Dodaj do ulubionych

prof. Kaczmarski

18.03.09, 13:24
Czy ktoś chodził do niego z dzieckiem proszę o opinie mam dziecko z
refluksem i alergią i chciałam się do niego wybrać?
Obserwuj wątek
    • annaswie Re: prof. Kaczmarski 18.03.09, 14:28
      Byłam u niego kilka lat temu, gdy jeszcze refluks nie był tak
      powszechną chorobą, jak dla mnie super gość.Może nie jest bardzo
      kontaktowy, ale zna się na tym co robi. A mam trójkę z refluksem.
      Pzdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka