Dodaj do ulubionych

Zalew w Sokółce

02.06.06, 14:57
Kiedyś w waszym miasteczku byłem na koloniach. Był tam zalew i ośrodek sportowy. Ciekaw jestem co tam teraz jest i jak to wszystko wygląda. Proszę o jakieś opisy a jak można to zdjęcie z tamtego miejsca.
Obserwuj wątek
    • icem Re: Zalew w Sokółce 04.06.06, 10:20
      W naszym miasteczku nadal jest piękny zalew, szczególnie jest piekny z pewnej
      odległości ;D Tylko zastanawim się co Ty tu robiłes na koloniach, bo ja sobie
      niewyobrażam kilku dni spędzonych tutaj :P
      • sp.z.o.o Re: Zalew w Sokółce 07.06.06, 09:20
        Na koloniach byłem jak miałem 9lat w1989r. więc nie wiele pamiętam. A co robiliśmy? Przeważnie to siedzieliśmy na miejscu, nad wodą, ale też były różne wycieczki np. do Bohenik. A co teraz się znajduje w tym ośrodku. Jak to tam teraz wygląda? Pamiętam, że był tam dość spory budynek parterowy, z wypożyczalnia sprzętu do pływania, obok plac do gry w siatkówkę.
      • sp.z.o.o Re: Zalew w Sokółce 07.06.06, 09:34
        Obocznie mieszkała tam taka pani co strasznie nas ganiała. Miała dwa groźne psy, a jak piłka nam wpadała na jej działkę to ją przebijała widłami.Pamiętam też duży piękny kościół (chyba z witrażmi). Byłem tam 2tyg. i wbrew pozoru nie nudziłem się i mile wspominam ten pobyt. Ale co tu gadać przecież były to inne czasy.
    • icem Re: Zalew w Sokółce 11.06.06, 13:02
      Sprzęt nadal jest, zapewne ten sam co za Twoich dawnych koloni. W siatkówke
      nadal można pograć, a czy nadal mieszka pani z widłami to niestety nie wiem, oby
      juz nie miała wideł ;-) No to Sokółka zaprasza nadal na kolonie ;]
      A co do Kundzina, woda nadal czysta szczegolnie na basenie wodnym w którym
      jeszcze trwają prace z wydobyciem żwiru ;-) Ale niestety za głęboka woda na
      pluski w wodzie. A reszta jeszcze nadal nadaje sie do plusków, oczywiście na
      własne ryzyko, bo kąpiel jest nadal tam zabroniona. Ale rownież zapraszamy :-)
      • romanpidlaszuk Zalew w Sokółce 12.06.06, 19:00
        A co do Kundzina, woda nadal czysta szczegolnie na basenie wodnym w którym
        jeszcze trwają prace z wydobyciem żwiru ;-) Ale niestety za głęboka woda na
        pluski w wodzie. A reszta jeszcze nadal nadaje sie do plusków, oczywiście na
        własne ryzyko, bo kąpiel jest nadal tam zabroniona. Ale rownież zapraszamy :-)

-----------------------------
        Zgadza sie,zwirownie zalane woda sa bardzo niebezpieczne,kapac sie powinno
        tylko w miejscach wyznaczonych jezeli takie sa.
        Jak tam bylem lata wstecz to z jednej strony bylo cos na ksztalt niewielkiej
        plazy a woda byla krystalicznie czysta.

• sp.z.o.o Re: Zalew w Sokółce 04.07.06, 10:17
              Już chcę podziękować. Mam pewien sentyment do Waszego regionu bo niedość, że kiedyś, kiedyś byłem w Sokółce na koloniach to też parę lat temu odbywałem służbę wojskową w Kuźnicy.
              • icem Re: Zalew w Sokółce 07.07.06, 09:05
                A ja już żałuje że niewziełam aparatu jak byłam na zielonym :( Ale zdam relacje
                co sie tam dzieje-----> nic sie nie dzieje :-] Pare starszaków sączy browarka w
                cieniu, 2 osoby sie opalają. Rowerek wodny, zapewne ten sam co co podczas Twoich
                kolonii i nawet motorówka przypominająca łajbe, ciągnąca jakiegos śmiałka na
                nartach wodnych. Mostek z "brzuchem" na dnie, więc już bez możliwości wejścia na
                niego. I zaplanowane mistrzostwa skóterów wodnych, których zapewne nikt nie
                chciał organizować. No ale napewno sa najbardziej z tego "zadowoleni" rybacy,
                którzy jako jedyni mogli sie cieszyc zalewem sokólskim.
                  • kukuuu Re: Zalew w Sokółce 05.10.06, 14:34
                    hej, ja bylam w sokolce w tym roku poraz drugi, bylam nad zalewem sokolskim i w
                    kundzinie, tam woda jest przezroczyscie czysta, mam ze 2 zdjecia jak chcesz to
                    ci je podesle, a skad jestes, ze wyslali cie na kolonie do sokolki, ja
                    jezdzilam na kolonie w gory lub nad morze kolobrzeg, gdansk, lebork, szklarska
                    poreba i inne, musisz miec mile wspomnienia z kolonii jak masz taki sentymemt
                    dla tego miasta, pozdrawiam pa
                    • konfederata Kolonie 20.06.07, 06:49
                      też mi coś w Góry, Nad Morze ? przeludnienie !
                      jak byłem harcerzem jeździliśmy na obóz do Doktorc nad rzeką Narew ,
                      las sosnowy, mała plaża - cisza, spokój:-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka