23.03.08, 19:42


witam;**

mam takie pytanie może ktos wie cos na temat XI liceum
ogólnoksztalcAcego na ulicy Grottgera 9 ???

chodzi mi o infomacje na temat ile trzeba miec punktow by tam sie
dostac ???


proszeeopilna odpowiedz ;DD

pozdrawiam;**
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka