flowee
07.03.07, 20:37
hejka Agrestko!
Poznajesz? Flowee z Szymusiem. Co tam u Was słychać? jak Małgosia? Widze równiez że niedługo będziesz miała drugiego Szkraba. To tak jak ja. Tylko ja troszkę wczześniej, bo już za miesiąc. Będę miała kolejnego Chłopca9dziewczynki chyba nie są mi pisane). A może znasz już płeć swojego Bąbla? Daj znać co i jak.
Pozdrówka
Flowee