Dodaj do ulubionych

Globalizacja

05.04.09, 13:12
Jezeli chodzi o swiat, to najwazniejsze jest teraz zglobalizowanie
sie rzadow pod berlem brytyjskim. Ta cala gospodarka, to ich wcale
tak bardzo nie obchodzi. Im jest gorzej, to dla rzadu swiatowego
jest lepiej, bo wymrze wiecej ludzi, a o to im glownie chodzi.
Redukcja populacji jest w tym wszystkim najwazniejsza wiec im
glebszy kryzys, to tym lepiej. Ludzmi juz sie nikt nie przejmuje.
Ostatecznie niech sobie zyja po pare sztuk w kazdym panstwie, ale
wazne jest jest, kto i jak nimi rzadzi. Jezeli rzad danego panstwa
rzadzi tak, jak korona brytyjska tego chce, to jest dobrze i
prawidlowo. To tak, jak bylo w Ukladzie Warszawskim. Wszystkie rzady
podlegaly pod Moskwe. Teraz wszystkie rzady maja podlegac pod
brytyjska korone. Dobrobyt ludzi sie nie liczy i bedzie sie liczyl
coraz mniej. Wazne, zeby miec wszystkich pod kontrola. Lacznie z
bankami i korporacjami. W Polsce za komunizmu tez tak przeciez bylo.
Wzor jest gotowy i go realizuja na calym swiecie. Najwazniejsze sa
teraz rzady. Je trzeba zglobalizowac i przekonac do posluchu wobec
Anglosasow.
Obserwuj wątek
    • rijselman12.0 Re: Globalizacja 05.04.09, 20:05
      Koronie brytyjskiej i Anglosasom odpusc...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka