colour-ize 19.04.05, 16:23 Co, gdzie, kiedy, jak i czy w ogóle? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: obuszek Re: Juwenalia 2005 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.05, 13:13 słyszałem że w końcu się dogadali i będą robić wspólnie, ale żadnych szczegułów nie znam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grisza Re: Juwenalia 2005 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.05, 00:54 ma byc Daab Proletariat i Piersi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: picatchoo Re: Juwenalia 2005 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.05, 10:51 ja tyż zakładałam taki topic i tu jest kilka infor. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=52&w=23756712 tak sobie Odpowiedz Link Zgłoś