Dodaj do ulubionych

Wysoki Stoczek

01.03.05, 22:25
Czy tu się Białystok kończy czy zaczyna?
Obserwuj wątek
    • habitus Re: Wysoki Stoczek 01.03.05, 22:26
      Stamtąd się stoczył i roztoczył w dolinie. :) Czyli początek.
      • baronowa31 Re: Wysoki Stoczek 01.03.05, 22:29
        habitus napisała:

        > Stamtąd się stoczył i roztoczył w dolinie. :) Czyli początek.
        i już mi lepiej:))
        • Gość: szwoleżewrowie Re: Wysoki Stoczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.05, 22:55
          TAM właśnie upadłem
          Duchem pragnienia nawiedzon powstałem
          Upadłem po raz drugi
          I zgubiłem szlugi
    • koczisss Re: Wysoki Stoczek 02.03.05, 01:20
      Kończy, a jakże!!!
      20 lat temu to krowy pasły się tu gdzie są teraz bloki:)))
      • Gość: Aneta Re: Wysoki Stoczek IP: 81.15.254.* 02.03.05, 07:32
        Dal mnie tu się zaczyna:)
        • nekroskop88 Re: Wysoki Stoczek 02.03.05, 11:47
          a dla mnie jest w środku ;)
          • alex.4 Re: Wysoki Stoczek 02.03.05, 14:40
            wystarczy zobaczyć kiedy pojawiła się tu zabudowa:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka