jecki.p 29.11.08, 18:37 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6006232,TVP__Unia_pisze_wlasna_historie_Europy__Bez_historii.html Rowniez stanowczo protestuje ! Nie ma ani slowa o udziale mojego wybitnego przodka w bitwie pod Roncesvalles ! j. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fan.club Przodek??? 29.11.08, 19:01 Ten od analyzy? Może jest za mały na miejsce w historii? Odpowiedz Link
konrad-walenrod Jeder sieht die Geschichte... 29.11.08, 19:27 Jeder sieht die Geschichte aus der Perspektive seines Nabels. (Wie soll man nun 27 europäische Nabel unter einen Hut bringen?) [Und nach 2030 auch noch den türkischen Nabel ?] {Bis dahin haben die Kurden ein freies Kurdistan mit UNO Sitz} / Aber die Frage der Armenier wird immer noch nicht gelöst sein / Odpowiedz Link
lepian4 Re: historia Europy 29.11.08, 20:10 Wybitny w Roncesvalles byl jedynie Suleiman ibn al-Arabi, ale to chyba zaden powod do dumy? Odpowiedz Link
jecki.p Ruskie, Tatary, Mongoly, Maury - 30.11.08, 11:19 czyz nie wszyscy oni nadaja sie na przodkow ja.nusza ? j. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Ruskie, Tatary, Mongoly, Maury - 30.11.08, 11:29 Ach jecki, ktos tak zacny, jak ty, powinien wiedziec, ze nie kazdy moze byc potomkiem Karola Wielkiego, Zreszta w Hiszpanii Twoj praprapradziadek byl zupelnie przypadkowo, bardziej zajety byl (20 lat) podbijaniem Sachsen. Co sklania do prostych wnioskow, iz bitewka "twojego przodka" ma nikla wartosc historyczna Jecki, byles juz w rodzimym Prüm? Odpowiedz Link
jecki.p Re: Ruskie, Tatary, Mongoly, Maury - 30.11.08, 11:51 lepian, leb u Ciebie zaiste rubaszny ! czyz mowil zem byl, iz Karolek to moj przodek ???!!! Moze jeszcze raz przeczytasz Wasc ? j. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Ruskie, Tatary, Mongoly, Maury - 30.11.08, 13:17 Przeczytalem jeszcze raz z wola jasnie Pana. Osmiele sie podsumowac me rozwazania: Nie Suleiman ibn al-Arabi, nie Karol Wielki... Jecki, bez obrazy twej poczciwej rodziny, wiecej zacnych pod Roncesvalles nie bylo. Wspomnialem Prüm, siedzibe zanego wodza spod Roncesvalles. Ktos zalozyl tam Eifelzoo, ktore bezczelnie gloso, iz wszyscy pochodzimy od malpy. Jecki, bij na alarm, czas poskromic plebej. Odpowiedz Link
jecki.p Re: Ruskie, Tatary, Mongoly, Maury - 30.11.08, 13:40 Sorry, aber das: "Jecki, bez obrazy twej poczciwej rodziny, wiecej zacnych pod Roncesvalles nie bylo." ist entweder eine böse Lüge, oder einfach nur Unwissenheit. j. Odpowiedz Link
jecki.p siehst Du, lepian: 30.11.08, 14:25 jednego zacnego jessi wymienia bez problemu... j. Odpowiedz Link
lepian4 Re: siehst Du, lepian: 30.11.08, 15:53 Powiedzmy, ze ten Markgraf der bretonischen Mark jest twoim przodkiem. Jak wyglada wasz Markgrafen-Wappen? Wystarczy, ze wymienisz przewage kolorow. Co z drugim przodkiem, tym po kadzieli? Ronald go zjadl, nach dem Bruch der Franken? Odpowiedz Link
lepian4 Re: siehst Du, lepian: 30.11.08, 16:23 Oczywiscie racja jest po twojej stronie. Odpowiedz Link
jecki.p Re: siehst Du, lepian: 30.11.08, 16:26 A niby to dlaczego mielibysmy tak powiedziec, drogi lepianie ? Jessi wymienila tylko jednego, o ile sobie przypominam (zaraz sprawdze), nawet WIKI wymienia 3 lub 4, jesli zas jest sie troche obeznanym w materii, znajdzie sie nawet ok. 30 zacnych druhow Karola. j. Odpowiedz Link
lepian4 Re: siehst Du, lepian: 30.11.08, 17:25 To Wiki jest dla ciebie kopalnia wiedzy o rodzinie? Respekt!!! Odpowiedz Link
jecki.p w moich kregach 30.11.08, 17:36 nazywa sie to (bardzo) tania demagogia. WIKI byla dla Ciebie, czyli dla lepiana, ktory twierdzil (myle sie?), jakoby nieznani byli zacni druhowie Karola... j. Odpowiedz Link
lepian4 Re: w moich kregach 30.11.08, 19:55 Rozmawialismy o zacnych kompanach, a nie o znanych. Wsrod Frankow duzo bylo znanych, zacnych zawsze brakowalo. To co z tym twoim Wappen? Po kolorach dojdziemy, czy byliscie tak zacni, jak opowiadasz Odpowiedz Link
lepian4 Re: w moich kregach 02.12.08, 04:38 Jacki, jestem gleboko zawiedziony. Coz, musze sie pogodzic z losem. Dzis kazdy, kto nie umie plywac i przeglada Wiki, uwazac bedzie, ze jest potomkiem Barbarossy. Odpowiedz Link
jecki.p Mociumpanie lepianie ! 02.12.08, 18:58 Nie wydawaj sie Waszmosc na posmiewisko - powaznie zadasz, bym wyjawil me nazwisko ???!!! j. Odpowiedz Link
lepian4 Re: Mociumpanie lepianie ! 03.12.08, 03:40 Ach, Wacpanie, prosze jedynie o kolory. Roland, byl bretonskim murgrabia, wiec nie powinienes miec z tym wiekszych problemow. Nawet Wiki cos na ten temet madrego powie Odpowiedz Link
konrad-walenrod Ich darf bitten! 30.11.08, 11:38 jecki.p napisał: czyz nie wszyscy oni nadaja sie na przodkow ja.nusza ? ----------------------------------- Odpowiedz Link
konrad-walenrod älteste deutsche Universität .... 29.11.08, 20:46 Jak braciom Czechom to wytłumaczyć? (...) und wird daher u.a. vom Brockhaus als älteste deutsche Universität bezeichnet, (...) de.wikipedia.org/wiki/Karls-Universit%C3%A4t_Prag Odpowiedz Link
annajustyna Re: historia Europy 30.11.08, 07:58 J., plebs nie ma swego miejsca w historii (tzn. ma - jako bezksztaltna tluszcza). Odpowiedz Link
jecki.p Re: historia Europy 30.11.08, 09:58 Wyjatkowo masz zupelna racje. Dlatego wlasnie twoich przodkow - tylko ze strony ojca - google nie wypluwa 891 694 razy... j. Odpowiedz Link
annajustyna Re: historia Europy 30.11.08, 10:03 No nie wiem - mojego wypluwa prawie 53 miliony razy: www.google.de/search?hl=de&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ade%3Aofficial&hs=FQi&q=gott&btnG=Suche&meta= Odpowiedz Link
annajustyna Re: historia Europy 30.11.08, 10:08 Nie, moj drogi, warijacie. To przeciez w peenym sensie przodek kazdego z nas. Gdybys mial tak zacnych przodkow - jak twierdzisz - to nie mudialbys sie w tak zalosny sposob podbudowywac w necie. Myslisz, ze Albert albo Prinz Charles tez takie bzdury na forach wypisuja? Odpowiedz Link
jecki.p Re: historia Europy 30.11.08, 10:37 widzisz, pikusia, roznica miedzy nami polega na tym, ze ja WIEM, co Charles wypisuje pod jakim nickiem... j. Odpowiedz Link
annajustyna Re: historia Europy 30.11.08, 10:38 Sugerujesz, ze Charles jest wsrod nas? Wow! Odpowiedz Link
jecki.p Re: historia Europy 30.11.08, 10:46 1) Nie sadze, ze potrafilabys to przeczytac, nawet gdybys wiedziala, gdzie szukac. 2) Gdyby udalo ci sie jednak przeczytac, na pewno nie zrozumialabys tresci... j. Odpowiedz Link
ja.nusz Re: historia Europy 30.11.08, 10:14 jecki.p napisał: > Wyjatkowo masz zupelna racje. Dlatego wlasnie twoich przodkow - tylko ze strony > ojca - google nie wypluwa 891 694 razy... > > j. Zapomniałeś wkleić link. Odpowiedz Link
jecki.p Re: historia Europy 30.11.08, 10:38 jeszcze tego brakowalo, drogi ja.nuszu ! j. Odpowiedz Link
annajustyna J., a to tez Twoj krewny? 30.11.08, 15:09 pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Pa%C5%BAdzioch Odpowiedz Link
magnusg Re: historia Europy 30.11.08, 21:11 Ten watek juz wybitnie pokazuje, ze to forum, to juz tylko terapia zabijania czasu dla kilku bezrobotnych i emnerytow.Zenujacy poziom i brednie jak w jakims wariatkowie. Powazny i fajny temat.A dyskusja na poziomie debilnych alkoholikow. Z malymi wyjatkami(jessi,aanajustyna,kilka innych osob) userzy tego forum powinni sie zastanowic powaznie nad sensem swojego marnego zycia i tych wypocin, ktore tu produkuja. Quzwa-co za debilna dzieciniada. Odpowiedz Link
jessi_a Re: historia Europy 30.11.08, 22:55 temat ciekawy, masz racje. Moze rozpoczniesz? Odpowiedz Link