d.z
09.04.02, 09:25
Gdzieś (już nie pamiętam może na ZTM.news) wyczytałem, że gdyby Rembertów się
od Warszawy oderwał to:
143 i 153 do kasacji - zastąpienie przez 728.
415 - kasacja.
408 - do Marysina.
525 - kasacja, a 515 do Międzylesia.
Takie ponoć jakieś plany są ale... życie i tak wszystko skoryguje...