Dodaj do ulubionych

dentysta, stomatolog białystok

17.05.12, 12:48
Wszystkie watki w tym temacie się zestarzały więc zacznę nowy.Kogo z dentystów polecacie.
Ja polecam gabinet na Św.Rocha 12 lok.12
Pan Artur Anielski , jest nawet strona : www.stomatolog.totalh.net/
Byłam niedawno,nie bolało, szybko miło w centrum super materiały i co ważne tanio.
Obserwuj wątek
    • rika148 Re: dentysta, stomatolog białystok 17.05.12, 18:09
      Słaby z Ciebie dentysta , masz mało pacjentów , skoro nie stać Ciebie na płatną reklamę , także raczej trzeba Ciebie omijać z daleka...........

kwiatekplatek napisał(a):

> Wszystkie watki w tym temacie się zestarzały więc zacznę nowy.Kogo z dentystów
      > polecacie.
      > Ja polecam gabinet na Św.Rocha 12 lok.12
      > Pan Artur Anielski , jest nawet strona : www.stomatolog.totalh.net/
      > Byłam niedawno,nie bolało, szybko miło w centrum super materiały i co ważne tan
      > io.
      • madzik.z Re: dentysta, stomatolog białystok 28.07.14, 18:01
        Ja polecam pana Anielskiego . Szybko i tanio i jako jedyny zajął isę moją sprawą. Gdzie NIE POLECAM SUPERNOVA CLINIC na ul.Warszawska !!! Zostawili mnie z problemem i nie zapewnili opieki , na czas udało mi się dostać antybiotyk, bo skonczyłoby się strasznie . Na Warszawskiej właścicielka nei szanuje klientów, nie przyjmuje na czas , olewa ich bo ma swoje sprawy. Nie wydała mi moich dokumentów ani zwrotu zaliczki ( duzej sumy !!!) i nikt nie jest w stanie zająć się powaznym tematem. P Anielski przynajmniej opatrzył i zadbał by problem nie postępował dalej . U p.Anielskiego szybko i tanio
    • Gość: Patryk Re: dentysta, stomatolog białystok IP: *.bialystok.vectranet.pl 22.07.13, 15:27
      Byłem w wielu tzw. poradniach stomatologicznych, na wielu fotelach siedziałem (genetycznie słabe zęby, ale od dłuższego czasu upodobałem sobie Czar-Dent (www.czar-dent.pl). Po pierwsze - standardy obslugi na najwyższym poziomie, po drugie - lekarze naprawdę są profesjonalni, po trzecie - pierwszy raz spotkałem się z tak dobrze wyposażonym gabinetem (mimo sporej liczby wizyt w różnych gabinbetach, tutaj nie wiedziałem co do czego służy).
    • ewela444 Re: dentysta, stomatolog białystok 22.05.14, 13:48
      A ja już kilkukrotnie kiedy ktoś tutaj pyta, polecam dr Olszańską z Alei Piłsudskiego. Nie będę się rozpisywać, bo każdy kto raz u niej był wraca. Bardzo ciepła osoba i dokładna. Ma gabinet przy banku millenium.
        • 4szymek Re: dentysta, stomatolog białystok 18.09.14, 12:01
          ja z kolei mogę polecić dr Ewę Popławską Chańko. Przyjmuje na Porzeczkowej 14. Wg mnie to idealny dentysta, bo oprócz tego, że umie wiercić bezboleśnie, to jeszcze jest bardzo sympatyczna :-). Nie mogę wypowiedzieć się na temt innych lekarzy, bo szczerze, nie korzystam z ich usług (nie neguję więc ich pracy, bo może się okazać, że oskarżam kogoś, kto na to nie zasługuje). Z czystym sumieniem polecam jednak dr Ewę. Pozdrawiam też recepcjonistki z Porzeczkowej!!! :-)
          • liley11 Re: dentysta, stomatolog białystok 04.10.14, 09:48
            Ja niestety nie polecam dentystki na ulicy Legionowej na przeciw Famy, ma na imie Zofia - nie pamietam nazwiska. Jest przemila. Boi sie dawac znieczulenie i meczy pacjenta borujac wielkie dziury i udajac ze to juz koniec. Jest wolna w pracy, bo bardzo dokladna ale czasem szczeka boli bardziej od trzymania rozdziawnionej przez godzine. Uzywa tez starych technik leczenia. Nie dosc, ze zostalam zbywana kiedy prosilam o znieczulenie i przezywalam katusze na zywca, to przegrzala mi miazge w zebie innym razem (juz w wymuszonym znieczuleniu) i ludzie nawet nie wiecie JAKI to bol przeszywajacy jak szydlo glowe, nagle wykrecajacy cialem!!! Wygladalam jak padaczkowiec z drgawkami przez kolejne 2(!) dni! Zab czylam do dwoch miesiecy po leczeniu, jakby byl nie moj!!! Wszystko przez to, ze czyscila zab nieprawidlowym wiertlem!!!

Pani Zofia bylaby nadal bardzo dobrym dentysta, gdyby troche sie doksztalcala i sluchala pacjetna.... Nigdy ale to przenidgy do niej nie pojde po tych katuszsch.

Na skonczenie leczenia zebow poszlam do mlodej dentystki. Zalatwila mi wszystko bezbolesnie w 20 minut i efekt jest nie gorszy niz Pani Zofii.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka