26.10.03, 20:25
Poproszę o kilka słów na temat TVK VECTRA, a dokładnie o internet. Jak
działa i ile kosztuje? Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • poziomk Re: vectra 26.10.03, 21:11
      www.vectranet.pl/
      www.vectra.pl/vectranet.html
      • swek1 Re: vectra 26.10.03, 21:31
        Dzięki za strony. Chodzi mi raczej o własne zdanie jak to działa i o cennik.
        Pozdrawiam
        • wiewior1 Re: vectra 27.10.03, 18:21
          W zasadzie nie mam zastrzeżeń. Korzystam bez większych problemów i nigdy nie
          zdarzyła im się awaria. Wieczorami trochę wolno działa. Nie wiem ile teraz
          kosztuje przyłączenie, ja placiłam 1 zł + VAT, najtańszy abonament to 70 zł
    • Gość: yoda im dalej od Vectry tym lepiej IP: *.biaman.pl 27.10.03, 21:06
      przykłady:

      całokształt
      • swek1 Re: im dalej od Vectry tym lepiej 28.10.03, 12:54
        Serdeczne dzięki za odpowiedź. We Wrocławiu zaschło im w gębie- brak
        odpowiedzi.Pozdrawiam
        • Gość: jox a u mnie ok IP: *.bsk.vectranet.pl / 10.1.8.* 28.10.03, 15:06
          u mnie chodzi bez zarzutu. 70zl za pakiet 128k

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka