kikarz
18.11.09, 23:22
Słowo "dla" istnieje w języku polskim i należy go używać. Natomiast
w naszym mieście poprawność językowa polega na unikaniu za wszelką
cenę tego wyrazu i dochodzi do śmiesznych sformułowań typu: "parking
klientom sklepu" albo "toster dzieciom". Ja się pytam co ten parking
zrobił klientom, a ten toster dzieciom?
Perking jest DLA klientów a toster DLA dzieci
Dziekuję za uwagę :)