guuusiaaa
23.03.08, 19:42
witam;**
mam takie pytanie może ktos wie cos na temat XI liceum
ogólnoksztalcAcego na ulicy Grottgera 9 ???
chodzi mi o infomacje na temat ile trzeba miec punktow by tam sie
dostac ???
proszeeopilna odpowiedz ;DD
pozdrawiam;**