romanticca
15.06.07, 13:39
Rozkład o który poprosiła mnie mama dotyczy mojego brata i jego dziewczyny.
1. Jak (on) widzi siebie w tym związku - GWIAZDA
2. Jak widzi ją - CESARZOWA
3. co ich połączyło - GŁUPIEC
4. Co trzyma ich razem (sytuacja obecna) - EREMITA
5. Przyszłość ich związku - MOC
Nie wiem jak to ugryźć. Zupełnie mnie to przerasta.
GWIAZDA - wydaje mu się, że jest w tym związku najważniejszy, chce by
wszystko kręciło się wokół niego? Ona jest dla niego głównie obiektem
pożądania? Chce by "skakała" wokół niego? Połączyło ich wspólne podejście do
związku (luźne, na zasadzie "pobawmy się razem, a co będzie potem to się
zobaczy")??? Co trzyma ich razem? EREMITA... raczej są w tym związku obok
siebie niż razem. Przyszłość MOC. Ten związek ma przyszłość ale będzie
wymagał zrozumienia, kompromisu, dopasowania się i przejdzie jeszcze wiele
prób i burz zanim uda się odnaleźć w nim harmonię.
Słuchajcie, czy to ma ręce i nogi??? Jest mi trudno to interpretować, bo nie
wiem czy pokazują to karty czy ja to dopowiadam bo przecież dobrze go znam.
Generalnie już kiedyś byli razem, zerwali a teraz związek przeżywa renesans.
Brat już kilka nocy z rzędu nocuje u niej, więc na teraz wygląda to różowo a
więc dlaczego EREMITA???
HELP