Dodaj do ulubionych

Ponoć, gdyby Rembertów się oderwał...

09.04.02, 09:25
Gdzieś (już nie pamiętam może na ZTM.news) wyczytałem, że gdyby Rembertów się
od Warszawy oderwał to:
143 i 153 do kasacji - zastąpienie przez 728.
415 - kasacja.
408 - do Marysina.
525 - kasacja, a 515 do Międzylesia.
Takie ponoć jakieś plany są ale... życie i tak wszystko skoryguje...
Obserwuj wątek
    • Gość: :(((( Re: Ponoć, gdyby Rembertów się oderwał... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.04.02, 18:30
      To klęska byłaby mam nadzieję że się nie oderwie chociażby dlatego :(((
    • Gość: ŁukaszK Re: Ponoć, gdyby Rembertów się oderwał... IP: *.piatka.o.k.pl / 10.0.0.* 09.04.02, 19:46
      d.z. napisał(a):

      > Gdzieś (już nie pamiętam może na ZTM.news) wyczytałem, że gdyby Rembertów się
      > od Warszawy oderwał to:
      > 143 i 153 do kasacji - zastąpienie przez 728.
      > 415 - kasacja.
      > 408 - do Marysina.
      > 525 - kasacja, a 515 do Międzylesia.
      > Takie ponoć jakieś plany są ale... życie i tak wszystko skoryguje...

      Plany i zasady... Gdy Rembertów odłączy się od W-wy,
      to ZTM nie będzie miał już obowiązku organizować tam
      komunikacji. Wtedy jak zapłaci, to będzie miał;
      jak nie, to nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka