Dodaj do ulubionych

Rewelacje Fuckt-u

17.06.06, 10:10
"Przestańcie robić to na moich oczach
Opanujcie się! Toż to Sodoma i Gomora! - oburza się pani Halina (85 l.) z Białegostoku. Wyuzdane pary z tego miasta upodobały sobie okolice jej domu. Młodzi ludzie przyjeżdżają tu w nocy samochodami, parkują i fundują sobie chwile rozkoszy, a mieszkańcom - bulwersujące widowisko."

I jestem ciekaw, czy to prawda i się pieprzą w miejscach publicznych.
Obserwuj wątek
    • bobromotyl Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 17:13
      a tak właświe to niby gdzie to się odbywa?
      • bialostoczanin Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 20:08
        też jestem ciekaw :D
    • nekroskop88 Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 20:11
      A pani Halina to nie ma co robić, tylko siedzi i podgląda wszystkich? :P
      • bialostoczanin Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 20:23
        wiesz..takie pani Haliny to więcej wiedzą o Tobie a niżeli Ty :)

        są i takie panie Haliny które potrafią niemal całe życie spędzić na kursach
        okno...wizjer...
      • Gość: Z.P. Re: Rewelacje Fuckt-u IP: *.elpos.net 17.06.06, 22:54
        Diaspory donoszą:..
        .polski katolicyzm ma
        silne korzenie w prymitywnej dewocji...
        _________________
        Gratuluję nekroskop poziomu.
        • nekroskop88 Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 23:23
          O, przyszły jedyne i słuszne poglądy. Coś ci się pomyliło z tą diasporą.
          • Gość: Z.P. Re: Rewelacje Fuckt-u IP: *.elpos.net 17.06.06, 23:35
            Że niby co się pomyliło?
            • nekroskop88 Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 23:37
              No nie wiem, sugerujesz, że jestem powiązany w jakiś sposób ze środowiskami
              żydowskimi? Czy może po prostu się mylę?
              • Gość: Z.P. Re: Rewelacje Fuckt-u IP: *.elpos.net 17.06.06, 23:38
                Po prostu się mylisz.
                • nekroskop88 Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 23:39
                  Cieszę się. Więc w jakim celu użyłeś stwierdzenia 'diaspory donoszą'?
                  • Gość: Z.P. Re: Rewelacje Fuckt-u IP: *.elpos.net 17.06.06, 23:40
                    Przecież nie pisałem: diaspory żydowskie donoszą.
                    • nekroskop88 Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 23:41
                      Oczywiście. Jestem przewrażliwiony.
                    • zewsi Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 23:50
                      A które diaspory miałeś na myśli?
    • mctiggle Fuckt you 17.06.06, 21:18
      widziałem kiedyś taką parę w lasku za nowym miastem.
      robli to na jeźdźca w samochodzie i wogóle nie byli skrępowani przejeżdzjącymi rowerzystami.

      zaręczam, ża nie trzeba być panią Haliną
      • stefan.bialystok Re: Fuckt you 17.06.06, 23:08
        Kupiłem (ze względu na ten artykuł) i pisało, że koło Krywlan, i na skrzyżowaniu Ciołkowskiego i Jurowieckiej.
        • zewsi Re: Fuckt you 17.06.06, 23:12
          Tak, na skrzyżowaniu Ciołkowskiego i Jurowieckiej robią to najczęściej :-)
          • sith_df Re: Fuckt you 17.06.06, 23:15
            Ot i rewelacje. Ludzie, czy Wam sie nudziu czy jak? Niemacie co robic (albo z
            kim?) i podgladacie innych? Ta Pani Halina tez jakąś taką dewotką mi sie wydaje,
            ale coz, takie czasy;/ Mi tam to nie przeszkadza. A czy Wy ludzie nie wiecie,ze
            najlepsza frajda to uprawiac seks w miejscu p[ublicznym (powiedzmy).
            • bialostoczanin Re: Fuckt you 17.06.06, 23:21
              a pani Halina też " kiedyś była piękna i tak mocno kochała..."

              szkoda że teraz tylko zazrość...mam nadzieję że mi tak nie przyjdzie żyć... i
              nawet jak już sam nie będę mógł to nie będę zły na tych co mogą :)....

              lato leci... kochajmy się ... na rogu Jurowieckiej i Ciołkowskiego :)
              • nekroskop88 Re: Fuckt you 17.06.06, 23:23
                Skoro pani Halina widzi co się dzieje na skrzyżowaniu Jurowieckiej i
                Ciołkowskiego to pewnie mieszka w okolicy ul. Gedymina?
                • bialostoczanin Re: Fuckt you 17.06.06, 23:29
                  przepraszam...Giedymina :)
                  • nekroskop88 Re: Fuckt you 17.06.06, 23:30
                    Giedymina, niech będzie ;-)
                    • stefan.bialystok Re: Fuckt you 17.06.06, 23:31
                      Pewnie Fuckt znowu jątrzy.
    • bobromotyl Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 23:37
      a niech nam białostoczan przybywa x]
    • sith_df Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 23:39
      Wlasnie, niecha nam Bialostoczan przybywa:)
      • bialostoczanin Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 23:46
        będzie nas 300 000 tysięcy :D ... i ja się ucieszę :D
        a i może jakiś nowy talent piłkarski się urodzi...a by się przydał :)
        i będą nowi podatnicy :) nowi rowerzyści...

        KOCHAJMY SIĘ :)
        • sith_df Re: Rewelacje Fuckt-u 17.06.06, 23:47
          Oby pilkarz czy cus takiego, byle nie nowy Cesarz Roman G...
    • Gość: q Re: Rewelacje Fuckt-u IP: 195.177.197.* 17.06.06, 23:51
      oto prawdziwi milosierni chrzescijanie - dziela sie z innymi swoim szczesciem ;)
      • stefan.bialystok Re: Rewelacje Fuckt-u 18.06.06, 15:39
        Sorki pisało o skrzyżowaniu Ciołkowskiego z Kawaleryjską.
    • stefan.bialystok Re: Rewelacje Fuckt-u 18.06.06, 15:42
      Pozostaje tylko życzyć parom, aby nie złapali AIDS lub innego syfa.
      P.S Nie muszę robić dzieci. Za 4 miesiące... :)
    • czajannna Re: Rewelacje Fuckt-u 19.06.06, 16:40
      nawet jeżeli się pieprzą tam, to co z tego! Młodość jest piękna, trzeba w pełni
      z niej korzystać!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka