Dodaj do ulubionych

Juwenalia 2005

19.04.05, 16:23
Co, gdzie, kiedy, jak i czy w ogóle? :)
Obserwuj wątek
    • colour-ize Re: Juwenalia 2005 20.04.05, 10:05
      Nikt i nic? :)
      • Gość: obuszek Re: Juwenalia 2005 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.05, 13:13
        słyszałem że w końcu się dogadali i będą robić wspólnie, ale żadnych szczegułów
        nie znam
        • colour-ize Re: Juwenalia 2005 05.05.05, 21:39
          Dzięki :)

          Ktokolwiek inny?
    • kaliszrychu Re: Juwenalia 2005 27.05.05, 08:20
      na pewno będzie wtopa
      • Gość: grisza Re: Juwenalia 2005 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.05, 00:54
        ma byc Daab Proletariat i Piersi
    • Gość: picatchoo Re: Juwenalia 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.05, 10:51
      ja tyż zakładałam taki topic i tu jest kilka infor.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=52&w=23756712
      tak sobie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka