klara_78
27.07.07, 20:10
Witam,
to mój pierwszy post na tym fotum, choć czytuje je od kilku dni.
Moja przygoda z Tarotem zaczęła się całkiem niedawno. Nie posiadam jeszcze
własnych kart bo najpierw chcę się do nich odpowiednio przygotować.
Obecnie jestem na etapie lektury Flavio Anusza "Droga Adepta".
Zeszłego lata poznałam (albo raczej zostałam zapoznana) z pewnym mężczyżną.
Moje zainteresowanie jego osobą było bardzo duże, odniosłam wówczas wrażenie,
że działa to w obie strony.
Niestety pomyliłam się wówczas. A tego lata moje myśli znowu powróciły do
tego mężczyzny (choć go wogóle nie widuje) i nurtuje mnie to trochę.
Moje pytanie: Czy ten mężczyzna odegra w moim życiu jakąś rolę?
Moja data urodzenie 21.09.1978
Jego niestety nie znam.
pozdrawiam ciepło