Dodaj do ulubionych

Odzyskałam wiarę

16.02.20, 18:57
PRzeglądając to forum zrozumiałam jak wiele osób było w podobnej sytuacji do mnie. Bez nadziei, bez wsparcia, bez wiary w lepsze jutro. I pomimo wielu mieszanych opinii o ezoteryce - że to ściema, że to oszustwo - postanowiłam spróbować i nie żałuję. Może to kwestia przypadku, może to kwestia szczęścia. Nie wiem. Byłam w beznadziejnej sytuacji, poprosiłam o pomoc wróżkę Emilię Angel wrozbyemiliiangel@gmail.com i po prostu wszystko się zmieniło. Nazywajcie to jak chcecie. Możecie nazywać mnie wariatką ale ja wierzę w moc rytuałów i ezoteryki. Trzymam kciuki żebyście Wy również znaleźli szczęście na które zasługujecie!
Obserwuj wątek
    • sliwinska55 Re: Odzyskałam wiarę 26.02.20, 00:31
      ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba!
      korzystam z oczyszczania energetycznego który przyniósł boski efekt, pech który przesladował mnie kilka lat ustąpił, jestems zczesliwa od pół roku gdzies, nidawno spodobał mi ..się pewien facet wolny ale po przejsciach, zamówiłam u wróżki rytuał miłosny na niego i co po około 2 tygodniach facet mnie zauważył i wczoraj była super randka wiec polecam ja, mi bardzo pomogła,
      jej strona to allsh.net/wrozka-alicja lub www.wrozka alicja.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka