDA - wydaje mu się, że jest w tym związku najważniejszy, chce by
wszystko kręciło się wokół niego? Ona jest dla niego głównie obiektem
pożądania? Chce by "skakała" wokół niego? Połączyło ich wspólne podejście do
związku (luźne, na zasadzie "pobawmy się razem, a co będzie potem to się
zobaczy")??? Co trzyma ich razem? EREMITA... raczej są w tym związku obok
siebie niż razem. Przyszłość MOC. Ten związek ma przyszłość ale będzie
wymagał zrozumienia, kompromisu, dopasowania się i przejdzie jeszcze wiele
prób i burz zanim uda się odnaleźć w nim harmonię.

Słuchajcie, czy to ma ręce i nogi??? Jest mi trudno to interpretować, bo nie
wiem czy pokazują to karty czy ja to dopowiadam bo przecież dobrze go znam.
Generalnie już kiedyś byli razem, zerwali a teraz związek przeżywa renesans.
Brat już kilka nocy z rzędu nocuje u niej, więc na teraz wygląda to różowo a
więc dlaczego EREMITA???
HELP
Obserwuj wątek
    • ifyso Re: PARTNERSKI - pomóżcie. 15.06.07, 14:07
      czy oni mają dziecko?
    • ifyso Re: PARTNERSKI - pomóżcie. 15.06.07, 14:07
      hmm...czy oni mają dzieciątko
    • ifyso Re: PARTNERSKI - pomóżcie. 15.06.07, 14:21
      chyba mam...swoja oczywiście "wizje". Fajnie jest póki są oddzielnie, nie
      mieszkają razem na co dzień. Kiedy razem zamieszkają nie będzie już to high
      life i beztroska. Moc mowi, że może wyjśc na światło dzienne ego każdego z
      nich, tzw. cień. Dziewczyna zechce dominować.
      No i uwaga na dzidziusia...
      • romanticca Re: PARTNERSKI - pomóżcie. 15.06.07, 14:33
        Dziecka nie ma, ale mój brat to taki beztroski typ, że faktycznie wszystko jest
        możliwe.
        • sui2 Re: PARTNERSKI - pomóżcie. 15.06.07, 16:09
          Ja to widze nastepujacosmile

          Gwiazda. Bardzo optymistyczne podejscie do zycia.
          Poczucie ze co by sie nie stalo zawsze spadne na 4 lapy.
          Duze zaufanie do losu oraz ze wszystko zawsze ulozy sie po jego mysli.

          Ja widzi ( cesarzowa) jako ta przyszla zone, ta wlasciwa kobiete na zone z
          ktora chce miec dzieci i stworzyc rodzine.

          Polaczylo ich lub polaczy (glupiec) dziecko a raczej umocni ten zwiazek.

          Eremita w obecnej chwili sa obok, znudzeni wkradla sie do ich zwiazku nuda,
          rutyna, stagnacja.

          Moc w przyszlosci zajda zmiany pokonaja wszystkie
          przeszkody i wiele ich polaczy a w szczegolnosci to
          co dla zwiazku najwazniejsze milosc fizyczna i duchowa.smile

          mysle ze nie musisz sie martwic oboje w odpowiednim czasie
          stana na wysokosci zadania i tego im zycze smile
          • romanticca sui2 15.06.07, 20:46
            To po prostu fantastyczne co napisałaś. Widzę, że to faktycznie ma ręce i nogi
            i dostrzegam jak wiele w swojej interpretacji "dopowiedziałam" wiedząc, że brat
            jest trudny w "obsłudze" smile) - aż dziwne, że ktoś z nim wytrzymuje...
            Ale rzeczywiście - zawsze spada na 4 łapy, jest optymistą.
            Z tym dzieckiem to mama się załamie smile))
            Dzięki dziewczyny!!!
          • romanticca Re: PARTNERSKI - pomóżcie. 15.06.07, 20:49
            tak teraz sobie myślę... może ten Eremita oznacza, że w tej chwili odkrywają
            siebie na nowo (bo jak pisałam już byli kiedyś razem i zerwali a teraz to po
            prostu sielanka).
            • kopalinka Re: PARTNERSKI - pomóżcie. 16.06.07, 13:14
              witajcie dziewczyny smile
              zgadzam się z sui2 ale jedynie w interpretacji 1 i 2.
              3 - głupiec - to taka niesforna karta, mówi o beztrosce, wesołości, zabawie.
              myślę że wyraźnie odpowiada na pytanie co ich połączyło smile spotkanie w młodym
              wieku, uczucie którym wtedy nie potrafili dobrze pokierować może byli nazbyt
              dziecinni ? nie zastanawiali się nad tym dokąd idą.
              4 - pustelnik - teraz odkrywają siebie na nowo. bardziej dojrzale i świadomie.
              może mówić że "dorośli"
              5 przyszłość - moc - myślę romanticco że możesz spodziewać się wesela smile oni
              poważnie myślą o wspólnej przyszłości, byciu ze sobą w związku formalnym.
              ja w tych kartach nie widzę teraz, już, narodzin dziecka. według mnie żadna o
              tym nie mówi. ale w przyszłości ( MOC ) niewykluczone.
              co prawda cesarzowa często wskazuje na narodziny ale ona w twoim rozkładzie
              była na innej pozycji i tak jak mówiłam dobrze zinterpretowała ją sui2 i ja się
              z tym zgadzam.

              pozdrawiam smile kopalinka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka