Gość: prawosławny
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.01.07, 10:24
Od wielu lat prawosławne Święta Bozego Narodzenia były dniami wolnymi w
skzołach tam, gdzie 30% dzieci jest tego wyznania. nie było koniecnzości ich
odpracownaia. W tym roku drugi dzień świąt należy odpracować. Informacja
dotarła do szkoł w czwartek 4 stycznia.