Dodaj do ulubionych

RATUNKU!!! HAŁAŚLIWI SĄSIEDZI!!!

IP: *.warszawa.opoka.net.pl 12.11.02, 09:03
Moje życie zamienia się w koszmar. Kilka dni temu do mieszkania naprzeciw
(sąsiadeujemy niestety przez ściane także) sprowadzili się bardzo hałaśliwi
dwaj panowie. Telewizor słyszę ciągle, panowie rozmawiając starają się go
przekrzyczeć. Słownictwo właściwie głównie na k..., ch..., p... Kiedy pani,
od której wynajmuję zwróciła im uwagę zaczęli jeszcze lepiej się zabawiać -
przyszli powalić mi pięściami w drzwi. Baaardzo zabawne. Czy znacie jakiś
sposób na takich ludzi (poza wzywaniem świadków i policji w sytuacjach
skrajnych)? Poradźcie mi coś, proszę.
Obserwuj wątek
    • Gość: Sumsiat Podpal im drzwi IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.11.02, 09:29
      no chyba, że mają Gerdę
    • antyka Re: RATUNKU!!! HAŁAŚLIWI SĄSIEDZI!!! 12.11.02, 09:30
      wyprowadz sie, bedzie jeszcze gorzej
      wiem z autopsji...
    • znawca Re: RATUNKU!!! HAŁAŚLIWI SĄSIEDZI!!! 12.11.02, 09:33
      Proponuję nasrać na wycieraczkę
    • Gość: hania Re: RATUNKU!!! HAŁAŚLIWI SĄSIEDZI!!! IP: *.pl 12.11.02, 20:25
      Dzwon do spoldzielni czy czegos co zarzadza blokiem. U nas w takiej sytuacji
      (ciagle imprezy w nocy itp) lokatorzy sie skarzyli i po jakims czasie wywalono
      palantow z mieszkania. Niestety od nowego roku akademickiego pojawili sie
      nastepni. Troche mniej uciazliwi, ale tez juz pare razy nam podpadli.
      Natychmiast zawiadamiamy nasza blokowa ochrone i ona dziala. Potem jak sie nie
      dadza wychowac, bedziemy dzialac tak jak poprzednio.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka