baronowa31 01.03.05, 22:25 Czy tu się Białystok kończy czy zaczyna? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
habitus Re: Wysoki Stoczek 01.03.05, 22:26 Stamtąd się stoczył i roztoczył w dolinie. :) Czyli początek. Odpowiedz Link Zgłoś
baronowa31 Re: Wysoki Stoczek 01.03.05, 22:29 habitus napisała: > Stamtąd się stoczył i roztoczył w dolinie. :) Czyli początek. i już mi lepiej:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szwoleżewrowie Re: Wysoki Stoczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.05, 22:55 TAM właśnie upadłem Duchem pragnienia nawiedzon powstałem Upadłem po raz drugi I zgubiłem szlugi Odpowiedz Link Zgłoś
koczisss Re: Wysoki Stoczek 02.03.05, 01:20 Kończy, a jakże!!! 20 lat temu to krowy pasły się tu gdzie są teraz bloki:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aneta Re: Wysoki Stoczek IP: 81.15.254.* 02.03.05, 07:32 Dal mnie tu się zaczyna:) Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Wysoki Stoczek 02.03.05, 14:40 wystarczy zobaczyć kiedy pojawiła się tu zabudowa:) Odpowiedz Link Zgłoś