Dodaj do ulubionych

historia Europy

29.11.08, 18:37
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6006232,TVP__Unia_pisze_wlasna_historie_Europy__Bez_historii.html
Rowniez stanowczo protestuje ! Nie ma ani slowa o udziale mojego wybitnego
przodka w bitwie pod Roncesvalles !

j.
Obserwuj wątek
    • gadupa przodek 29.11.08, 18:42
      A co, ceglowka jego przed stocznia zabila?
    • fan.club Przodek??? 29.11.08, 19:01
      Ten od analyzy? Może jest za mały na miejsce w historii?
    • konrad-walenrod Jeder sieht die Geschichte... 29.11.08, 19:27


      Jeder sieht die Geschichte aus der Perspektive seines Nabels.

      (Wie soll man nun 27 europäische Nabel unter einen Hut bringen?)

      [Und nach 2030 auch noch den türkischen Nabel ?]

      {Bis dahin haben die Kurden ein freies Kurdistan mit UNO Sitz}

      / Aber die Frage der Armenier wird immer noch nicht gelöst sein /
    • lepian4 Re: historia Europy 29.11.08, 20:10
      Wybitny w Roncesvalles byl jedynie Suleiman ibn al-Arabi, ale to
      chyba zaden powod do dumy?
      • jecki.p jak mozesz, lepianie ?! 29.11.08, 20:51
        - to byl przodek ja.nusza

        smile
        j.
        • lepian4 Re: jak mozesz, lepianie ?! 30.11.08, 11:05
          To Ruski juz tam byli?
          • jecki.p Ruskie, Tatary, Mongoly, Maury - 30.11.08, 11:19
            czyz nie wszyscy oni nadaja sie na przodkow ja.nusza ?
            smile
            j.
            • lepian4 Re: Ruskie, Tatary, Mongoly, Maury - 30.11.08, 11:29
              Ach jecki, ktos tak zacny, jak ty, powinien wiedziec, ze nie kazdy
              moze byc potomkiem Karola Wielkiego,

              Zreszta w Hiszpanii Twoj praprapradziadek byl zupelnie przypadkowo,
              bardziej zajety byl (20 lat) podbijaniem Sachsen. Co sklania do
              prostych wnioskow, iz bitewka "twojego przodka" ma nikla wartosc
              historyczna

              Jecki, byles juz w rodzimym Prüm?
              • jecki.p Re: Ruskie, Tatary, Mongoly, Maury - 30.11.08, 11:51
                lepian, leb u Ciebie zaiste rubaszny !
                czyz mowil zem byl, iz Karolek to moj przodek ???!!!
                Moze jeszcze raz przeczytasz Wasc ?

                j.
                • lepian4 Re: Ruskie, Tatary, Mongoly, Maury - 30.11.08, 13:17
                  Przeczytalem jeszcze raz z wola jasnie Pana.
                  Osmiele sie podsumowac me rozwazania: Nie Suleiman ibn al-Arabi, nie
                  Karol Wielki...
                  Jecki, bez obrazy twej poczciwej rodziny, wiecej zacnych pod
                  Roncesvalles nie bylo. Wspomnialem Prüm, siedzibe zanego wodza spod
                  Roncesvalles. Ktos zalozyl tam Eifelzoo, ktore bezczelnie gloso, iz
                  wszyscy pochodzimy od malpy. Jecki, bij na alarm, czas poskromic
                  plebej.
                  • jecki.p Re: Ruskie, Tatary, Mongoly, Maury - 30.11.08, 13:40
                    Sorry, aber das:
                    "Jecki, bez obrazy twej poczciwej rodziny, wiecej zacnych pod
                    Roncesvalles nie bylo." ist entweder eine böse Lüge, oder einfach nur Unwissenheit.
                    smile
                    j.
                    • jessi_a pozostaje nam tylko 30.11.08, 14:09
                      Chanson de Roland zaintonowac.
                      • fan.club To jecki ma na imię Roland!? 30.11.08, 14:11
                      • jecki.p siehst Du, lepian: 30.11.08, 14:25
                        jednego zacnego jessi wymienia bez problemu...
                        smile
                        j.
                        • lepian4 Re: siehst Du, lepian: 30.11.08, 15:53
                          Powiedzmy, ze ten Markgraf der bretonischen Mark jest twoim
                          przodkiem. Jak wyglada wasz Markgrafen-Wappen? Wystarczy, ze
                          wymienisz przewage kolorow. Co z drugim przodkiem, tym po kadzieli?
                          Ronald go zjadl, nach dem Bruch der Franken?
                          • annajustyna Re: siehst Du, lepian: 30.11.08, 16:07
                            RoNald czy RoLand?
                            • lepian4 Re: siehst Du, lepian: 30.11.08, 16:23
                              Oczywiscie racja jest po twojej stronie.
                          • jecki.p Re: siehst Du, lepian: 30.11.08, 16:26
                            A niby to dlaczego mielibysmy tak powiedziec, drogi lepianie ?
                            Jessi wymienila tylko jednego, o ile sobie przypominam (zaraz sprawdze), nawet
                            WIKI wymienia 3 lub 4, jesli zas jest sie troche obeznanym w materii, znajdzie
                            sie nawet ok. 30 zacnych druhow Karola.
                            smile
                            j.
                            • lepian4 Re: siehst Du, lepian: 30.11.08, 17:25
                              To Wiki jest dla ciebie kopalnia wiedzy o rodzinie? Respekt!!!
                              • jecki.p w moich kregach 30.11.08, 17:36
                                nazywa sie to (bardzo) tania demagogia. smile
                                WIKI byla dla Ciebie, czyli dla lepiana, ktory twierdzil (myle sie?), jakoby
                                nieznani byli zacni druhowie Karola...
                                j.
                                • lepian4 Re: w moich kregach 30.11.08, 19:55
                                  Rozmawialismy o zacnych kompanach, a nie o znanych. Wsrod Frankow
                                  duzo bylo znanych, zacnych zawsze brakowalo.
                                  To co z tym twoim Wappen? Po kolorach dojdziemy, czy byliscie tak
                                  zacni, jak opowiadasz
                                • lepian4 Re: w moich kregach 02.12.08, 04:38
                                  Jacki, jestem gleboko zawiedziony. Coz, musze sie pogodzic z losem.
                                  Dzis kazdy, kto nie umie plywac i przeglada Wiki, uwazac bedzie, ze
                                  jest potomkiem Barbarossy.
                                  • jecki.p Mociumpanie lepianie ! 02.12.08, 18:58
                                    Nie wydawaj sie Waszmosc na posmiewisko -
                                    powaznie zadasz, bym wyjawil me nazwisko ???!!!

                                    j.
                                    • lepian4 Re: Mociumpanie lepianie ! 03.12.08, 03:40
                                      Ach, Wacpanie, prosze jedynie o kolory. Roland, byl bretonskim
                                      murgrabia, wiec nie powinienes miec z tym wiekszych problemow. Nawet
                                      Wiki cos na ten temet madrego powie
            • konrad-walenrod Ich darf bitten! 30.11.08, 11:38

              jecki.p napisał:

              czyz nie wszyscy oni nadaja sie na przodkow ja.nusza ?
              -----------------------------------
    • konrad-walenrod älteste deutsche Universität .... 29.11.08, 20:46


      Jak braciom Czechom to wytłumaczyć?

      (...)
      und wird daher u.a. vom Brockhaus als älteste deutsche Universität bezeichnet,
      (...)

      de.wikipedia.org/wiki/Karls-Universit%C3%A4t_Prag
    • annajustyna Re: historia Europy 30.11.08, 07:58
      J., plebs nie ma swego miejsca w historii (tzn. ma - jako bezksztaltna tluszczatongue_out).
      • jecki.p Re: historia Europy 30.11.08, 09:58
        Wyjatkowo masz zupelna racje. Dlatego wlasnie twoich przodkow - tylko ze strony
        ojca - google nie wypluwa 891 694 razy...
        smile
        j.
        • annajustyna Re: historia Europy 30.11.08, 10:03
          No nie wiem - mojego wypluwa prawie 53 miliony razy:
          www.google.de/search?hl=de&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ade%3Aofficial&hs=FQi&q=gott&btnG=Suche&meta=
          • jecki.p Re: historia Europy 30.11.08, 10:05
            Sowas nennt man Gotteslästerung.

            j.
            • annajustyna Re: historia Europy 30.11.08, 10:08
              Nie, moj drogi, warijacietongue_out. To przeciez w peenym sensie przodek kazdego z nas.
              Gdybys mial tak zacnych przodkow - jak twierdzisz - to nie mudialbys sie w tak
              zalosny sposob podbudowywac w necie. Myslisz, ze Albert albo Prinz Charles tez
              takie bzdury na forach wypisuja?
              • jecki.p Re: historia Europy 30.11.08, 10:37
                widzisz, pikusia, roznica miedzy nami polega na tym, ze ja WIEM, co Charles
                wypisuje pod jakim nickiem...
                smile
                j.
                • annajustyna Re: historia Europy 30.11.08, 10:38
                  Sugerujesz, ze Charles jest wsrod nas? Wow!
                  • jecki.p Re: historia Europy 30.11.08, 10:46
                    1)
                    Nie sadze, ze potrafilabys to przeczytac, nawet gdybys wiedziala, gdzie szukac.
                    2)
                    Gdyby udalo ci sie jednak przeczytac, na pewno nie zrozumialabys tresci...
                    j.
                    • annajustyna Re: historia Europy 30.11.08, 10:48
                      Wciaz pisze o tamponach?
        • ja.nusz Re: historia Europy 30.11.08, 10:14
          jecki.p napisał:

          > Wyjatkowo masz zupelna racje. Dlatego wlasnie twoich przodkow - tylko ze strony
          > ojca - google nie wypluwa 891 694 razy...
          > smile
          > j.

          Zapomniałeś wkleić link.
          • annajustyna Re: historia Europy 30.11.08, 10:17
            Pewnie byl to szewczyk Dratewkatongue_out.
          • jecki.p Re: historia Europy 30.11.08, 10:38
            jeszcze tego brakowalo, drogi ja.nuszu !

            j.
    • annajustyna J., a to tez Twoj krewny? 30.11.08, 15:09
      pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Pa%C5%BAdzioch
    • magnusg Re: historia Europy 30.11.08, 21:11
      Ten watek juz wybitnie pokazuje, ze to forum, to juz tylko terapia
      zabijania czasu dla kilku bezrobotnych i emnerytow.Zenujacy poziom i
      brednie jak w jakims wariatkowie.

      Powazny i fajny temat.A dyskusja na poziomie debilnych alkoholikow.
      Z malymi wyjatkami(jessi,aanajustyna,kilka innych osob) userzy tego
      forum powinni sie zastanowic powaznie nad sensem swojego marnego
      zycia i tych wypocin, ktore tu produkuja.
      Quzwa-co za debilna dzieciniada.
      • fan.club Willkomen im Club, Herr magnusg! 30.11.08, 22:11
      • jessi_a Re: historia Europy 30.11.08, 22:55
        temat ciekawy, masz racje.
        Moze rozpoczniesz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka