Dodaj do ulubionych

Komuchy nie ustają w fake newsach

04.12.17, 19:59
Najpierw wieszczyli odwołanie PBSz i zastąpienie jej PJK,
gdy to nie wypaliło puszczają następnego fake newsa ,jakoby ktoś chciał
PAD stawiać przed TS.Jak czytam wypociny leminże ,to nie mogę powstrzymać sie od https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/70.gif
GW-no prawda i TVN-y tak im mięszają w łepetynach,ze strach się bać ,co jeszcze wymyślą.

Miał racje Lem pisząc:
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu"
Obserwuj wątek
          • rena-ta49 Re: GW-no prawda znów będzie przepraszać o pólnoc 04.08.20, 07:28
            al-szamanka napisała:

> rena-ta49 napisała:
            >
            > > [img]https://pbs.twimg.com/media/EefPcV7WkAALKL1?format=jpg&name=small[/i
            > mg]
            >
            >
            > O tak, krotko po polnocy, drobnym drukiem i na ostatniej stronie… bo co zlego t
            > o nie oni.
            >

Ci kretyni,którzy tymi fake newsami się jarają ,tych przeprosin nie "zauważą" GW-no sie o to postara.
            • rena-ta49 Te szmatławce trzeba zamknąć! 18.08.20, 20:04
              13 sierpnia Sąd Apelacyjny w Warszawie wydał prawomocny wyrok w sprawie ⁦łgarstw tow. Lisienki
              ⁩ przeciwko Redaktorowi Naczelnemu ⁦⁦
              NewsweekPolska
              ⁩ i nakazał Newsweekowi sprostowanie nieprawdziwych informacji!
              www.tvp.info/49461456/sad-apelacyjny-nakazal-newsweekowi-publikacje-sprostowania-resortu-kultury
              • rena-ta49 Re: Te szmatławce trzeba zamknąć! 08.09.20, 12:47
                Polskojęzyczny tabloid DER FUCK
                musi PRZEPROSIĆ polskich POLICJANTÓW za kłamstwa na ich temat,za ich oczernianie.Jak zwykle u polskojęzycznych małymi literkami.
                Przekażmy dalej te „szczere” przeprosiny.
                Ja tego całego
                szmatławca
                NIE CZYTAM,ale wielu Polaków - tak...
                https://pbs.twimg.com/media/EhYVWqpWsAAjyIm?format=jpg&name=small
                twitter.com/PolskaPolicja/status/1303252629645078529
                • m.maska Re: Te szmatławce trzeba zamknąć! 08.09.20, 13:49
                  rena-ta49 napisała:

> Polskojęzyczny tabloid DER FUCK
                  > musi PRZEPROSIĆ polskich POLICJANTÓW za kłamstwa na ich temat,za ich oczernia
                  > nie.Jak zwykle u polskojęzycznych małymi literkami.
                  > Przekażmy dalej te „szczere” przeprosiny.
                  > Ja tego całego
                  > szmatławca
                  > NIE CZYTAM,ale wielu Polaków - tak...

Dzieki temu czuja sie bardziej europejczykami - bo to taki mlodszy brat niemieckiego brukowca Bildzeitung.
                  • rena-ta49 GW-no prawda atakuje prof. Czarnka 09.10.20, 19:31
                    warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26379873,w-sobote-przemyslaw-czarnek-mimo-zakazu-odwiedzil-babcie-w-szpitalu.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

Oczywiście prof. Czarnek był w szpitalu w sobotę ,a poniedziałek dowiedział się ,że jest zakażony!
                    Mało tego ,istnieje możliwość odwiedzenia osób w ciężkim stanie za zgodą szefostwa szpitala i takie zezwolenie prof. dostał.Takie zezwolenie wydał już w czerwcu wojewoda lubelski,ale ta banda komuszych hien tego nie sprawdziła i nie odpuszcza Czarnkowi nawet w obliczu śmierci.
                    https://pbs.twimg.com/media/Ej31sPKXYAA2kC4?format=jpg&name=900x900
                    wpolityce.pl/polityka/521258-czarnek-prezentuje-kluczowy-dokument-ws-wizyty-w-szpitalu

• rena-ta49 Arłukowicz to polityczne bydło 03.11.20, 19:58
                        Poseł Arłukowicz dopuścił się manipulacji zarzucając MEN rzekome zbieranie nazwisk uczestniczących w protestach nauczycieli i uczniów. Kiedy jego „informacje” okazały się fałszywe, ten błyskawicznie zmienił wpis w mediach społecznościowych.
                        wpolityce.pl/spoleczenstwo/524932-karne-listy-dzieci-w-men-kulisy-manipulacji-arlukowicza
                        • rena-ta49 DER ONET i jego funkcjonariusze 04.11.20, 19:50
                          Oto stanowisko ws. dostępności antykoncepcji w aptekach i nieformalnej klauzuli sumienia. Ja przepraszam za powołanie się na nieprawdziwe (będące nadinterpretacją) informacje w tej sprawie. Dziękuję też za wyjaśnienia - szczególnie
                          @PatrykSlowik
                          ,
                          @TLeleno
                          ,
                          @radekfogiel

.twitter.com/SchwertnerPL/status/1324031490196447233

• m.maska Re: DER ONET i jego funkcjonariusze 16.12.20, 11:49
                              rena-ta49 napisała:

> Szkoda ,że nie ma konkursu na największą kanalię wsród dzbanikarzy,bo ten folks
                              > dojcz by wygrał w cuglach.
                              > www.tvp.info/51346219/bartosz-weglarczyk-powiela-falszywy-post-przypisywany-marlenie-malag-internauci-reaguja

To pewnie jego hologram tylko...
                              • al-szamanka Re: DER ONET i jego funkcjonariusze 16.12.20, 13:12
                                m.maska napisała:

> rena-ta49 napisała:
                                >
                                > > Szkoda ,że nie ma konkursu na największą kanalię wsród dzbanikarzy,bo ten
                                > folks
                                > > dojcz by wygrał w cuglach.
                                > > www.tvp.info/51346219/bartosz-weglarczyk-powiela-falszywy-post-przypisywany-marlenie-malag-internauci-reaguja
                                >
                                > To pewnie jego hologram tylko...

Najciekawsze, ze te wszystkie lewackie kanalie dzialaja jednakowo. Albo ich przyuczono do bycia kanaliami, albo juz tacy byli od urodzenia.
                                            • rena-ta49 Skąd sie ci kretyni biorą? 24.12.20, 12:23
                                              dociek
                                              Re: Trudno sobie to wyobrazić
                                              24.12.20, 08:01
                                              Tak, to jest przerażająca informacja, zwłaszcza dla tych kierowców i ich rodzin. Jak mają przetrwać w takich warunkach, bo tu już nawet nie chodzi o wspólne świętowanie.
                                              Jednakże bardziej wierzę w sens drastycznych decyzji tamtejszych władz, wynikających z potencjalnego dodatkowego zagrożenia epidemicznego, niż w logikę decyzji władz polskich.
                                              Tamte decyzje, z założenia, mają bronić kontynent przed kolejną fala pandemii. Choć i tak są już spóźnione niczym "musztarda po obiedzie". Czyli są w naszej obronie. Decyzje polskiego rządu - nierządu nie robią niczego sensownego, poza jeszcze większym chaosem i stratami obywateli.
                                              forum.gazeta.pl/forum/w,29055,171001227,171001227,Trudno_sobie_to_wyobrazic.html
                                              • rena-ta49 Re: Skąd sie ci kretyni biorą? 08.01.21, 06:55
                                                estella50
                                                Re: Ciemny lud wszystko kupi i każdego opluje.
                                                07.01.21, 12:55
                                                Nie wiem, czy to nie fake, ale podał Leszek Miller, chyba więc prawda
                                                https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49759220_2306984192669464_8745439586668249088_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=axJGrPGDq0gAX-MAnAj&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=04628c20a71615425afa3a6c571c7ca4&oe=601DDEF2
                                                forum.gazeta.pl/forum/w,29055,171053461,171053461,Ciemny_lud_wszystko_kupi_i_kazdego_opluje_.html
                                                  • rena-ta49 Re: Podoba mnie się ta bolszewicka mentalność 24.02.21, 17:08
                                                    Bolszewicy nie ustają jarać sie fejk niusami!
                                                    www.tvp.info/52472187/prezydent-andrzej-duda-w-kolumnie-kilku-limuzyn-w-krakowie-to-klamstwo-poslow-po-kolumna-jechali-premierzy-v4
                                                    Skasowałem tweeta o kolumnie samochodów, niestety padłem ofiarą fejka posła PO
                                                    twitter.com/szacki/status/1364604261334720514
                                                  • rena-ta49 Re: Podoba mnie się ta bolszewicka mentalność 15.04.21, 12:38
                                                    Lisa i innych kretynek na forach.
                                                    „”Ktoś głosował za wicepremiera?”. Detektyw Szczerba i „Newsweek” na tropie
                                                    Ordynarna manipulacja. Nikt za nikogo nie głosował. W dniach sejmowych każdy poseł ma przy sobie tablet, żeby móc głosować (godziny są zmienne zależnie od trwania punktów). Głosowania, w których wziął udział wicepremier odbyły się tuż przed i tuż po konferencji. #stopfakenews
                                                    wpolityce.pl/polityka/547160-glosowanie-podczas-konferencji-glinski-dobitnie-odpowiada
    • m.maska Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 05.12.17, 18:11
      Oni maja jeden ogromny problem i z tego nie wyjda... osobiscie znam tez takich ludzi: nie ogladam tvp1 czy tvp-info... probowali mnie namowic zebym chociaz obejrzala Polsat - oczywiscie, ze nie ogladam, ani tych pierwszych ani (chociaz) Polsatu - z tej prostej przyczyny, ze w ogole nie ogladam tv - ale wiadomosci dociaraja do mnie zarowno z jednej jak i z drugiej strony i to ja decyduje, ktore do mnie bardziej przemawiaja. Oni natomiast ogladaja wylacznie Polsat, TVN i czytaja GW - i to ludzie (niby) wyksztalceni, ktorzy sami odcinaja sie od informacji.
    • wiseacres Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 03.03.18, 21:27
      Według danych naszego źródła Misiewicz otrzyma 18 758 zł netto podstawowego wynagrodzenia, do tego 7 990 zł netto dodatku funkcyjnego – w sumie prawie 27 tysięcy złotych!

Co z wykształceniem?
      Dobra zmiana.
      Misiewicz odpowiada tak jak w czasach sprawy z PGZ – „jestem w trakcie studiów”.

superekspress.pl/bartlomiej-misiewicz-prezesem-pkp-cargo-razie-zostal-czlonkiem-zarzadu-bajonska-pensja/
        • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 04.03.18, 09:21
          czarek_sz napisał:

> A ile miesięcznie dostawał Grad za fikcyjne stanowisko w fikcyjnej instytucji ?

Za PO powołano spółkę PGE EJ 1 której prezesem został Aleksander Grad . Elektrowni atomowej brak a zarząd wydał 182mln
          A czy Aleksander Grad znał się na produkcji energii jądrowej?
            • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 04.03.18, 18:11
              czarek_sz napisał:

> Za żadnych rządów publiczne pieniądze nie były tak trwonione i rozkradane jak z
              > a rządów PO. Jak widać niektórzy nadal są tak zaczadzeni że tego nie dostrzegaj
              > ą bądź nie chcą dostrzegać. Syndrom sztokholmski ?

Nie tylko publiczne,przypominam ,ze zajumali ludziom 150 miliardów złotych z OFE prywatnych pieniędzy!
      • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 04.03.18, 09:16
        wiseacres napisał(a):

> Według danych naszego źródła Misiewicz otrzyma 18 758 zł netto podstawowego wyn
        > agrodzenia, do tego 7 990 zł netto dodatku funkcyjnego – w sumie prawie 27 tysi
        > ęcy złotych!
        >
        > Co z wykształceniem?
        > Dobra zmiana.
        > Misiewicz odpowiada tak jak w czasach sprawy z PGZ – „jestem w trakcie studiów
        > ”.
        >
        > superekspress.pl/bartlomiej-misiewicz-prezesem-pkp-cargo-razie-zostal-czlonkiem-zarzadu-bajonska-pensja/
        >
        >

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/corka-rostowskiego-bez-egzaminow-w-msz,149655.html
      • al-szamanka Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 04.03.18, 16:58
        wiseacres napisał(a):

> Według danych naszego źródła Misiewicz otrzyma 18 758 zł netto podstawowego wyn
        > agrodzenia, do tego 7 990 zł netto dodatku funkcyjnego – w sumie prawie 27 tysi
        > ęcy złotych!
        >
        > Co z wykształceniem?
        > Dobra zmiana.
        > Misiewicz odpowiada tak jak w czasach sprawy z PGZ – „jestem w trakcie studiów
        > ”.
        >
        > superekspress.pl/bartlomiej-misiewicz-prezesem-pkp-cargo-razie-zostal-czlonkiem-zarzadu-bajonska-pensja/
        >
        >

A czy szanowne wiseacres przeczytalo te bzdury do konca?
        Na samym dole stoi jak byk:
        To jest superekspress – wszystko zmyśliliśmy
      • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 04.03.18, 18:30
        wiseacres napisał(a):

> Teraz Ci Wasi jedzą nie ośmiorniczki a ośmiornice a na koniec kaczkę całą w bur
        > aczkach jak przewidział Julian Tuwim . Brawo
        >
        >

No popatrz,za PiS:
        "GUS: Rekordowy wzrost PKB. Inwestycje wystrzeliły w górę"
        www.tvp.info/36204032/gus-rekordowy-wzrost-pkb-inwestycje-wystrzelily-w-gore
        Za Rostowskiego:
        Rząd musiał okraść OFE na 153 mld zł.? A zadłużenie Polski sięgnęło 1 bln. zł.
        900 tyś niedożywionych dzieci!
        https://pbs.twimg.com/media/DXHMPp-W4AAICf2.jpg
        • m.maska Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 04.03.18, 22:16
          rena-ta49 napisała:

> No popatrz,za PiS:
          > "GUS: Rekordowy wzrost PKB. Inwestycje wystrzeliły w górę"
          > www.tvp.info/36204032/gus-rekordowy-wzrost-pkb-inwestycje-wystrzelily-w-gore
          > Za Rostowskiego:
          > Rząd musiał okraść OFE na 153 mld zł.? A zadłużenie Polski sięgnęło 1 bln. zł.
          > 900 tyś niedożywionych dzieci!
          > https://pbs.twimg.com/media/DXHMPp-W4AAICf2.jpg

Czy to nie przypadek, ze wzroslo w 2008 roku, po tym jak PO zebralo plony tego co PiS zrobil w latach 2005-2007 - a potem byla juz tylko jazda w dol...
          • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 08.03.18, 11:34
            wiseacres napisał(a):

> Co masz powiedzieć. Po prostu wstyd. A tak na marginesie niech tylko wyskoczy m
            > ały kryzysik , to zobaczysz PiS na kolanach. Jak to mówią bogatemu i byk się oc
            > ieli.
            >

Ja obnażam twoje fake newsy,wstyd to podawać kłamliwe informacje.
            Mieliśmy przez 8 lat rządów PO prawdziwy kryzys i Polacy jakoś przetrwali.
            Jakiemu bogatemu niby się ocielił ten byk,skoro PO zostawiło nam BILION długu, mimo skoku na OFE?
      • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 04.03.18, 21:24
        wiseacres napisał(a):

> Teraz Ci Wasi jedzą nie ośmiorniczki a ośmiornice a na koniec kaczkę całą w bur
        >
        >

Budżetu Państwa za styczeń w mld zł
        ROK / Dochód/ Wydatki / Wynik
        2013 / 25,91 / 34,35 / - 8,43
        2014 / 29,23 / 31,86 / - 2,63
        2015 / 28,12 / 28,70 / - 0,58
        zmiana władzy
        2016 / 30,72 / 28,96 / + 1,76
        2017 / 36,96 / 30,21 / + 6,75
        2018 / 35,19 / 26,63 / + 8,56
        twitter.com/tomasz_dudek9/status/970023139743846400
        Nie wiesz czy Neuman-PO, który założył się o dychę z Szałamachą spłacił dług honorowy?

Wiem co napiszesz:
        "No tak, ale w 2013 była zła koniunktura światowa. "

To może,
        nie wybierajmy lewaków, bo za ich rządów zawsze jest zła koniunktura.
      • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 05.03.18, 20:05
        wiseacres napisał(a):

>
        >

"tylko "6 mln wylatał twój idol Tusk w 2011r:
        www.se.pl/wiadomosci/polska/premier-tusk-ma-cztery-dni-weekendu-samolotami-jak-taksowkami-lata-do-domu-w-sopocie-loty-kosztowaly_184091.html
      • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 07.03.18, 17:01
        wiseacres napisał(a):

> Pragnę Wam tylko przypomnieć, że owszem taki Grad i jemu podobni powinni już da
        > wno siedzieć ale, ale ilu już takich Gradów jest w obecnym rządzie. To jest kuź
        > wa ta dobra zmiana. Wyszło szydło z wora. POPiS.
        >

Wiesz,jak do tej pory dałeś linka do fake newsa.
        "To jest superekspress – wszystko zmyśliliśmy 🙂"
        superekspress.pl/bartlomiej-misiewicz-prezesem-pkp-cargo-razie-zostal-czlonkiem-zarzadu-bajonska-pensja/
        Jeśli masz konkretne-prawdziwe przykłady "Gradów" w rządzie PiS ,to daj linka.
        Poza tym jeśli rząd i Spółki Skarbu Państwa osiąga dobre wyniki gospodarcze to ja jestem za tym by dobrze zarabiali,a nawet bardzo dobrze.Zauważ ,że za PO wszystkie SSP przynosiły straty,plajtowały ,albo je sprzedawano za grosze ,jak Ciech-Kulczykowi!
      • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 11.03.18, 18:27
        elizabeth7 napisała:

> Siedzisz kobito na forum GW i sama ze sobą rozmawiasz ze to niby-scierwo ta GW.
        > Mozeby tak przniesc sie do Rydzyka smile))))))
        > Zalosc bierze.
        > Lem miał racje tylko, ze on ciebie miał na myśli big_grin

Ja wiem,ze dla czerwonej zarazy to są ludzie honoru:
        https://pbs.twimg.com/media/DYBePveXUAE9hSc.jpg
        a Rydzyk stoi wam ością w gardle..
        Ale na łożu śmierci prosicie o księdza i słuchacie radia Maryja.
        www.tokfm.pl/Tokfm/1,130517,20669512,tomasz-kalita-szczerze-o-chorobie-i-wierze-w-szpitalu-zrozumialem.html
      • m.maska Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 11.03.18, 20:03
        elizabeth7 napisała:

> Siedzisz kobito na forum GW i sama ze sobą rozmawiasz ze to niby-scierwo ta GW.
        > Zalosc bierze.

Zapytam tylko grzecznie: co komu do domu jak chalupa nie jego? odczuwasz potrzebe czytania? ktos ciebie do tego przymusza? idz se w inne miejsce i czytaj to co lubisz, nie katuj sie biedactwo.
        • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 11.03.18, 21:51
          m.maska napisała:

> elizabeth7 napisała:
          >
          > > Siedzisz kobito na forum GW i sama ze sobą rozmawiasz ze to niby-scierwo
          > ta GW.
          > > Mozeby tak przniesc sie do Rydzyka smile))))))
          > > Zalosc bierze.
          > > Lem miał racje tylko, ze on ciebie miał na myśli big_grin
          >
          > Zapytam tylko grzecznie: co komu do domu jak chalupa nie jego? odczuwasz potrze
          > be czytania? ktos ciebie do tego przymusza? idz se w inne miejsce i czytaj to c
          > o lubisz, nie katuj sie biedactwo.
          >
          >

Niech śledzi,czyta i tak niewiele z tego co czyta rozumiesmilesmile
      • al-szamanka Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 11.03.18, 20:09
        elizabeth7 napisała:

> Zalosc bierze.

A skąd ty osobo wiesz kogo miał Lem na myśli?
        W mózg mu wlazłaś z buciorami tak ja na to forum?
        Lepiej zajmij się czymś "pożytecznym" i napisz "Odę do Michnika" big_grin
        • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 11.03.18, 21:59
          al-szamanka napisała:

> elizabeth7 napisała:
          >
          > > Siedzisz kobito na forum GW i sama ze sobą rozmawiasz ze to niby-scierwo
          > ta GW.
          > > Mozeby tak przniesc sie do Rydzyka smile))))))
          > > Zalosc bierze.
          > > Lem miał racje tylko, ze on ciebie miał na myśli big_grin
          >
          > A skąd ty osobo wiesz kogo miał Lem na myśli?
          > W mózg mu wlazłaś z buciorami tak ja na to forum?
          > Lepiej zajmij się czymś "pożytecznym" i napisz "Odę do Michnika" big_grin
          >
          >

Markety bidulce zamknęli ,frustrację chciała odreagowaćsmile
          • elizabeth7 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 12.03.18, 08:21
            ja pinkole! Jak można być takim przyglupem i pisac sama dla siebie!
            Weszlam przez przypadek bo myslalam ze to jakies forum a tu przyglupia stara baba stworzyla sobie jakies niby-forum i pisze sama ze soba co sie tylko da.
            to co piszesz to jeden wielki rynsztok i scierwo. Zamkneli cie ale komp zostawili? Jak masz net to może lepiej cos poczytac? Nie boli...
            • rena-ta49 Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 12.03.18, 11:13
              No właśnie czytam, ze taka tępa dzidzia piernik jak ty na wszelkich możliwych forach udziela „mundrych „ porad,sama jednak
              nie potrafiłaś życia osobistego ułożyć w dodatku ten pisowski, wstrętny ZUS nie chce dać ci emerytury pomostowej.
              forum.gazeta.pl/forum/w,23,162414338,162414338,Skarga_na_sedzie.html
              Powiem grzecznie: Wypierdalaj migusiem ,moja osobista wrażliwość mi nie pozwala na tolerowanie przygłupów, Pozdrawiam ozięble!

• m.maska Re: Komuchy nie ustają w fake newsach 13.03.18, 17:46
                rena-ta49 napisała:

> No właśnie czytam, ze taka tępa dzidzia piernik jak ty na wszelkich możliwych f
                > orach udziela „mundrych „ porad,sama jednak
                > nie potrafiłaś życia osobistego ułożyć w dodatku ten pisowski, wstrętny ZUS ni
                > e chce dać ci emerytury pomostowej.
                > forum.gazeta.pl/forum/w,23,162414338,162414338,Skarga_na_sedzie.html
                > Powiem grzecznie: Wypierdalaj migusiem ,moja osobista wrażliwość mi nie pozwala
                > na tolerowanie przygłupów,
                Pozdrawiam ozięble!
                >
                >

Tez właśnie zauwazylam, ze to to na kazdy temat smiesznych porad udziela.
                Do k.... nedzy, wlazi to to na cudze forum, zeby kopnac kogos kto sie jej nie podoba... zapewne znana jest w realu z tego, ze jak przechodzi kolo kogos kto sie jej nie podoba to na niego pluje - no bo matrix jest odbiciem realu. Fuj....