jdrk
02.03.07, 22:08
Właśnie teraz pięknie i romantycznie na TVP Kultura Chopina gra Rafał Blechacz
:) To kilka jego koncertów z 2005 roku połączonych w jeden, długi 1:50min.
O ileż piękniejszy ten Chopin, w porównaniu do niedawno słyszanego Langa!
A dla tych, co nie zdążyli dziś, jutro o 9:05 powtórka :)