Dodaj do ulubionych

Za szybko enter

12.11.07, 15:18
wcisnęłam, przepraszam. A w ogóle to miałam zamiar wpisać się w
stosownym wątku, ale coś mi nie wyszło. Bardzo lubię Was czytać a
klimat ogólnej życzliwośći i życiodajnego zdrowego podejścia do
kwestii wszelakich ośmiela mnie do zadania pytania: czy warto kupić
podgrzewacz do potraw, taki na tee-lighty (wybaczcie nowotwór
słowny)? Po wczorajszym światecznym obiedzie na 13 osób u mojej
mamy, w którego trakcie stygły mięsa a nikt nie miał ochoty na dyżur
w kuchni, bo nie po to się zaprasza gości, mam ochotę kupić
jakiśpodgrzewany półmisek mamie. Niech się kobieta nie stresuje
więcej. Tylko czy toto zdaje egzamin? Będę wdzięczna za pomoc.
Obserwuj wątek
    • dorismam Re: Za szybko enter 12.11.07, 15:37
      Ja mam i używam. Jestem b. zadowolona. Mam wymiar (żeby łatwiej
      sobie wyobrazić)2xA4 na dwie świeczuszki. Wystarcza w zupełności
      potrawa jest gorąca.
      • wysoka7 Re: Za szybko enter 12.11.07, 15:57
        Dziękuję! Miałam wątpliwości, czy ta świeczka ogarnie sporą
        powierzchnię, ale skoro polecasz, pędzę do sklepu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka