Dodaj do ulubionych

Prośba o postawienie kart

27.07.07, 20:10
Witam,
to mój pierwszy post na tym fotum, choć czytuje je od kilku dni.
Moja przygoda z Tarotem zaczęła się całkiem niedawno. Nie posiadam jeszcze
własnych kart bo najpierw chcę się do nich odpowiednio przygotować.
Obecnie jestem na etapie lektury Flavio Anusza "Droga Adepta".

Zeszłego lata poznałam (albo raczej zostałam zapoznana) z pewnym mężczyżną.
Moje zainteresowanie jego osobą było bardzo duże, odniosłam wówczas wrażenie,
że działa to w obie strony.
Niestety pomyliłam się wówczas. A tego lata moje myśli znowu powróciły do
tego mężczyzny (choć go wogóle nie widuje) i nurtuje mnie to trochę.
Moje pytanie: Czy ten mężczyzna odegra w moim życiu jakąś rolę?
Moja data urodzenie 21.09.1978
Jego niestety nie znam.

pozdrawiam ciepło

Obserwuj wątek
    • romanticca Re: Prośba o postawienie kart 27.07.07, 20:19
      Zaintrygował mnie Twój post więc postanowiłam to niezobowiązująco sprawdzić (mimo, że dałam sobie chwilowego bana na karty).
      Wyciągnęłam jedną kartę tylko: SPRAWIEDLIWOŚĆ więc wygląda na to, że odegra rolę i to bardzo istotną.

      Jestem jednak ciekawa szczegółów, może ktoś się skusi na rozkład?
      • klara_78 Re: Prośba o postawienie kart 27.07.07, 20:29
        Sprawdzę dzisiaj Sprawiedliwość u Antonowicz Wlazinskiej w "Vademecum Tarota"
        również ją mam ale czeka na swoją kolejkę smile

        • wyrdlove1 Re: Prośba o postawienie kart 27.07.07, 20:37
          Gratuluję dobrej drogi w rozwoju duchowym! Również zaczynałam od tej książkismile
          Potem były Rozważania Misrza i teraz jestem na etapie praktyki Mistrza!smile
    • alienor7 Re: Prośba o postawienie kart 28.07.07, 10:59
      Mamy bardzo ładne przedpołudnie, więc się skusiłam na rozkład.
      Zadałam pytnie, jaki wpływ na Twoje zycie wywrze ten człowiek.
      obecna sytuacja - papież
      przesłość- 5 pałek,śmierć, 3 mieczy
      przyszłość - 3 pucharów, 4 pucharów, król pałek, 8 monet, as pałek

      Interpretacja:
      Nie wiem jak przebiegało wasze spotkanie rok temu, ale najpradopodoniej zmusiło
      Cię do przemyślenia wielu spraw. 5 pałek symbolizuje zdarzenia, które można
      określić jako oświecenie. Idzie sobie człowiek idzi, a ty nagle pstryk i
      iluminacja - nagle patrzy na sprawy pod zupełnie innym kątem.kolejne karty,
      czyli śmierć i 3 mieczy potwierdzją bardzo głęboką przemianę wewnętrzną. Wręcz
      sprzątnięcie całgo emocjonalnego bajzlu jaki w sobie nosisz żeby przygotować
      grunt pod nowe, a nowesmile. Papież jako określenie obecnej sytuacji potwierdza,
      że ten człowiek pojawił się w Twoim życiu jako , może nie mentor, ale ktoś kto
      przekazał Ci jakoś swoje doświadczenia, nastawienie do życia, po to, żebyć
      mogła się zmienić. W najbliższej przyszłości te "wewnętrzne porządki"
      zaowocują. Przede wszystkim staniesz się całkowicie gotowa na nowy związek , a
      jeśli jesteś obecnie w jakims, to znikną w nim wszelkie problemy. Po prostu
      nastanie czas harmonii. Karty wskazują, że osiągniesz coś w rodzaju szczytowego
      punktu rozzwoju Ciebie jako osobowości. przemianisz się w człowieka, którego
      symbolizuje król pałek. Bardzo pozytywną, zdcydowan i wewnętrznie silną osobę,
      dodajmy, że skazaną na sukcessmile. 8 monet jednoznacznie wskazuje, ze sukces
      życiowey jest Ci pisany bez dwóch zdań ( przy czym ja bym się skłaniała do
      interpretacji, że ni tylko finansowy, ale ogólnie życiowy), As pałek na końcu
      rozkładu to wykrzyknik, jakby karty chciały powiedzieć :tak być musi i kropka.
      Nic tylko pogratulowaćsmile.
      • meg233 Re: Prośba o postawienie kart 28.07.07, 11:51
        o qrcze ☺
      • marianna761 Re: do Alienor7 28.07.07, 14:40
        Alienor,jakiej talii Tarota używasz,czy jest to Rider Waite?
        • alienor7 Re: do Alienor7 29.07.07, 12:54
          nie, nie używam Radidera. Moja talia to "użytkowa" rzecz czyli tarot
          eklektyczny. Karty wyprodukował Piatnik i dzięki temu trzyma się dzielnie już
          prawie 10 lat. Przyznam, ze zwłaszcza Wielkie Arkana są wykonane wg. Waita, ale
          już Małe uległy znacznemu uproszczeniu, po prostu są niefiguratywne.
          Pozdrawiamsmile
    • klara_78 Re: Prośba o postawienie kart 28.07.07, 15:35
      Dziękuję badzo
      interpretacja trafiona,szczególnie jeżeli chodzi o to co dzieje się obecniesmile
      Pozwoliłam sobie na swoją interpretację na podstawie "Vademecum Tatora" Pani
      Antonowicz-Wlazińskiej i ta była "jak w mordę strzelił"wink
      Problemy miałam tylko z III i IV kielichów.
      Może pomożecie mi głębiej je zinterpretować?

      p.s. W jaki sposób mogę się "odwięczyć" zapostawienie kart? Czytałam, że
      powinno się "zapłacić".

      • romanticca Re: Prośba o postawienie kart 28.07.07, 16:16
        Powinnaś przesłać coś od siebie. Zdjęcie, kartkę cokolwiek. Ja np. dostałam dwa świetne przepisy smile)), śliczne zdjęcia itp.
      • alienor7 Re: Prośba o postawienie kart 29.07.07, 12:28
        Droga Klaro_78, jeśli o mnie chodzi,to żadna zapłata nie jest potrzebna (
        podobnie jak data urodzinwink), ale skoro nie chcesz naruszać zasad forum, to
        może być cokolwieksmile.Pozdrawiam
        • romanticca Re: Prośba o postawienie kart 29.07.07, 13:14
          alienor7 napisał:

          > ale skoro nie chcesz naruszać zasad forum,

          Nie chodzi o zasady (bo jakichś sztywnych zasad na tym forum nie ma), tylko o to, czy Ty sobie sama poradzisz z oczyszczeniem. Jeśli tak to oczywiście nie ma żadnego problemu. Ja niestety nie dałam rady.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka