22.03.05, 12:08
Drodzy,
z tego co zdążyłam zauważyć ten problem nie tylko mnie dotyczy... ale może
niektórzy z Was potrafią sobie z nim poradzic...? Co zrobić by odpędzić
gołębie od naszych balkonów? strzelać?

ps.
gdzieś widziałam kolorowe wiatraczki z jarmarku jako straszaki - ale nie o
takie rozwiązanie mi chodzi ;)
Obserwuj wątek
    • blacky35 Re: gołębie 22.03.05, 16:32
      well. To fak mam niezla bardache na balkonie i tez mnie nieraz denerwuja ale to
      sa stwotzonka i to z tycimitycimi mozdzkami wiec trudno miec do nich pretensje.
      Ja w tym roku juz zbastuje ale z tego co przyuwazylem (patrzac gdzie jestt
      grubo og ptasiego gowna) to sraja siedac na lampie. Tez bym tak robił na ich
      miejscu cieplutko i miło sobie tam srac. Trzeba cos tam wsadzic na okres
      ziimowy np jakis kawalek plastiku który by sie wygioł w ten sposób zeby
      uniemozliwił im tam siadanie. Z drugiej strony jak wszyscy tak zrobia to gdzie
      ptaszki beda sobie sraly w ciepełku
      • wenus2005 Re: gołębie 22.03.05, 16:41
        skoro jesteś takim wielbicielem stworzonek o małych rozumkach to postawię u
        siebie na balkonie kierunkowskaz do Ciebie, może podziała, hihihihi :)))

        a tak serio, to może sokolnik by tu pomógł...
    • anna6666 Re: gołębie 14.04.05, 21:25
      A moze do naszej orgietki dolaczyc golebie
    • pinokio11 Re: gołębie 15.04.05, 15:47
      Widzialem kiedys tamsme z kolcami, ktora umocowuje sie w miejscach, gdzie
      zbieraja sie golebie. Jednak w Posce chyba nie mozna tego kupic. A poza tym, co
      na to ekolodzy?
      • zzrobert Re: gołębie 15.04.05, 15:51
        Kolce mogą być plastikowe.

        Ale ten wygląd :( już tylko izolatorów będzie brakowało.
        • mietek_2005 Re: gołębie 16.04.05, 16:25
          Gołebie można zjeść, dlaczego od razu tępić.
          • zzrobert Re: gołębie 16.04.05, 16:42
            szczury także są jadalne a z mrówek Aborygeni robią napój.
            Co nie zmienia mojej negatywnej opinii o gołębiu zanieczyszczającym mi balkon.
            • anna6666 Re: gołębie 18.04.05, 11:31
              A hodujesz szczury?

              Hodowle zwierząt są ostatnio bardzo trendy w naszym apartamantowcu!

              • zzrobert Re: gołębie 18.04.05, 19:15
                Nic mi nie szura po domu więc pewnie nie.
          • wenus2005 Re: gołębie 18.04.05, 15:31
            brrry... gołębie są brudne... jak sobie tylko pomyślę... chyba przejdę na
            wegetarianizm
    • pinokio11 Re: gołębie 19.04.05, 18:01
      Fe, w sobote te obsrajdki zapaskudzily mi pranie!
      Moze jednak pomyslec o jakis wiatraczkach z jarmarku, bo inne metody walki
      chyba sa nierealne.
    • pinokio11 Re: gołębie 28.04.05, 16:33
      Jesli ktos znalazl skureczny sposob na nasze osiedlowe "obsrajdki", to moze by
      sie udzielil rad!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka