Dodaj do ulubionych

Ne ma wze Paraski;(

23.02.10, 09:24
Z wielkim żalem i bólem, ale i nadzieją na zmartwychwstanie
umarłych, informujemy, że dzisiejszego poranka odeszła do swego
Iwana, nasza ukochana mama, babcia, prabacia, pra pra babcia -
Paraskiewa Grygoruk. WIECZNAJA PAMIAT !
Obserwuj wątek
    • obserwer11 Re: Ne ma wze Paraski;( 23.02.10, 19:20
      + Wiecznaja Pamiat' +
      • obserwer11 Re: Ne ma wzhe ;( 01.08.10, 11:33
        Dziś pohorony w Pluticz u "Czuczorowych"
        • obserwer11 Re: Ne ma wzhe ;( 17.01.11, 20:45
          Odoszli od nas mołodszy i starejszy, tak chutko ubywajet nam żyteliej Pluticz.
          I Babcia Alutki, Sania Miniewskij a teper Iwan Mironowych z żonkoju wmiestie +++
          • ja-alutka Wiecznaja pamiat' 19.01.11, 20:41
            Dziękuję Obserwerze...
            • 11rewresbo Re: Wiecznaja pamiat' 19.08.11, 07:45
              Kolejny mieszkaniec Plytycz odszedł...+
              plfoto.com/zdjecie,ludzie,zdjecie,2127015.html
              • obserwer11 Re: Wiecznaja pamiat' 12.03.12, 21:15
                Parasia moja susiedka Wasiluk / Chilimonowa/
                • obserwer11 Re: Wiecznaja pamiat' 27.07.12, 17:46
                  Ciocia Mańka Medarowa +++ (9 lipca)
                  • obserwer11 Re: Wiecznaja pamiat' 10.09.12, 05:56
                    Władek Korpacz "Galanto" [']

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka