czarny.zuzka 18.03.09, 13:24 Czy ktoś chodził do niego z dzieckiem proszę o opinie mam dziecko z refluksem i alergią i chciałam się do niego wybrać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annaswie Re: prof. Kaczmarski 18.03.09, 14:28 Byłam u niego kilka lat temu, gdy jeszcze refluks nie był tak powszechną chorobą, jak dla mnie super gość.Może nie jest bardzo kontaktowy, ale zna się na tym co robi. A mam trójkę z refluksem. Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś